Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mroczne oblicze Hollywood

Hollywood Harvey Weinstein pedofilia sex afera

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ripsonar.
  • Postów: 215
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witajcie. W świecie rozrywki i dużego ekranu duzo sie dzieje. Sex, wymuszenia, gwałty i pedeofilia w imię popularności to temat tabu, który z dnia na dzień staje się wreście znany. Znany i lubiany do teraz Harvey Weinstein jest punktem zapalnym owej zatajonej prawdy. Jak widac to dopiero szczyt góry lodowej jak to wspomniała juz w 2015 roku Roseanne Barr. Czy mamy więc przełom? Tyle tytułem wstepu i zapraszam do dyskusji.

 

 

Ave


  • 1



#2

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem tłumaczenie nieco skopane, w niektórych miejscach, ale da się to jakoś przełknąć, bardzo ciekawy materiał i ciesze się, że opublikowałeś tą informacje na forum. Już wcześniej obijało mi się o uszy, że w hollywood takie rzeczy się dzieją z dużym naciskiem na pedofilię, niektórzy twierdzili nawet, że ci ludzie (o ile w ogóle zasługują na takie miano) "wewnątrz" to sekty satanistyczne. Myślę, że tak czy owak zachowanie tych "ludzi" jest kompromitujące. Mam głęboką nadzieje i wierze w to, że w końcu poniosą zasłużoną karę za swoje czyny.


  • 0

#3

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

DiCaprio na gali Oscarów pokazał co sądzi o Hollywood.
 
Gru4GAd.jpg
 
Mnie niestety akurat sprawa z takim np. Weinsteinem nie dziwi. Showbiznes, a zwłaszcza tak potężny jak Hollywood to jedna wielka patologia, zupełnie inny świat. Ogromna kasa, ogromne układy, ogromne imprezy itd. itd.. Gość taki jak Weinstein jest tam wręcz bogiem. Właściwie to był, bo mu się ukróciło, no ale czy on jedyny? Nawet nasz Polański - wszyscy już zapomnieli? Też się nieźle bawił za młodu. To co teraz wyszło na jaw to tylko wierzchołek góry lodowej. Filmiku z wyżej nie oglądałem, więc nie wiem, czy tam o tym coś jest, ale ogólnie tam się dzieją dziwne rzeczy. Pamiętam, że jakiś czas temu Pitt coś tam wspomniał o jakiejś pedofilii w Hollywood, wywiad szybko zdjęto z anteny, potem sam się go wyparł. Hollywood to chory świat, ale też i ludzie w pewien sposób godzą się na niego szukając wielkiej sławy i wielkiej kasy. Coś za coś. Sprzedajesz duszę i dostajesz profity, albo nie sprzedajesz i drzwi się zamykają.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 28.10.2017 - 03:37

  • 1



#4

Pionier.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślicie ze tak jest tylko w hollywood ?, przecież to dzieje się na całym świecie. A ci ludzie w cale nie muszą być w jakiś sektach, po prostu takie jest życie. Można iść na skróty ale  nikt ich do niczego nie zmusza, to tylko ich własna chciwość na sławę i pieniądze pcha ich do takich czynów. Jest wiele gwiazd które osiągnęły swoją popularność normalną pracą. Gwałty, pedofilia czyli co, dzieci są zmuszane siłą do sexu  a za to dostają pieniądze i sławę tak? .  Myślę ze jednak nikt tu nikogo nie zmusza siłą bo było by to zbyt ryzykowne, a na pewno nie dzieci. Wystarczy się dobrze rozejrzeć a takich akcji w koło was może dziać się o wiele więcej niż myślicie.


  • 0

#5

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z ostatniej chwili: "Producent filmowy Harvey Weinstein złożył pozew przeciwko swojej byłej firmie Weinstein Co., żądając wydania dokumentów i akt, które maja mu pomóc bronić się przed zarzutami o molestowanie seksualne kobiet - informuje w piątek "Los Angeles Times".
  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Hollywood, Harvey Weinstein, pedofilia, sex afera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych