Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nekromancja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogólno Pojęta nekromancja


Dołączona grafika Nekromancja Jest Typem magii czarnej , Polega Ona na komunikowaniu sie z Duchem zmarłej Osoby i przeidywaniu przyszłosci a często Pórba przywrócenia Ciału duszy ze Swiata astralnego (ożywienie) Nauki nekromantystyczne w Tym Takze voodoo opierają sie po cześci na wierze w Wędrówke dusz po swiecie jak i ich nieskonczona o nim wiedze . Zwykle wlasnie ta wiedza jest wykorzystywana do Przepowiedzenia przyszłosci i Poznania przeszłosci . Uważa sie takze ze Osoby widujące duchy maja zdolnosci nekromantystyczne.

Nieudokumentowano niestety zadnego Przypadku Ożywienia Osoby zmarłej - ale Według źródeł Takie zdarzenia miały miejsce w Kulcie voodoo . Najczęstszymi uczestnikami seansów Nakromanckich Sa osoby potrzbujace "porozmawiania" z Kims zmarłym - osoby Stojace przed wazna decyzja i Potrzbujace rady zmarłej osoby. Takich seasnów nie nalezy Mylic z seansami spirytystycznymi Poniewaz w seansie nekromanckim Manifestacja duszy Ma postac zmaterializowania (lub w skrajnych przypadkach przywrócenia Duszy do zmarłego ciała) do Tego Stopnia ze mozna uslyszec Slowa - a nie tak jak w seansie spirytystycznym - Pukanie czy inny typ przekazywania informacji. W czasach teraźniejszych nie praktykuje sie Nekromantyzmu Pomijajac Spokrewnione z Nim Typy magii jak Wczesniej wspomniane Voodoo

Sposoby wywoływania duchów


To Co napisze Ponizej jest swojego Rodzaju Vademecum jednakże zwracając uwage Na duże ryzyko Praktyk spirytystycznych Robicie to na własną odpowiedzialność


Dołączona grafika Seans Nakromancki Jest o Tyle swoisty Ze Nigdy nie wiadomo Kogo lub Co przyjdzie nam Spotkać - to jest wyżej wspomniana Odpowiedzialność.Nizej Opisane Praktyki Nazwac Mozna Seansem Spirytystycznym opartym na zasadach nekromancji poniewaz nie bedziemy starac sie przywołac Duszy spowrotem do ciała czy dokonac pełnej materializacji Duszy - takie praktyki sa Mozliwe jedynie dla osob mocno wtajemniczonych.
Przechodzac do Rzeczy - Taki seans mozna przeprowadzic Pojedynczo Lub grupowo (2 opcja zalecana , pojedynczo łatwo popełnic bład lub wpaśc w panike) jednakże Podczas Seansu Grupowego Liczba osob nie moze przekraczac 8 Osób . Dobrym Miejscem Do takiego seansu Sa stare Ruiny , Cmentarze czy inne tego typu miejsca (czestym - popularnym miejscem sa Bunkry ) jedyne źródło Oświetlenia powinna Stanowic Swieca czy tez odpowiednio przyłosłonieta zarówka . Pomieszczenie Nie musi spełniac Zadnych Wymogów jedynie niepowinno byc w nim Wiele innych rzeczy - w przypadku Domu np. Mebli , w przypadku Cmentarza powinno sie to odbyc na otwartej przestrzeni .

Dołączona grafika Teraz Spróbujemy Wywałac istoty z Astrala.
W zamkniętym pomieszczeniu lub na otwartym pomieszczeniu kreślimy koło przy użyciu specjalnej laseczki magicznej. Ważne jest by nie miała ona więcej niż 3 centymetry grubości i pół metra długości. Kształtem ma przypominać literę "Y". Najeży ją przygotować w następujący sposób. Należy ściąć ją w przed północą . Dookoła koła kreśli się następujące znaki: pieczęć zabezpieczającą (tzw. hermetyczną pieczęć), krzyż, , pieczęć, , zamykający znak hermetyczny (wykonac ją mozna ze zwykłego patyka [ często praktykowane sa laski wykonane ze srebra] )

Dołączona grafika Tworzymy Okręgi.
Tworzymy - kreslimy jeden Okrąc otaczając go nastepujacym ciagiem znaków +I+H+S+I+H+S+ . przywołanie Moze sie odbyc Po północy jednak nie jest to konieczne. ale Moze sie okazac W przypadku Osoby niedoswiadczonej. Kreslenie Kół dla pozostałych Osób odbywa sie w Taki sam Sposób Jednakze Koła zewnętrzne powinny byc skierowane na wschód - ich wielkośc tak samo jak i koła głównego niema znaczenia byle by Otaczł go min. 3 razy wyraz: +I+H+S+I+H+S+ . Nizej przedstawione jest Wykonanie Kręgów.
Dołączona grafika

Niżej Przedstawiony Sposob przewiduje jedynie 3 osoby jednak Obecnosc Jeszcze Kilku Osob moze sie okazac Konieczna. Zadaniem Tcyh osob jest głownie Zachowanie trzeźwego Umysłu By nie pozwolić - zeby prowadzący Popadł w halucynacje !
Prowadzący Trzyma Laskę Obyrącz za Rozdwojone Konce Kieruje ja na Północną Pieczęć (miejsce styku Słow otaczajacych Kręgi) Okolo Północy nalezy wypowiedziec słowa (północ dlatego ze Jest to czas W ktorym o udany seans najłatwiej) :

"Imieniem Adonai panującego nad siłami wszechświata - zaklinam! Lucyferze(lub innego ducha wybranego do doświadczenia) Ukaż się! Zaklinam i rozkazuję! Zaklinam na mą krew - ukaż się! W imię Adonai, tego co panuje nad widzialnym i niewidzialnym. W imię mocy nadanej i znaków odwiecznych - ukaż się bezzwłocznie! Tak chcę! Tak mogę! Tak rozkazuję! (w tym miejscu wymawiamy dwukrotnie imię duch którego wzywamy)"
Tłumaczenie pochodzi z ksiązki z książki Eliphasa Lewi

Same słowa nie maja znaczenia ale sposob ich wymawiania . Ton powinien byc jak najbardziej rozkazujacy ! jest to konieczne Gdy Duch czy w skrajnych przypadkach Demon Bedzie chciał zapanowac nad Prowadzacym Wazne jest byśmy powtarzali jak najczesciej Słowa osoby ktora chcemy przywołac - tak w przypadku przywoływania konkretnej osoby

Okres po jakim nastepuja efekty to od Kilku sekund do nawet kilku dni - wszystko zalezy od Wiary i siły woli. Efekty moga byc bardzo róznorakie od powiewu wiatru poprzez Przelotny deszcz , Do Ukazania sie Ducha. Deszcz , wiatr - to efekty zdarzajace sie czesto nowicjuszom - nie jest to uzaleznione od umiejetnosci ale Siły w jaka sie wierzy w powodzenie seansu. Najwazniejsza zasadom jest Jesli nie jestes pewien swoich nerwów lepiej nie eksperymentuj!. Bo wpadniecie w Strach moze spowodowac Wyjscie poza krag ... Co ciagnie za soba straszne konsekwencje od Obłędu do nawet śmierci . Dlatego nalezy zachowac jak najbardziej Trzeźwy umysł . Dopuki nie wychodzi sie poza Krąg Jest sie bezpiecznym . Całą procedure nalezy powtarzac wielokrotnie az Do Uzyskania jakiegos efektu , Wazne jest takze By np. Po spadnieciu deszczu nie probowac Nic wiecej Juz tego dnia ! nalezy poczekac do nastepnego zmroku. Takze nie rozsądne Jest przeciaganie seansu Poniewaz Zaklecia otaczajace Krąg moga poprostu nie wystarczyć. uwaga przed zakonczeniem seansu nie nalezy wychodzic z Kręgu ! nalezy wypowiedziec słowa:

"W imię Adonai mocą i potęgą nadaną, rozkazuję ci duchu (tu wypowiedz imię ducha wywołanego) - zniknąć! Powróć skąd przyszedł i nie będziesz zakłócał naszego spokoju! Tak chcę i rozkazuję!"


Dołączona grafikaNekromancja należy do magii czarnej. Należy pamiętać że wszystkie odwołania do niej zemszczą się przeciwko tobie. Wyżej przedstawiony seans można uznać jako dobre ćwiczenia przed faktycznymi próbami magii nekromanckiej.Faktyczne próby wyglądaja Identycznie jedynie wypowiadane zaklęcia Sa Silniejsze Kregi takze sa bardziej Silnie strzeżone Przez zaklecia a przywołane istoty czesto maja postac demoniczną.

Lustro magiczne


Właściwe prowadzenie wszelkiego typu doświadczeń polega na przekazaniu wszystkich swoich sił jednemu celu - wizualizacji energii astralnych. Jednym z środków wzmagających koncentrację jest tzw. lustro magiczne. Przygotowuje się je następująco. Okrągłe, wklęsłe lustro smarujemy czarnym lakiem po wypukłej części tak by lak był równomiernie naniesiony. Po wyschnięciu omywamy w źródlanej wodzie (lub innej jeżeli mamy pewność że jest ona nieskazitelnie czysta) trzy razy. Następnie wystawia na powietrze podczas kolejnych trzech nocy. Ważne by noce były księżycowe a samo lustro nie było narażone na promienie słoneczne. Od tej pory lustro nie może być wystawione na działanie światła. Najlepiej gdy osłonimy je czarną chustą do czasu jej używania. Samo korzystanie powinno być przeprowadzone w laboratorium magicznym czyli przy zaciemnionym rozproszonym świetle. Teraz możemy już rozpocząć samo używanie lustra. Lustro kładziemy przed sobą i intensywnie się w nie wpatrujemy. Należy intensywnie myśleć o danej osobie. Efekty zazwyczaj ukazują się po piętnastu - dwudziestu minutach. Może się wydawać, że są to twory naszej wyobraźni. I tak w zasadzie jest! To co zobaczymy powstaje w naszej wyobraźni i jest odzwierciedleniem naszych myśli. Może też natomiast ukazać się jakiś mieszkaniec astralu. To co zobaczymy możemy więc podzielić na dwie części:

1. Halucynacje i wizje. Te zazwyczaj przedstawiają nasze myśli i nie maja nic wspólnego z astralem. Jedynie osoby o skłonnościach jasnowidzących mogą w tym czasie uzyskać wizje przyszłości lub przeszłości. Dla osób bez tego daru ten stan mogą wykorzystać ćwicząc koncentrację. W stan ten zazwyczaj wchodzą osoby nie opanowane lub słabo skoncentrowane. Jeżeli kolejny raz nie przekroczyłeś granic astrala nie martw się nawet osoby niezwykle wprawione w tej sztuce często nie mogą przejść do części drugiej.

2. Wizje astralne. Ta faza nie zawsze nadchodzi po halucynacjach i wizjach. Siłę i energię myśli przekazujemy wtedy istocie chcącej przejść do świata materialnego. Na powierzchni lustra pojawiają się wtedy kontury lub nawet cała postać z którą identyfikuję się istota z astralu. Ma to miejsce tylko wtedy gdy
masz wystarczające pojęcie o świecie astrala i siłami nim rządzącymi.

To co zobaczysz będzie posiadało tylko siłę którą mu przeznaczysz i w momencie gdy zrezygnujesz z seansu istota zniknie wraz z twoimi myślami o niej.


Opracowanie: Jamochłonik
na podstawie własnej wiedzy i źródeł Pisanych


Przepraszam za jakie kolwiek niejasności w tym artykule ale jest to mój pierwszy w takim stopniu pisany samodzielnie. jelsi jest cos nie jasnego To Pytajcie
  • 0

#2

Bulldogs-f.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy tekst muszę to wypróbować
Mam nadzieje że nic nie przejmie nademną kontroli :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#3

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja takze zamierzam podjac próbe , kolejną ... :) poniewaz przy ostatniej wakacyjnej próbie ... przebiegła wiewiórka i nic pozatym , wiec raczej nie zaliczona próba :P
  • 0

#4

noxd11.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze chciałem to zrobić, ale jakoś nigdy mi się nie chciało szukać takich opisów:P. A tu prosze :D patrze i mam :D
  • 0

#5

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak juz ktos sie zdecyduje, to niech przygotuje chociaz jakas kamere, zeby w razie powodzenia ;-) bylo potem co ogladac :-D
  • 0

#6

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zapewne moja pesymistyczne "ja" nie bylo za tym by brac kamere bo znajac zycie jak zawsze cos nie wypali , a 2 strony nieźle cos takiego nakrecic bo sam takiego filmu nie widzialem jeszcze :P
  • 0

#7

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, tylko chciałbym wiedzieć jak wyglądają te znaki wokół koła, które trzeba zakreślić (pieczęć, itd.), bo nie ma ich rysunków w poście. Jakbyś je dołączył to byłbym bardzo wdzięczny. Chyba będę musiał zebrać jakąś ekipę i to wypróbować. Podkręciłem się tym tekstem :P hehe
  • 0

#8

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kręgi do przedstawionego seansu nalezy otoczyc min. 3 x wyrazem +I+H+S+I+H+S+ , jest To zakelcie zabezpieczajace - inne niesa potrzbne :)
pieczęci (litery w nogach heksagramu)
Dołączona grafika
w kręgu Głownym jako jedynym powinny byc zakreslone pieczęci
powinny byc otwarte przynajmniej 3
-pieczęc otwarta , to znaczy ze bezpierednio od ramienia - pieczeci zaczyna sie zaklecie
+I+H+S+I+H+S+ , pieczęc zamknieta gdy wyraz w połowie długosci posiada noge heksagramu

jeszcze jeden gadżet który moze siie przydac- tarcza salomona , hebrajski amulet chorniacy orzed siłami nieczystymi - wydrukowac i do portfela :P
Dołączona grafika
Fakt małe ale wiekszego nie udało mi sie znaleśc - postaram sie zrekonstruować na dniach z jak najwieksza precyzją - ale nie obiecuje ze sie uda
  • 0

#9

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Thanks
Teraz już wiem wszystko. Może nie w najbliższym czasie, ale kiedyś to wykorzystam :mrgreen:
  • 0

#10

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi tam wystarczy pentagram biały. Nekromancja to bardzo fajna dziedzina magii. Żałuję, że wśród moich znajomych nie ma nikogo, kto podziela ten sam entuzjazm jeśli chodzi o wywoływanie duchów. Bo wtedy na pewno byśmy już pare razy próbowali :D
  • 0



#11

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL masz ten sam problem co ja hehe :) nieznam w realu nikogo prócz Kuzynek ... z osob ktore maja z tym do czynienia :P tzn z teorii to kazdy cos - cos wie.. ale nikt ze znajomych nie praktykuje :P
  • 0

#12

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesio_pl
tez jestem z warszawy i mnie to interesuje
jak bedziesz mial cos w planach to sie odezwij, a jakby co masz moj numer gadulca
5736347
  • 0

#13

Kacpero.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś takiego! a ja zawsze myślałem że nekromanci są tylko w diablo i hirołsach
Gdzieś było już wspominane że sam seans spirytystyczny może być
.... „nieprzyjemny i nieprzewidywalny w skutkach” a co dopiero jego mroczniejsza wersja


niech przygotuje chociaz jakas kamere, zeby w razie powodzenia bylo potem co ogladac

moim zdaniem ,w razie niepowodzenia będzie co oglądać
:gicior:
  • 0

#14

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brzmi ciekawie ale nie mam zamiaru próbować. Zawsze bałem się wzywać duchy a co dopiero dla takiej mrocznej ceremonii.
  • 0

#15

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boję się wyjść w nocy po sok do kuchni,zdecydowanie nie dla mnie.
A znajoma mojej matki cośtam wyczyniała z lustrami.Mam na myśli "tego typu"
praktyki.
Może chozi właśnie o to.
I z tego co wiem,to hardkor :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych