Skocz do zawartości


Zdjęcie

Naga prezenterka poprowadzi dziennik w telewizji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

13 listopada rusza stała ramówka Superstacji - telewizyjnego tabloidu, w której znaleźć się ma m.in. "rozbierany" dziennik - donosi w poniedziałek branżowy serwis wirtualnemedia.pl.


Superstacja to nowy kanał telewizyjny zajmujący się kontrowersyjnymi tematami oraz plotkami z życia gwiazd. Trwają przygotowania do startu pełnej ramówki. Wśród pozycji znajdzie się nadawany po godzinie 23. "Super Dziennik". W trakcie programu odczytująca wiadomości prezenterka będzie rozbierała się do naga - twierdzi wortal.

Zespół stacji przygotowuje również specyficzne relacje z Sejmu. - To będą obrady, ale realizowane po naszemu - zdradza w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Michał Gulewicz, dyrektor programowy Superstacji. - Pewna grupa posłów i polityków będzie przed nami uciekać, ale podobno są też tacy parlamentarzyści, którzy chcą mówić prawdę. Będziemy dla nich anteną - obiecuje. Nową stacją zainteresowani są operatorzy kablowi. Telewizja jest bliska podpisania umowy ze Stream Communication, jedną z większych kablówek. Prowadzone są również rozmowy z najważniejszymi graczami na rynku telewizji kablowych - Multimediami, Vectrą, UPC oraz Aster.
http://wiadomosci.o2...?s=257&t=291543
  • 0



#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chociaż jedna dobra wiadomość :mrgreen: , mam nadzieję, że u mnie na kablówce się pojawi. Z drugiej strony to durnota, ale wiem - jestem wybredny... :]
  • 0



#3

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heheheh może wkońcu polubie oglądanie wiadomości ;-)
  • 0

#4 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

To podchodzi pod Hydepark, i tam też wyląduje... :papapa:
  • 0

#5 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam ponownie ;-)
  • 0

#6

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajna sprawa, z ciekawości (jednakże z tego co pisze nie będę miał takiej możliwości póki co) zobaczyłbym to :) I bynajmniej nie dla prezenterki ... może w końcu te programy z politykami będą nieco inne, nie takie same ;)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych