Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziewczynka Wita !


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#16

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

widzę, że to forum dalej jest randkowo - paranormalne :D

 

No wow! kogoś może kręcą takie zagadki...

 

Cura ut valeas! optime tibi eveniant omnia! Witamy na forum.  :>



#17

Mkbewe.

    Poważnie Tajemniczy

  • Postów: 97
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witaj dziewczynko, zapraszam na CSa xD

#18

Marcello.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam! Miło, że ktoś nowy przyszedł, ale byłoby jeszcze lepiej, gdybyś pisała w bardziej normalny sposób ;)


Użytkownik Marcello edytował ten post 12.10.2017 - 17:02


#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chciałem nic pisać, ale czułem, że tak jak szybko się pojawiła, tak się straci.



#20

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam.

 

Czuje sie zazenowany czytajac posty "w trzeciej osobie". Master zastanawia sie czy to jakies skrzywienie, czy brak umiejetnosci poslugiwania sie jezykiem, czy moze proba zwrocenia na siebie uwagi w taki przedziwny sposob. Master nie wie i pewnie nigdy sie nie dowie choc chcialby zglebic ta tajemnice.



#21

dziewczynka_bez_imienia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak łatwo się dziewczynki nie pozbędziecie, ale nie zapominajcie, że chodzi też do szkoły i pilnie się uczy. 

 

Aidil, cieszę się, że mi wyjaśniłaś i być może faktycznie źle odebrałam Twoje intencje. Chyba to już u mnie występuję wyczulenie na tym punkcie i zadziała automatycznie reakcja obronna. Niepotrzebne to było.

 

Xotteva  :beer2: 
Niestety już miałam okazję spotkać się z zachowaniem, które wymieniłeś, mimo że jeszcze nie napisałam ani jednego postu o swoich przeżyciach. No przykre, że tak się dzieje...

 

Nie jesteś cierpliwy, Wszystko. Nie wiem co masz na myśli pisząc straci, ale coś Cię chyba intuicja zawodzi.

Drogi Masterze Zgiętonogi, dziewczynka myśli, że jeżeli Master będzie bardzo chciał tę tajemnicę zagłębić z pewnością mu się to uda. Czuję, że się polubimy. :)



#22

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 
 
Drogi Masterze Zgiętonogi, dziewczynka myśli, że jeżeli Master będzie bardzo chciał tę tajemnicę zagłębić z pewnością mu się to uda. Czuję, że się polubimy. :)

 

Coz, Master Zgietonogi to zgorzknialy i bardzo uszczypliwy typ, wysmiewajacy wiekszosc ludzi, w dodatku cierpiacy na zludzenie ponadprzecietnosci w zaawansowanym stopniu. Takze nie sadze. Omijaj, nie wkraczaj, bo stad sie nie wraca, zawracaj, uwazaj.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych