Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierścień światła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#76

h.m.m.m.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to wszystko było by zbyt piękne zeby bylo prawdziwe...Ale naprawde z wielka niecierpliwoscia bede oczekiwal roku 2012...jednak cos w tym jest....ehhhhhh........
  • 0

#77

incredible.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(h.m.m.m)to wszystko było by zbyt piękne zeby bylo prawdziwe...Ale naprawde z wielka niecierpliwoscia bede oczekiwal roku 2012



gdybys ogladnal film zamieczony : http://www.paranorma...p?showtopic=999

to napewno bys sie tak nie cieszyl... zwlaszcza jezeli przyszlosciowa perspektywa jest topnienie lodowcow gdyz slonce co 11 lat coraz bardziej sie rozgrzewa... czego konsekwencja bedzie podniesienie sie poziomow wody... w rezultacie zalanie kontynentow... niech kazdy kto nie ogdladal tego filmu koniecznie go sobie sciagnie... osobiscie uwazam ze ci ludzie chca nam przekazac cala prawde.. !!
  • 0

#78

ravers.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy sądzisz, że dawno temu, wyznawcy teorii płaskiej ziemi myśleli inaczej?
Pewnie ich zdaniem, ta teoria nie była do końca kompletna, ale też nie była bzdurą.
Otwarci na nowe poglądy musieli ukrywać swoje dowody, w przeciwnym razie narażali się na śmierć. I wbrew pozorom, nie tak wiele się zmieniło, może otwartego naukowca nikt dzisiaj na stosie nie spali, ale w światku naukowym będzie skończony.
Ale wychodzi na to, że tego nie rozumiesz. :wow:

Poczytaj sobie o Sumeryjskich zapisach o Ziemi a zrozumisz powody dlaczego powstała teoria o płaskiej Ziemi.
  • 0

#79

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

właściwie ta teoria zbiega się z teorią o Nibiru i 2 dniach ciemności przy przejściu w kolejny wymiar,wiec nic nie pozostaje ,jak tylko wypatrywać zmian i czekać na słynny 2012...
  • 0

#80

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ciekawy tekst...bardzo mi się spodobał... i czuje że dużo w tym prawdy...Bo sam widzę sam po sobie... czasami wydaje mi się że mam coś takiego jak "siła sprawcza" bo często gdy o czymś pomyśle to się to staje... a ostatnio się to nasila...Może to dlatego że powoli wchodzimy w ten okres przemian??Np mój kumpel ma sny które mu się sprawdzają..? Już się nie mogę doczekać tego roku 2012...Ciekawy jestem co się stanie i czy przeżyjemy to wszystko (oby tak)...
  • 0

#81

-Alucard-.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przesadzajmy już :rotfl:
Mi ostatnio śniło się, że bolał mnie brzuch.I co dzisiaj mam?Mówiąc prosto - sraczkę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych