Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam się po kilku latach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Kayoos-U witaj.

 

Czekam na temat poświęcony Rodzimowiercom.

 

 

 

Ludzi trzeba przyciągać, a nie odstraszać. Klient nasz pan, zadna firma nie pociagnie dlugo jak będzie łamana ta procedura i w końcu upadnie, proste jak sik pająka, a tak się właśnie dzieje.

 

 

Firma zadowolona jest z uzyskanego status quo czyli z paranormalne zostało para ...  stosując metody o których wyżej.





#17

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ludzi trzeba przyciągać, a nie odstraszać. Klient nasz pan, zadna firma nie pociagnie dlugo jak będzie łamana ta procedura i w końcu upadnie, proste jak sik pająka, a tak się właśnie dzieje.

 

Coz w takim razie zrobmy piaskownice, pozwolmy pisac kazde bzdury jakie ktos sobie wymysli, niech trolling stanie sie norma, a kazda falujaca firanka w oknie starego domu duchem zmarlego dziadka i heja! Niech sie dzieje, gawiedz bedzie zadowolona nie muszac spierac sie o takie drobnostki jak prawda, fakty. :)

 

Fora internetowe juz jakis czas temu mialy do wyboru dwa kierunki - kierunek syfu jak wykop i pogodzenie sie z  5 slownymi wypowiedziami w stylu "masz raka i sciemniasz" lub niszowy kierunek zachowania jakiegos poziomu, egzekwowania regulaminu i pielegnowaniu ciekawych dyskusji... oraz wymaganiu wysokiego jej poziomu. Masz racje, klient odejdzie tylko nalezy sie zastanowic czy to faktycznie takie zle.

 

Ja zarejestrowalem sie tutaj niespelna rok temu. Dotychczas swietnie sobie radze, nikt mnie z blotem nie miesza, nikt nie wyzywa, ani nie grozi smiercia na PW.. mimo, ze wiekszosc mojej dzialalnosci tutaj to posty pisane na szybko z pracy (tak jak teraz :szczerb: ) albo po drinku, ewentualnie pieciu. Wiec chyba nie jest az tak zle i bojowo, co?

 

Ale to zupelnie oddzielny i obszerny temat, nie bede juz zasmiecal ponownego powitania kolegi naszego. :)



#18

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekam na temat poświęcony Rodzimowiercom.

Temat taki z pewnością się pojawi. Jak tylko wszystko ładnie napiszę i poskładam.

 

Mam także w planach temat w którym chciałbym ukazać Wam mniej znane i ciekawe demony oraz stworzenia w których istnienie wierzono na terenach zamieszkiwanych przez słowian, oparty na podstawie "Bestiariuszy Słowiańskich". Pierwsza część ma szanse ukazać się nawet dzisiaj :)


Użytkownik Kayoos-U edytował ten post 08.11.2017 - 15:21


#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam także w planach temat w którym chciałbym ukazać Wam mniej znane i ciekawe demony oraz stworzenia w których istnienie wierzono na terenach zamieszkiwanych przez słowian, oparty na podstawie "Bestiariuszy Słowiańskich".

Żeby nie dublować tematu proponuję przeczytać:  http://www.paranorma...emony/?p=578446





#20

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem ten temat. Dublowania na pewno nie będzie, o to się nie martw :)



#21

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hej Kayoos-U!

 

Mam także w planach temat w którym chciałbym ukazać Wam mniej znane i ciekawe demony oraz stworzenia w których istnienie wierzono na terenach zamieszkiwanych przez słowian, oparty na podstawie "Bestiariuszy Słowiańskich".

 

 

Chętnie poczytałabym o rodzimowiercach samych w sobie. Na przykład jak stać się rodzimowiercą, czy są w Polsce jakieś społeczności i jak wygląda w nich życie. Tak, z rodzimowierczego punktu widzenia ;)





#22

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Na przykład jak stać się rodzimowiercą, czy są w Polsce jakieś społeczności i jak wygląda w nich życie.

W Polsce jest wiele takich społeczności, tak zwanych Gromad. Rodzimowiercą wbrew pozorom zostać bardzo łatwo :)



#23

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Serdeczne powitanie!



#24

Marcello.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam również :) Jak widzę na forum był tajny agent, który dopiero się przedstawił  :szczerb:



#25

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakoś wcześniej umknął mi w ogóle fakt że mamy na forum taki dział w którym można się przywitać :D




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych