Skocz do zawartości
Zdjęcie

Szalone teorie spiskowe o celebrytach

steviewonder mileycyrus britneyspears beyonce avrillavigne johntravolta justinbieber katyperry thebeatles bobmarley

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dagmii
 • Postów: 100
 • Tematów: 45
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. Beyonce udawała, że jest w ciąży, aby ukryć problemy z płodnością
Beyonce przyciąga plotki jak ogień przyciąga ćmy- utalentowane ćmy, które potrafią śpiewać, tańczyć i rządzić światem. Jedna z najlepiej udokumentowanych (a raczej „udokumentowanych”) jest o tym, że jej ciąża z 2011 roku, ta, po której urodziła Blue Ivy, była skomplikowanym oszustwem.
Według tej teorii, Bey oszukała nas wszystkich używając kombinacji sztucznego ciążowego brzuszka, za dużych ubrań, umiejętnego dobierania póz na zdjęciach, sekretnego porodu, o którym nikt nie mógł udzielać informacji i nie ujawniania żadnych swoich zdjęć w ciąży przez ponad dwa lata. Motywem oszustwa mają być problemy z płodnością i to, że Ivy urodziła surogatka. Rodzina Carter-Knowles nigdy wyraźnie nie zaprzeczyła plotkom, prawdopodobnie uznając je za głupie i niewarte uwagi.

 

original.jpg

fot/google

 

2. Katy Perry to tak naprawdę JonBenet Ramsey

Czy morderstwo siedmioletniej JonBenet Ramsey w 1996 roku nigdy nie zostało rozwiązane, bo dziewczynka tak naprawdę nigdy nie została zamordowana? To sedno teorii spiskowej napędzanej filmikiem na YouTube: rodzice Ramsay to w rzeczywistości rodzicie Perry, którzy „poświęcili” swoją córkę w  oszukanym masońskim rytuale, by mogła powrócić jako gwiazda pop dekadę później.
Dowodami w tej teorii jest to, że Ramsay i Perry mają pewne podobieństwa w budowie  twarzy, podobne brwi, a także można zauważyć podobieństwo pomiędzy ich rodzicami. I to by było na tyle. W latach urodzenia Perry i Ramsay jest sześcioletnia różnica, co oznacza, że oś czasu „zaginięcia” nie ma sensu. Nie żeby teorie spiskowe miały mieć sens...

 

hqdefault.jpg

fot/google

 

3. Britney Spears była agentką administracji Bush'a
Podczas gdy teraz jest mamą na pełen etat i atrakcją w Vegas na część etatu, w czasach Bush'a Britney Spears była jedną z największych celebrytek. Stąd teoria, że była agentką prezydenta, opłaconą by odwrócić uwagę Amerykanów od tego, co działo się w Waszyngtonie.
Co zadziwiające, chronologia tej teorii ma sens. 55-godzinne małżeństwo Spears z przyjacielem z dzieciństwa zbiegło się ze skandalem Valerie Plame. Kiedy poparcie dla Bush'a było najniższe w historii, Spears znów była głównym tematem mediów po tym, jak opieka społeczna złożyła jej wizytę. Potem, kiedy  nadeszły wybory uzupełniające 2006 roku, Britney ogłosiła, że rozstaje się z mężem, Kevinem Federline. I w końcu, jej słynne załamanie z 2007 roku odwróciło uwagę od działań Al-Kaidy w Pakistanie.
Jedyna rzecz, która sprawia, że ta teoria jest mniej wiarygodna to to, że opiera się na rzekomym romansie pomiędzy Spears i kierującym administracją Bush'a Karl'u Rove.

 

britney-spears-only-acted-out-to-protect

fot/google

 

4. CIA zabiło Bob'a Marley'a
Śmierć legendy reggae Bob'a Marley'a na raka w 1981 roku była rzekomo spowodowana przez CIA. Według tej teorii, piosenkarz wplątał się w konflikt z agencją przez ich plan zdestabilizowania Jamajki, i już raz przeżył próbę morderstwa z ich strony. Uciekli się więc do podstępnego planu by go wykończyć.
W 1976 roku mężczyzna, który okazał się synem ówczesnego dyrektowa CIA podarował Marleyowi parę butów. Kiedy gwiazdor je przymierzył, rzekomo zaskamlał z bólu, a kiedy je zdjął, jego ekipa znalazła obnarzony miedziany drut, który ukuł go w palec u stopy. Kilka miesięcy później, Marley złamał tego właśnie palca podczas gry w piłkę, a kiedy nie leczył się prawidłowo lekarze odkryli, że piosenkarz ma raka. Nowotwór ostatecznie rozprzestrzenił się do mózgu Marley'a i go zabił.
Wielu zwolenników tej teorii pomija niewygodne fakty takie jak na przykład to, że życie Marley'a byłoby ocalone gdyby pozwolił na amputację palca, której był przeciwny, a zamiast poddać się nowoczesnemu leczeniu chodził do „holistycznego immunoterapeuty”, który leczył go radykalnymi kuracjami, które zawiodły.

 

celeb-conspiracies-emgn-5.jpg

fot/google

 

5. Oscar Marisy Tomei był błędem
Szokująca wygrana Tomei w kategorii Najlepsza Aktorka Drugoplanowa w 1993 roku doprowadziła do powstania teorii spiskowej, według której prezenter Jack Palance był tak pijany (lub naćpany) podczas wręczania nagrody, że przeczytał złe imię i każdy w Hollywood po prostu na to przystał.
Jednakże taki błąd nie ma prawa bytu. Przedstawiciel liczących głosy, firmy Price Waterhouse, jest obecny w czasie ceremonii by poprawić możliwe błędy, a poza tym jedynie imię zwycięscy, nie nominowanych, jest zapisane w kopercie, którą prezentujący otwiera.

 

 

 

6. Avril Lavigne została zabita i zastąpiona przez dublerkę
Czy Kanadyjka śpiewająca „Sk8er Boi” i „Complicated” naprawdę jest martwa i została zastąpiona przez dublerkę? Na taki pomysł wpadły osoby prowadzące brazylijską stronę „Avril is Dead”. Twierdzą, że prawdziwa Avril zaginęła w 2004 roku i została zastąpiona przez dublerkę o imieniu Melissa Vandella, która wcześniej miała za zadanie udawać Avril by oszukać paparazzich.
Teoria została opisana na forum: http://www.paranorma...la-w-2003-roku/

 

160px-Avril_Lavigne_-_May_2013.jpg

fot/google

 

7. Michael Jackson został chemicznie wykastrowany w wieku 12 lat
Jak Michael Jackson zachował głos i ciało młodzieńca po czterdziestce? Jeśli wierzyć francuskiemu lekarzowi, było tak ponieważ leki, które rzekomo przepisano mu z powodu trądziku w wieku 12 lat miały efekt uboczny w postaci chemicznej kastracji.
Alain Branchereau, miłośnik opery i profesor chirurgii naczyniowej na Uniwersytecie Timone w Marsylii uważa, że w opublikowanej autopsji Jacksona widział oznaki kastracji. Następnie lekarz napisał książkę, w której próbował udowodnić, że jako dwunastolatek Jackson przyjmował Cyproterone, lek zazwyczaj podawany jedynie dziewczynkom do walki z trądzikiem.
Brancherau miał mało dowodów z wyjątkiem pewnych wygodnych zbiegów okoliczności, ale wyjaśniałoby to jak Jacksonowi udało się zachować jego niezwykły głos pomimo nadejścia dorosłości.

 

 

8. The Beatles nigdy nie istnieli
Każdy może uważać, że Paul McCartney zmarł w wypadku samochodowym w 1968 roku. Ale prawdziwy miłośnik teorii spiskowych pójdzie o krok dalej- tak jak twórca strony internetowej „The Beatles (jak nam ich zaprezentowano) nigdy nie istnieli”.
Anonimowy twórca teorii pokazuje „dowody” na to, że The Beatles byli kombinacją sobowturów, robotów, wabików i niezliczonych aktorów udających poszczególnych członków zespołu.
Czy to prawda, że ludzie wyglądają inaczej w zależności od kątów i światła gdy robisz im zdjęcia? Oczywiście. Ale czy jest możliwe, że geniusze odpowiedzialni za The Beatles znaleźli sposób na zwiększenie zysków poprzez serię przemyślanych zagrań?

 

220px-Beatles_ad_1965_just_the_beatles_c

fot/google

 

9. Gwiazdy Hollywood mogą podróżować w czasie
Jeśli kiedykolwiek widziałeś starodawne zdjęcie kogoś, kto wygląda jak obecna gwiazda, masz do czynienia albo z lekkim efektem potwierdzenia (https://pl.wikipedia...t_potwierdzenia), albo z Holywoodzką gwiazdą, która potrafi dosłownie podróżować w czasie. Lub jest niestarzejącym się wampirem żywiącym się krwią niewinnych by pozostać młodym.
Strony z teoriami spiskowymi są pełne porównań celebrytów z ludźmi z wiekowych fotografii, i chociaż niektóre z podobieństw są niesamowite, większość z nich jest znikoma. Poza tym, po co gwiazdy Hollywood miałyby robić sobie kłopot by utrzymać sekret podróży w czasie tylko po to, by ujawnić go online?

 

hqdefault.jpg

fot/google

 

10. Billy Joel napisał narodowy hymn Illuminati
Czy pianista Billy Joel został zwerbowany do napisania prowokującego hymnu obwieszczającego zarządzanie Illuminatich wszystkimi zdarzeniami dwudziestego wieku? Posłuchajcie „We Didn't Start the Fire” jeszcze raz i dajcie tej teorii szansę.
Dokładne przeanalizowanie tekstu ujawnia, że Joel pisał, iż Mroczna Klika rządzi wszystkim od zawsze, i już zawsze będzie to robiła:

„Nie rozpaliliśmy ognia [Te wydarzenia były zaplanowane zanim się urodziliśmy.]
On zawsze płonął [Te sekretne stowarzyszenia zawsze kontrolowały nasze wydarzenia]
Od kiedy świat się obraca [To wszystko się zaczęło w ogrodzie Eden]
Nie rozpaliliśmy ognia [Nie kontrolujemy tych rzeczy]
Nie, nie rozpaliliśmy go [Ci sataniści to robią.]
Ale próbowaliśmy go zwalczać [Wiele razy próbowaliśmy to powstrzymać.]”

 


„Wiele razy”, ludzie!

 

11. John Travolta został zastąpiony przez zmarłego niemieckiego piosenkarza
Aktora Johna Travoltę i zmarłego niemieckiego piosenkarza, Roya Blacka, łączy więcej niż tylko przelotne podobieństwo. Mieli taką samą strukturę twarzy, włosy, usta i nosy. Dla większości z nas nie znaczy to więcej, niż dwójka ludzi wyglądająca bardzo podobnie.
Ale dla wielbicieli teorii spiskowych, to oznacza, że zamienili się miejscami. Podczas gdy Black zmarł w 1991 roku na zawał, niektórzy uważają, że jego śmierć była upozorowana, żeby mógł przejść drobne operacje plastyczne i nauczyć się angielskiego, aby przejąć rolę Johna Travolty z nieznanych, ale pewnie nikczemnych powodów. Co stało się z prawdziwym Travoltą pozostaje nieznane, ale pewnie nie było to nic dobrego.

 

 

travolta_black03.jpg

fot/google

 

12. Beyonce jest matką swojej siostry; jej siostra jest matką jej córki
Zanim zaczęły się plotki na temat Beyonce pozorującej swoją ciążę, były pogłoski, że piosenkarka jednak spodziewała się dziecka- jako nastolatka, a dziecko, które urodziła zostało przedstawione światu jako jej siostra, Solange. Podczas gdy „oficjalna wersja” jest taka, że pomiędzy siostrami jest 5 lat różnicy, nieznane źródła (te źródła zawsze są nieznane) twierdzą, że metryka urodzenia Beyonce jest fałszywa i nie urodziła się w 1981, a w 1974. Oszustwo było zaplanowane, aby uchronić Beyonce od piętna nastolatki w ciąży.
Oczywiście, to nie wszystko. Te same osoby twierdzą, że Solange była surogatką, która urodziła Blue Ivy, córkę Beyonce i Jaya-Z.
Więc jeśli nadążacie, gdyby obydwie teorie były prawdziwe, oznaczałoby to, że Solange była w ciąży z własną siostrą.

 

beyonce2300.jpg

fot/google

 

13. Miley Cyrus nie żyje
Jako znana celebrytka, Miley Cyrus jest zaznajomiona ze światem teorii spiskowych. Jedna z najpopularniejszych głosi, że Cyrus jest martwa- zginęła w wypadku i została zastąpiona dublerką. Prawie co roku pojawia się nowa teoria o śmierci Miley, ale pomysł, że została zabita w 2010 roku, pogrzebana na pustyni, a jej rolę odgrywa sobowtór lub klon jest dość świeży.
Kto chciałby śmierci Miley? Ci sami ludzie, którzy chcą śmierci każdego celebryty- oczywiście Illuminati.

 

miley-cyrus-1.jpg

fot/google

 

14. Departament Bezpieczeństwa Krajowego USA zabił Brittany Murphy
Połączenie zapalenia płuc i anemii, być może wywołane nadużywaniem narkotyków lub toksyczną pleśnią, zabiło aktorkę Brittany Murphy w 2009 roku. To samo połączenie zabiło jej męża, Simona Monjacka, kilka miesięcy po niej. Parę lat później, Julia Davis, przyjaciółka Murphy i była pracownica Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego, rozpoczęła teorię spiskową: że DBK otruło Brittany, bo miała zeznawać na temat zaniedbań organizacji na granicy USA i Meksyku.
Jak aktorka z filmów klasy B miałaby mieć powiązania z Departamentem Bezpieczeństwa?Davis twierdzi, że Murphy miała być wezwana na świadka na jej sprawie jako informatorka, ale DBK wyeliminowało ją jako część skomplikowanej intrygi. Połączenie wydaje się nieistotne i nie ma pewności, czy Davis i Murphy w ogóle się znały.

 

murphy_2011_a_p.jpg

fot/google

 

15. Miley Cyrus jest agentką administracji Obamy
Co jest lepszym materiałem na teorię spiskową niż upozorowanie własnej śmierci? Oczywiście bycie agentem rządowym. Miley Cyrus jest oskarżana przez wiele osób o bycie chodzącym odwracaniem uwagi, skupiającym Amerykanów na błahostkach, podczas gdy gdzieś indziej dzieją się straszne rzeczy.
Wokalista Korn, Jonathan Davis, sam wielbiciel teorii spiskowych, poszedł o krok dalej twierdząc, że słynny występ Miley z ''twerkowaniem” w 2013 roku był zaplanowany przez administrację Obamy, aby zniszcyć Amerykę, podzielić Amerykanów i odwrócić ich uwagę od tego, że Obama uchwalił prawo gwarantujące mu dyktatorską władzę w formie ustawy NDAA.
Teoria Davis'a pomija jeden bardzo ważny fakt- że NDAA została podpisana w styczniu 2012 roku, półtorej roku zanim Miley Cyrus zniszczyła Amerykę twerkowaniem.

 

BaFCq1GCAAA9kmg.jpg

fot/google

 

16. Stevie Wonder nie jest ślepy
Czy geniusz muzyczny Stevie Wonder udawał ślepca całą swoją karierę żeby wzbudzać sympatię? To właśnie teoria małej, ale bardzo głośnej grupy ludzi wierzącej, że muzyk w rzeczywistości widzi i widział od zawsze.
Ich dowody to głównie wyselekcjonowane poszlaki, ale przyjrzyjmy się bliżej. Stevie Wonder chodził na mecze koszykówki. Skąd wie, jak wygląda piłka do koszykówki? Nagrał spot o niejeżdzeniu pod wpływem alkoholu. Ale co on może wiedzieć o jeżdżeniu? Został nagrany jak łapie upadający mikrofon. Jak ślepa osoba to robi? Boy George twierdzi, że Wonder podszedł do niego na przyjęciu i wiedział, kim jest.
Stevie Wonder robi pewnie te rzeczy, na których został „przyłapany”, aby nie czuć się, jakby nie pasował do reszty. A mikrofon mógł złapać, bo jego pozostałe zmysły są wzmocnione. A jeżdżeniu pod wpływem jest złe, nawet ślepy to wie. Poza tym, Stevie Wonder jest takim muzycznym geniuszem, że nawet z idealnym wzrokiem byłby gwiazdą.

 

200x200-000000-80-0-0.jpg

fot/google

 

17. Justin Bieber jest reptilianinem
Kiedy Justin Bieber poszedł zeznawać w sądzie w 2014 roku, miłośnicy teorii spiskowych byli zszokowani, gdy na nagraniu zobaczyli coś, co wygląda jakby jego oczy zmieniały kształt- dowodząc raz i na zawsze, że nie jest dzieciakiem z Kanady, a reptiliańskim jaszczuroludem wysłanym, by przejąć kontrolę nad światem. Czy coś w tym stylu.
Tak naprawdę ta zmiana była spowodowana kompresją wideo. Lub Bieber po prostu tyle imprezował, że jego ciało nie mogło już dłużej utrzymać ludzkiego przebrania.

 

hqdefault.jpg

fot/google

 

18. David Carradine został zamordowany przez „Gangi Kung Fu”
Śmierć aktora z „Kill Bill” przez powieszenie podczas asfiksji autoerotycznej w Bangkoku, mieście znanym z sex turystyki, jest idealnym materiałem na teorie spiskowe. Była żona Carrdine'a napisała książkę, w której twierdzi, że aktor został zamordowany, ponieważ nigdy nie „działał solo” podczas swoich sex wycieczek. A jedynie dzień po tym, jak znaleziono jego ciało, prawniczka Carradine'a ogłosiła, że również uważa, że aktor został zamordowany.
Kto chciałby zabić 72-letniego aktora i sprawić, aby jego śmierć wyglądała na uduszenie podczas masturbacji? Prawniczka spekuluje, że zrobiły to gangi sztuk walki, które dowiedziały się, iż Carradine planował śledztwo na temat tajnych stowarzyszeń w azjatyckim podziemiu. Ponieważ jednak to nie zostało nigdy udowodnione, tajskie władze wciąż opisują tę śmierć jako nieszczęśliwy wypadek.

 

david-carradine-1.jpg

fot/google

 

 

Źródło: https://www.ranker.c...llectionId=1406


Użytkownik Dagmii edytował ten post 09.11.2017 - 00:57

 • 4#2

Komarzyca

  The daughter of Satan.

 • Postów: 113
 • Tematów: 11
 • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A klub 27? Lady gaga? Amy Winehouse? Kurt Cobain?

O nich również jest wiele teorii spiskowych które jest warto wkleić w temat jeszcze ! :D


 • 0

#3

Canaris

  God Emperor of Mankind

 • Postów: 374
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fajne bzdury. Tworzenie takich teorii jest typowe dla psychofanow bo dla nich celebryci to nie zwykli ludzie tylko jacys herosi i pol bogowie wiec nie maja prawa dziwnie sie zachowac, powiedziec czegos glupiego czy dziwnego. Wuec jak cos takiego sie stanie to od razu weszy sie spisek.
Tak samo jest ze smiercia w wypadku, katastrofie itp.
 • 3#4

Dr Röck
 • Postów: 133
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To są rzeczy dobre dla tych, ktorych obchodzą jacyś celebryci bo nie mają swojego życia ani zainteresowań. Kto to jest w ogóle jakaś Cyrus, Murphy, Lavigne, czy Beonce? Pierwsze słyszę, czyli zwyczajnie mam ich gdzieś. Niech sobie ich porywają, zabijają, czy co tam jeszcze robią, ich sprawa.


 • 0#5

Dagmii
 • Postów: 100
 • Tematów: 45
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A klub 27? Lady gaga? Amy Winehouse? Kurt Cobain?

O nich również jest wiele teorii spiskowych które jest warto wkleić w temat jeszcze ! :D

Myślę, że jest jeszcze tyle teorii o gwiazdach, że śmiało wystarczyłoby na co najmniej 3 takie tematy haha :D 


To są rzeczy dobre dla tych, ktorych obchodzą jacyś celebryci bo nie mają swojego życia ani zainteresowań. Kto to jest w ogóle jakaś Cyrus, Murphy, Lavigne, czy Beonce? Pierwsze słyszę, czyli zwyczajnie mam ich gdzieś. Niech sobie ich porywają, zabijają, czy co tam jeszcze robią, ich sprawa.

Rozumiem twoją postawę, ale wydaje mi się, że jednak jest wiele osób, które interesują się celebrytami (do stopnia wręcz niezdrowego zainteresowania).


 • 0#6

๖ۣۜKhan
 • Postów: 387
 • Tematów: 52
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Już byłem przy Miley, ale z ciekawości sprawdziłem co na dole... Zobaczyłem to:

 

hqdefault.jpg

 

Chyba wystarczy tych internetów na dziś... I dziękuję, ale nie przeczytam do końca.


Użytkownik ๖ۣۜKhan edytował ten post 09.11.2017 - 18:23

 • 0

#7

Dagmii
 • Postów: 100
 • Tematów: 45
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Już byłem przy Miley, ale z ciekawości sprawdziłem co na dole... Zobaczyłem to:

 

hqdefault.jpg

 

Chyba wystarczy tych internetów na dziś... I dziękuję, ale nie przeczytam do końca.

0498f25463a0d5de07cf22e768aa2fc2a6fff244


 • 0#8

Taper
 • Postów: 293
 • Tematów: 44
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Artykuł fajny, ale bzdury kompletne. To już chyba lepszy ten zagubiony kosmita z Kanady. ;)

 

 

Iluminaci? Serio? Ale tak serio, serio? A może hymn strażaków?


Użytkownik Taper edytował ten post 11.11.2017 - 16:26

 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u