Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nekromancja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cinix e tam , poprostu praktykujac tego typu magie - trzeba sie trzymac zasad BHP :P
zachowac zdrowy rozsądek , zawsze miec kogos do Pomocy :)
  • 0

#17

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mógłbyś dokładniej opisać samo przygotowanie kręgów?/dac zdjęcie lepszej jakości i powiększone
  • 0

#18

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przecierz wykonanie kręgów jest opisane :) wszystko przedstawione tak prosto jak sie tylko da :P
  • 0

#19

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mam pytanie do autora czy zawansowany Nekromanta mógł by ożywiać trupy ze cmentarza a jeśli tak to czy one tego nekromante co ich przywołał atakują czy mu wiernie służą?

Ps. Może mnie trochę wyobraźnia ponosi ale chciałbym umieć ożywiać umarłych :P
  • 0

#20

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestety autora nie ma na tym forum.
tekst jest skopiowany
  • 0

#21

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ożywiać trupy

hehe do tego to raczej wieksze umiejetnosci trzeba :D ale wedlug filozofii nekromantyzmu jest to mozliwe - ale to do konca nie jest tak ze ten nieumarły chodzi poprostu zwracaja mu sie niektore funkcje zyciowe - takie przynajmniej relacje mozna wyczytac w ksiazkach :)
  • 0

#22

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A to szkoda mi się już marzyła armia nieumarłych. Ale żeby to sprawdzić to trzeba mieć ciało jakieś a z skąd wziąć zwłoki :(

Lepiej poszukaj słownika ortograficznego, a nie zwłok.
Edit: Tacita

  • 0

#23

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przczeytałem tekst, ale nie zabardzo kumam jak zrobić tą laseczke do nekromancji, jakieś szczegóły?
  • 0

#24

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja chociaż czytałem tekst jakoś nie mam ochoty się bawić w takie coś :/ Wolę białą magię
  • 0

#25

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Buffalo_Soldier
Przed Północą nalezy sciac gałązke z drzewa. Powinna byc ona scieta a nie znaleziona (nie wiem dokladnie czemu) zadna filozofia :) byle by nie miała wiecej juz pół metra i miała kształt litery Y
  • 0

#26

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W najbliższym czasie mam zamiar sie zabrać za przywołanie czegoś paskudnego, muszę jeszcze tylko dozbierać komponentów. Jakby się coś ciekawego wydarzyło to dam znać, albo przeczytacie o tym w gazetach :evilmad: :lol :
  • 0

#27

Kacpero.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba prędzej w nekrologu... :roll:
Jak dla mnie „bawienie się”* w nekromancje w opuszczonym bunkrze może być hmm no cóż...
Z leksza niebezpieczne
przydałby ci się prędzej jakiś fachowiec do pomocy :P
Nie mam na myśli że po rytuale zaczną ci wyskakiwać potwory ze szafy ... :wow:
chodzi mi o to ,że przeważnie po seansach spirytystycznych ludzie zaczynają wszędzie (nawet w najzwyklejszych rzeczach) widzieć zjawiska paranormalne
To troche działa na psyche

*bo wywoływanie duchów nie jest zabawą i lepiej nie bawić się w wywoływanie duchów

  • 0

#28

Dawid1.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Kacpero nie próbuj tego bo jak on powiedział skończysz w nekrologu


Jeśli chcecie informacje o tym napiszcie do mnie ;)
  • 0

#29

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tym nekrologiem to może troszeczkę przesadzone moim zdaniem ale do psychiatryka trafiłby na pewno. Zasada podstawowa jeżeli masz zamiar wykorzystać ten temat do wywołania czegoś nie grzecznego z tamtej strony to lepiej żeby to nie była zabawa z twojej strony bo możesz to coś zdrowo zdenerwować ^^ a wtedy skutki są opłakane :) i jeszcze jedno dlaczego sie uwzięliście na te złe duchy związane z nekromancją? przecież przez taki rytuał możesz przyzwać każdego (teoria nie próbowałem jeszcze :) )a co za tym idzie może to być dobry duch to jaki ma charakter nekromancja zależy od intencji nekromanty.
  • 0

#30

Leczysław Kerdgeniusz.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakbym miał jeszcze ku temu jakiś powód, to może i bym spróbował. Jak komuś z Was się nie uda, to dajcie znać, przywołamy Was z powrotem :D Powiecie, co było nie tak, to się spróbuje zaś :D :D :D
Może coś z tego wyjdzie :) (Może Belfi :ojej: )
Albo Mefistofeles :D
Ale przywołać sobie jakiegoś potężnego demona na służbę? Dla czego nie? (Bo to raczej ja będę mu służył :lol )
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych