Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamach - nowa wersja Smoleńska


470 replies to this topic

#1

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nowe opracowanie katastrofy Smoleńskiej znajduje się pod adresem zamach.eu.

Jest to opis przypominający naszą dzisiejszą tezę na temat zabicia Polskiej Delegacji na Gibraltarze. Autor artykułów znajdujących się na stronie poddaje w wątpliwość tezy MAK. Pokazuje nieścisłości. Zauważa dziwne niedociągnięcia i wreszcie wyciąga wniosek - Nasza delegacja nigdy nie wsiadła do tego samolotu. Zostali zabici w Warszawie, a ciała po odpowiedniej oprawie zostały przewiezione do Smoleńska.

Na pierwszy rzut oka wydaje się to śmieszne ale potem zaczyna nabierać sensu. Podrzucam do bazy o katastrofie.

Użytkownik Striker edytował ten post 19.08.2012 - 13:36

  • -1

#2

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czego to ludzie nie wymyślą.......
  • 0



#3

Paluch.
  • Postów: 71
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam wszystkich, ale to najgłupsza wersja jaką słyszałem
  • 1

#4

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Ja proponuję posunąć się o krok dalej - cała delegacja nigdy nie istniała, wymyślono ich na potrzeby jeszcze większego pognębienia Potężnej Polszy.
  • 6

#5

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Co za róznica jak.
Ważne że nie żyją i mamy o kilku ludzi tylko kompromitujących nasz kraj mniej.
W sumie dobrze.
Prezydent, minister czy mietek z podwórka, jak ktoś głupi i dorwał się do władzy nie mając zielonego pojęcia o rządzeniu a wymądrzający się jak cholera nie jest dobrym prezydentem.
No bo panowie, czy marihuana jest z konopii ?
Chyba nie.
No panowie czy był dobrym prezydentem ?
Chyba nie więc o co to, idzcie sobie na pielgrzymke na wawel jak tak go kochaliście, przeciętny obywatel ma w tyłku władzę do póki władza nie wbija się z buciorami gdzie jej nie chcą.
Oni się wbijali i nawet mi ich nie szkoda.

Life goes on.

Dołączona grafika

Użytkownik Pit edytował ten post 21.08.2012 - 14:00

  • -8

#6

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Hmmm... A Jarosław rozmawiał przez telefon z podstawionym Lechem?
  • 10

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tą teorią spotkałem się już na innym forum. Pisała o tym jakaś nawiedzona nastolatka. Nie wiem kto był pierwszy, ona czy ten facet.

Pomysł głupi, nie ma co. To już nawet przebija niektóre teorie o samolotach hologramach uderzających w wtc.
No ale skoro dla Strikera brzmi to sensownie, to może odpowie na pytanie Mischakela i moje. Skąd w takim razie wzięto zapisy rozmów z czarnych skrzynek, skoro samolot wcale nie wyleciał?

Niezłe banialuki można znaleźć na tej stronie:

2.14 Nie było pożaru.


Nie? A to co widać na filmach to nie jest pożar?

2.18 Można nawet przypuszczać, że ciała wielu zamordowanych pozostały w

Polsce, a do Moskwy wysłano materiał DNA pobrany od rodzin ofiar, który to

kod następnie podrzucono do obcych ciał. Kodów DNA ofiar nie wysłano

bowiem do Polski celem weryfikacji ale odwrotnie zażądano pobrania takich od

rodzin.


Podrzucono do obcych ciał? Dna to nie jest telefon komórkowy albo inny przedmiot, który można schować do kieszeni. I po co podrzucać, nie prościej wysłać same wyniki badań dna do Moskwy?
  • 3



#8

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta wersja jest stara jak świat i tak niedorzeczna, że aż głowa boli. Możliwe, że zostałą stworzona właśnie po to, aby realne i prawdziwe nieścisłości dotyczące tej katastrofy sprowadzić do poziomu absurdu i zaszufladkować wspólnie z tym bełkotem pod szyldem "teoria spiskowa".

miłujmy się
  • 3



#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, akurat. Wymyślili ją miłośnicy teorii spiskowych, a nie sceptycy. Na forach bardziej paranormalnych ma wielu zwolenników.
  • 0



#10

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Co za róznica jak.
Ważne że nie żyją i mamy o kilku ludzi tylko kompromitujących nasz kraj mniej.
W sumie dobrze.
Prezydent, minister czy mietek z podwórka, jak ktoś głupi i dorwał się do władzy nie mając zielonego pojęcia o rządzeniu a wymądrzający się jak cholera nie jest dobrym prezydentem.
No bo panowie, czy marihuana jest z konopii ?
Chyba nie.
No panowie czy był dobrym prezydentem ?
Chyba nie więc o co to, idzcie sobie na pielgrzymke na wawel jak tak go kochaliście, przeciętny obywatel ma w tyłku władzę do póki władza nie wbija się z buciorami gdzie jej nie chcą.
Oni się wbijali i nawet mi ich nie szkoda.

Life goes on.


"Na demagogię o podziale Polaków już nikt się nie nabiera."

...więc sobie daruj wysiłki.
  • 5

#11

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, akurat. Wymyślili ją miłośnicy teorii spiskowych, a nie sceptycy. Na forach bardziej paranormalnych ma wielu zwolenników.


ludzie łykają manipulacje często i gęsto niezależnie od wyznawanych poglądów. Dla mnie czytając takie ewidentne bzdury od razu zapala się czerwona lampka i podpowiada, że coś tu jawnie nie gra. Bo nie zakładam, że gość jest na tyle głupi aby wymyślać takie bzdury.

A to, że ludzie takie rzeczy podchwytują? Są spragnieni sensacji ot co. Prawdziwe wątpliwości w dlszym ciągu pozostają bez odpowiedzi.
  • 3



#12

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pomysł głupi, nie ma co. To już nawet przebija niektóre teorie o samolotach hologramach uderzających w wtc.
No ale skoro dla Strikera brzmi to sensownie, to może odpowie na pytanie Mischakela i moje. Skąd w takim razie wzięto zapisy rozmów z czarnych skrzynek, skoro samolot wcale nie wyleciał?


@Wszystko

Po pierwsze odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w artykułach, a po drugie gdzie ja powiedziałem że dla mnie to ma sens? Jest taka teoria i dorzuciłem ją do bazy aby pozostał po niej ślad.

Jeśli już mnie coś interesuje w tej teorii to samo opracowanie, ponieważ jest tam trochę pytań zadanych, na które nikt wcześniej nie zwrócił uwagi. Tak się składa, że wszyscy rozważają czy to był zamach na podstawie tego w jaki sposób samolot spadł na ziemie. Natomiast jeśli to był zamach to przygotowania do niego musiały się zacząć dużo wcześniej i to tam należy szukać pozostałych śladów. Ten facet podał kilka kierunków i zacznijmy od tego, że w ogóle zwrócił na to uwagę .

Użytkownik Striker edytował ten post 20.08.2012 - 09:38

  • 0

#13

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co za róznica jak.
Ważne że nie żyją i mamy o kilku ludzi tylko kompromitujących nasz kraj mniej.
W sumie dobrze.
Prezydent, minister czy mietek z podwórka, jak ktoś głupi i dorwał się do władzy nie mając zielonego pojęcia o rządzeniu a wymądrzający się jak cholera nie jest dobrym prezydentem.
No bo panowie, czy marihuana jest z konopii ?
Chyba nie.
No panowie czy był dobrym prezydentem ?
Chyba nie więc o co to, idzcie sobie na pielgrzymke na wawel jak tak go kochaliście, przeciętny obywatel ma w tyłku władzę do póki władza nie wbija się z buciorami gdzie jej nie chcą.
Oni się wbijali i nawet mi ich nie szkoda.

Life goes on.



Oooj Twoje argumenty powalają, całe szczęscie reputacja mówi wprost - jesteś żałosny.
  • 3



#14

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi się wydaję, że argumenty nie są złe, są źle sformułowane.
  • 0



#15

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co za róznica jak.
Ważne że nie żyją i mamy o kilku ludzi tylko kompromitujących nasz kraj mniej.
W sumie dobrze.
Prezydent, minister czy mietek z podwórka, jak ktoś głupi i dorwał się do władzy nie mając zielonego pojęcia o rządzeniu a wymądrzający się jak cholera nie jest dobrym prezydentem.
No bo panowie, czy marihuana jest z konopii ?
Chyba nie.
No panowie czy był dobrym prezydentem ?
Chyba nie więc o co to, idzcie sobie na pielgrzymke na wawel jak tak go kochaliście, przeciętny obywatel ma w tyłku władzę do póki władza nie wbija się z buciorami gdzie jej nie chcą.
Oni się wbijali i nawet mi ich nie szkoda.

Life goes on.


Na pewno był lepszym prezydentem niż obecny, który po prostu kompromituje się publicznie.Poza tym, argument, że Lech nie wiedział z czego powstaje marihuana jest żałosny, bo nie powiedział tego Lech, lecz Jarosław Kaczyński, który był premierem a nie prezydentem, więc sam się wymądrzasz jak cholera a nie wiesz o czym gadasz.

Użytkownik Bobek edytował ten post 19.08.2012 - 23:40

  • 4


 


Odpowiedz



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych