Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Semita.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym wiedzieć czy coś wiecie na pewien temat bo trudno mi znaleźć w internecie. 
Chodzi mi o dzwonienie dzwoneczka w nocy z przyczyn paranormalnych, dzwonił kilka razy gdzieś po godzinie pierwszej w nocy. Nie chodzi mi o opinie realności tego tylko co to może znaczyć co nie istnieje w naszym pojmowanym świecie.


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakiego dzwoneczka, takiego od św Mikołaja czy w telefonie czy przy drzwiach?


  • 0



#3

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

..no to, to już chyba łatwo nagrać?
  • 0



#4

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeno dzwonkiem krampus ze snu budzi swe parobki, by to mu w święta boże pomogły naszą dziatwę obłupić w worze, wydźwignąć do piekieł, na bicze, jako grzeszne przez rok ten były. Święty biskup grubobrzuchy, ino tylko grzeczne dziatki obdaruje słodkim podarunkiem, te które nieposłuszne jak czarciki, te w krampusie sidła jeno wpadną. Niczym diabli rogaty, w dzwonki odziany, z worem w ręku dźwignie kopyta swe do pracy, krampus - świąt duch swarliwy, co kuma naszego - Mikołaja przeraża. Strzeżcie się dziatki dzwoneczka tegoż kopytnego rogacza.

 

Tak na serio, to jaki to dzwonek? Taki zwykły, jak na święta, czy co?


  • 1

#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piotruś Pan z Dzwoneczkiem lepiej się znają. Jego trzeba pytać.

Poważnie rzecz ujmując, miałem kiedyś dzwoneczek na stojaku, taki malutki (stojak był takiego rodzaju). Używałem go w wędkarstwie jako sygnalizator brań, a kiedyś zawiesiłem na stojaku i tak zostało. Tenże dzwoneczek raz mi się rozdzwonił bez przyczyny. Tylko raz i więcej nie. Zjawiska nie badałem, bo nie było o co kopii kruszyć, a przyczyn mogła być i setka.





#6

Semita.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam dzwonka w domu. Ale dźwięk zwykłego dzwoneczka, dźwięk był dość głośny co by wskazywało że był średniego rozmiaru.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych