Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielki błąd Apple?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No być może nie aż tak...

 

f1505240333.jpg

 

Apple musiało przesunąć premierę nowego iPhone'a X na nieco wcześniejszy termin, którego w planach nie było...

 

Brooke Amelia Peterson córka inżyniera pracującego w firmie opublikowała na swoim vlogu nowy sprzęt tuż przed premierą nagrała nawet krótki filmik demonstracyjny, zostało to później rozpowszechnione i znalazło się nawet w popularnym amerykańskim serwisie YouTube. Nie upłynął jeszcze pełny wymiar czasu do publikacji urządzenia i już na światło dzienne, a raczej w oczy fanów rzucił się X przez co jej tato został zwolniony z pracy.

 

[attachment=5855:apple-unveils-the-iphone-x-wireless-charging-no-physical-home-button_1 (1).gif]

 

Jednak to nie pierwszy taki incydent w elektronicznej branży... Podobnie było kiedyś z Microsoft. Pracownik został wyrzucony z firmy za to, że jego syn wypuścił przedpremierowe zdjęcia konsoli Xbox 360 zanim doszło do publikacji.

 

apple-iphone-x-main.jpg

 

Model X wyróżnia się przede wszystkim tą jedną literą na końcu, jest szczególna ponieważ to już 10 lat istnienia firmy.
No cóż... W tym przypadku ktoś tutaj najwidoczniej nie mógł doczekać się dziesiątych urodzin Apple i urządził je wcześniej. :P

 

Może i dobrze się stało, w końcu to miała być niespodzianka.

 

Źródło: Anglojęzyczna aplikacja z newsami.
Tłumaczenie własne.


  • 3

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Khan, weź się w końcu zdecyduj czy wrzucasz czy usuwasz.


  • 0



#3

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie moja wina, coś z łączem lub pewien błąd forum, chociaż bardziej bym obstawiał na mój chwilowy problem z internetem. Zapisałem temat raz, a pojawił się kilkukrotnie. Już zgłosiłem spam do usunięcia.


  • 0

#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Model X wyróżnia się przede wszystkim tą jedną literą na końcu, jest szczególna ponieważ to już 10 lat istnienia firmy.

Coś tu nie gra, bo.... firmę założono 1 kwietnia 1976 roku. Założyli ją: Steve Jobs, Steve Wozniak, Ronald Wayne.

Myślę, że o innym Apple nie rozmawiamy.





#5

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Model X wyróżnia się przede wszystkim tą jedną literą na końcu, jest szczególna ponieważ to już 10 lat istnienia firmy.

Coś tu nie gra, bo.... firmę założono 1 kwietnia 1976 roku. Założyli ją: Steve Jobs, Steve Wozniak, Ronald Wayne.

Myślę, że o innym Apple nie rozmawiamy.

 

 

Racja... Pomyłka. Miałem na myśli 10 urodziny iPhone'a jako modelu nie firmę Apple. Mój błąd. Same błędy przez ten artykuł... : P


  • 0

#6

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wycieki dot. Iphone sa przy premierze kazdego modelu i wiekszosc ludzi ogarniajacych temat traktuje to raczej w kategoriach marketingu, a nie "bledu".


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych