Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Er***t.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Macie uczucie że ktoś was obserwuje cały czas?Otóż ja tak. np dziś w w nocy ( w innym pokoju niz zwykle ) coś mnie obudziło i usiadło na mnie złapało mnie za szuje i trzymało tak długo aż powiedziałem z 10 razy aniele boży potem ze strachu mówiłem inne modlitwy z 30 minut leżałem w bezruchu do rana.

Inna [samo h]historia jest sprzed roku kiedy podczas snu coś mnie obudziłem i widziałem jak ktoś a raczej coś siedzi przy moim biurku a że laptop był włączony to oświetlał to coś ono patrzyło prosto w okno które było za laptopem nie miałem wtedy zasłon więc było widać las (mieszkam na wsi blisko lasu) miałem tak 3 noce z rzędu, bałem się jak nigdy. Patrzenie się na to coś powodowało lęk ale zawsze budziłem się odwrócony w jej strone pomagała jedynie modlitwa w głowie bo na głos nic nie mogłem mówić. Wyjaśnijcie to, poza tym ta "postać" nawiedzała mnie od małego i zawsze gdy była budziłem się odwrócony w jej strone. Czuje lęk budzą się w nocy jakby ktoś mnie obserwował. HELP

 

ortografia.gif

Ręce opadają jak takie widzę kwiatki, proponuję mniej internetów a więcej słowniczka ortograficznego.

TheToxic


  • 0

#2

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczytaj sobie tem temat: http://www.paranorma...ozwoj-zjawiska/
  • 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych