Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krótka historia Tengu


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1

Tengu.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich serdecznie!

 

Nigdy nie potrafiłem pisać o sobie ale spróbuje. Jestem 33 letnim japońskim demonem polskiego pochodzenia na stałe mieszkającym na wyspie zmywaków i deszczowej pogody.Motocyklista, podróżnik,fan survivalu i wszelakich aktywności "leśno-górskich". Oprócz tego interesuje się astronomią, psychologią,fizyką oraz biologią/chemią. Generalnie to interesuje się wszystkim co przyciągnie moją uwagę,tyle ze czasem moja uwaga przypomina tą u chomika na amfetaminie :)  Lubie pomagać ludziom za ładny uśmiech i/lub piwo. Nie lubię nudy , nieszczerych osób, zapachu kalafiora i jak mnie plecy swędzą ;)

 

Jak tutaj trafiłem? Przez Google oraz fakt ze udzielam się na angielskojęzycznym forum o podobnej tematyce. Od razu zaznaczę ze w większość paranormalnych zjawisk nie wierzę choć nie jestem typowym sceptykiem,zazwyczaj jestem określany mianem realisty.Szanuje poglądy innych dopóki nikt nie próbuje mnie "nawrócić na jedyna, słuszną prawdę" (jakakolwiek by ona nie była).

 

To z grubsza chyba wszystko, oczywiście tytułem wstępu.Mam nadzieje że zabawię tutaj tak samo długo jak na innym forum i liczę na kulturalna dyskusje i dobra zabawę.



#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj zagubiony wędrowcze, trzymaj się mocno bo czasami nawiedza nas tornado ;) Miłego korzystania z forum.





#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kotem i chlebem witamy.

Pozdrowienia z Nottingham, gdzie szeryf i jego ludzie w rajtuzach z Robinem się po Sherwood ganiali.





#4

Tengu.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za miłe przywitanie TheToxic i Staniq !

 

Do Nottingham mam kawałek (5h przepisowej jazdy, czyli jak bym dokręcił manetkę to pewnie poniżej 4 bym zszedł ;) )  więc jak sezon na "latanie" powróci to może uda nam się razem ukraść temu wrednemu nieco miodu z wysoką zawartością % xD



#5

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj Tengu. Mam nadzieję, że osiedlisz się tu już na stałe :)





#6

dziewczynka_bez_imienia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj ciepło Tengu! :) 



#7

Tengu.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Endinajla i dziewczynka_bez_imienia dziękuje i również witam serdecznie :)



#8

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj! Uważaj na sceptyków :]







Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych