Skocz do zawartości


Zdjęcie

M. E. Letki - ,,Wakacje z Cynamonem'': czyżby moja prekognicja/jasnowidztwo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Coś dziwnego. Jak widzicie ta książeczka dla Dzieci została wydana w roku 1987:

https://images84.fot...85110caaa25.jpg

Na jej 9 str. oryginalnie było ,,Robert Gadocha'' ale ja jak widzicie zmieniłem Gadochę na Lewego:

https://images84.fot...fc294c87140.jpg

Książeczka jest przeznaczona dla Dzieci w IV kl. szkoły podstawowej czyli w wieku 11 - 12 l. Ja się urodziłem w 1978 roku czyli 12 lat miałem w roku 1990.

Wg Wikipedii Lewy urodził się w 1988 roku czyli w 1990 roku miał zaledwie 2 latka ( https://pl.m.wikiped...ert_Lewandowski ). Nikt więc nie wiedział co Robert będzie robił w przyszłości jako dorosły i że będzie równie znanym i dobrym a może nawet lepszym piłkarzem niż Jego imiennik - Gadocha. Ja też przecież nie mogłem wiedzieć. Czyżby więc PREKOGNICJA, JASNOWIDZENIE? Czyżbym mając zaledwie 12 latek przewidział, że z 2-letniego Lewego (o którego istnieniu wtedy nikt przecież nie wiedział) wyrośnie taki super piłkarz? Nie rozumiem doprawdy skąd wtedy przyszło mi do głowy nazwisko ,,Lewandowski'' i że Lewandowski ma na imię Robert, bo jak widzicie imienia ,,Robert'' nie zmieniłem, zmieniłem tylko nazwisko ,,Gadocha'' na ,,Lewandowski''.

Dzisiaj mam jak łatwo obliczyć 39 l i naprawdę nie kojarzę, nie przypominam sobie bym przez te swoje 39 lat doznmawał jakiś zdażeń psi: prekognicja, duchy, poltergeisty, UFO (CE I - V) itp. Nic z tych rzeczy. Tą tematyką jak i Danikenem po prostu interesuję się bo to ciekawe i tyle.

Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 19.11.2017 - 11:27

  • 0



#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogę wziąć dowolną starą  książkę i napisać w niej nazwisko np. Małysz. Będę twierdził że napisałem to w 1990 roku. Proste?

A jeśli to prawda co pisze, to może był jakiś inny sportowiec lewandowski który grał w piłkę nożną albo inny sport uprawiał. Albo lewandowski to był ktoś ze szkoły, z podwórka.


  • 0



#3

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

...zapewne nikt nie może tego potwierdzić poza tobą samym? no tak, ale to najczystsza prawda, wierzcie na słowo :szczerb:


  • 0

#4

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Pomyślcie logicznie, czy stary koń, 39-latek czyta DZIECINNE KSIĄŻECZKI (a więc teraz na pewno tego nie dopisałem, poza tym pismo jest typowo dziecinne mimo drukowanych liter - capitalików)? A innego Lewego wtedy nie było, poza tym nawet to chyba miałby inne imię a ja imię ,,Robert'' jak widzicie zostawiłem a tylko nazwisko ,,Gadocha'' zmieniłem na ,,Lewandowski''. Sama autorka, Letki, pisała o Gadosze a nie o jakimś innym Lewym. Teraz wyroiło się od ludzi mających to samo nazwisko a czasami nawet imię: Lewandowski z FC Bayern Monachium i kpt. Reprezentacji Polski oraz Lewandowski - polityk; Krzysztof Rutkowski - detektyw bez licencji i Krzysztof Rutkowski - muzyk a nawet jakiś Rutkowski jest prezesem jakiegoś klubu z naszej Extraklapy (nie pamiętam teraz jaki to klub). Wtedy jedak tak nie było, daję za to głowę. Jedyne nazwisko Lewandowski a tak naprawdę Lewandowska jakie mi się z czasów dzieciństwa a więc PRL-u kojarzy to autorka bajek, artykułów zamieszczanych w czasopiśmie dla Dzieci ,,Miś''.
  • 0



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie, teraz stary koń, a pisał zdrobniale iwonka. Wszyscy myśleli że jesteś dzieckiem. Lub to:
,, ubranko dziewczynki wydaje mi się jakieś dziwne. na fotce widać, że jest pochmurno i raczej wietrznie, zimno a ona ma jedwabną cieniutką bluzeczkę bez rękawków i krótkie spodenki. Wg mnie jest ubrana NIEODPOWIEDNIO DO POGODY i raczej marznie, Malutka"

Poza tym gratuluję daru jasnowidzenia.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 19.11.2017 - 13:51

  • 0



#6

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie takie rzeczy się zdarzają. Weźmy na przykład pod lupę powieściopisarzy albo scenarzystów, którzy napisali coś od siebie a potem... zdarzyło się to na prawdę. Ten mechanizm nie jest brany na serio, ale to się dzieje. A co do prekognicji, to.... dziś jeden z użytkowników napisał, że zwierzęta też zabijają , nie tylko po to by jeść. Postanowiłam sobie przejrzeć stronki w necie, by sprawdzić które zwierzęta zabijają dla przyjemności. Przed oczami stanął mi obraz psa dingo, zanim jeszcze odwiedziłam tą stronę. Ogólnie to nie podejrzewałam o coś takiego tych psów i nie wiem czemu tak się stało. Przeglądając stronę, trafiłam na wzmiankę o tym , że dziecko zginęło w pysku dzikiego psa dingo, a matka została posądzona o morderstwo.

 

A muszę przyznać że mam kumpla, który nazywa się ROBERT LEWANDOWSKI :D i urodził się w latach 80-tych ;)

 

offtop.gif

TheToxic


  • 0



#7

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ooooo Wszystko - to zaglądasz na gp24.pl na wątek ,,Kto widział Iwonę Wieczorek''? :) Jaki tam masz nick, ktoś Ty? :)
  • 0



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zaglądam na gp24, nie mam tam konta. Ten cytat jest z naszego forum.
  • 0



#9

Wirowmaker.

    Go Beyond! Plus Ultra!

  • Postów: 85
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli miał bym uwierzyć w tą historię, albo jeżeli stać autora na badanie wieku atramentu z długopisu to proponuję zrobić, badanie wszystko da się zbadać :D i dowiemy się czy jasnowidzenie i owy zbieg okoliczności to prawda czy fałsz.


  • 0

#10

Magdalia.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomyślcie logicznie, czy stary koń, 39-latek czyta DZIECINNE KSIĄŻECZKI

Wygląda na to, że jednak czytasz dziecinne książeczki, no bo jak inaczej wpadłeś na to zdanie - napisane rzekomo w 1990 roku? Chyba to nie było jasnowidzenie, aby otworzyć książeczkę ostatnio widzianą 27 lat temu i dokonać tego "odkrycia"... Musiałeś ją czytać, przynajmniej do strony 9-tej :)


  • 0

#11

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Sorka za odkop tematu ale przez te 2 wolne dni czytam co ciekawsze tematy z naszego forum i trafiłem też na ten mój. Nie pamiętam już jak to było ale na zdrowy i logiczny rozum mogłem np. sprzatać szafę z książkami, przypadkowo trafić na tą książkę, zacząć tak od po prostu ją wertować, przeglądać i natrafić własnie na str. 9-tą. Zobaczyłem moją zmianę i mnie to zastanowiło w obliczu sukcesów Lewego. 


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 11.11.2018 - 20:23

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych