Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierścień światła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

fakt, iż nauka nie zna czegoś, bądź nie potrafi wyjaśnić nie oznacza, że to nie istnieje.


Natomiast stwierdzenia w rodzaju, to nie zostało udowodnione więc nie jest możliwe, są dla mnie ogromnym nadużyciem


Podstawowa zasada, teorie ktorych istnienia nie da sie udowodnic, ale takze ktorych nieistnienia nie da sie udowodnic - sa niewiele warte.
  • 0

#32

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odniosę się tylko do tego:

Cały czas odkrywane są nowe formy życia, funkcjonujące w bardzo ekstremalnych warunkach. Więc w tym przypadku będę się upierał, że fakt, iż nauka nie zna czegoś, bądź nie potrafi wyjaśnić nie oznacza, że to nie istnieje.

Pamiętaj, że są to TYLKO formy życia ziemskiego, opartego na węglu, DNA i takich samych procesach biochemicznych jak cała reszta ożywionej przyrody. W kwestii istnienia ewentualnych egzotycznych form życia (np. byty duchowe, inteligentne obłoki itd.) nie stanowi to żadnego argumentu.

Powiedziałbym wręcz (już kiedyś to sugerowałem), że elastyczność ziemskiego życia to mocna przesłanka ku temu, aby sądzić, że życie oparte na węglu to uniwersalne rozwiązanie, być może i dla całego Wszechświata. W tych okolicznościach nie dziwię się naukowcom, ze właśnie takiego życia wypatrują w kosmosie. Mają ku temu uzasadnione powody.

Natomiast stwierdzenia w rodzaju, to nie zostało udowodnione więc nie jest możliwe, są dla mnie ogromnym nadużyciem.

Ja tak nie twierdzę. Nie jestem wrogiem spekulacji, ale tylko pod warunkiem, jeśli mają one jakieś konkretne podstawy. Nie mogę się natomiast zgodzić z tym, aby na spekulacjach opierać następne spekulacje, a na tych kolejne itd. Taki sposób myślenia to już fantazjowanie nie oparte na niczym konkretnym, które tak naprawdę daje możliwość uzyskania dowolnego rezultatu.

----------------------------------

A żeby nawiązać do tematu, mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że cały tekst zaprezentowany w pierwszym poście jest bezmyślnym, nieco wygładzonym tłumaczeniem z angielskiego dokonanym przy pomocy słownika i elektronicznego translatora.

Dlaczego tak sądze? Ano dlatego:

Weźmy ten fragment:

Encyklopedia Wikipedia pisze:
Nebula, nazwa łacińska-nebulea, jest to chmura lub kurz, gas i plasma oddzielająca dwa rożne środowiska o innych wibracjach,
niczym ściana. Orginalnie Nebula jest rownież określeniem na astrologiczny obiekt. Często nazywa się tak drogę mleczną ,
lub (przykład) Galaktyka Andromedainaczej też zwana - Andromeda Nebula.


Oto źródło tego powyższego "tłumaczenia":

A nebula (Latin: "mist"; pl. nebulae or nebulć, with ligature) is an interstellar cloud of dust, gas and plasma. Originally nebula was a general name for any extended astronomical object, including galaxies beyond the Milky Way (some examples of the older usage survive; for example, the Andromeda Galaxy is sometimes referred to as the Andromeda Nebula).


A jak powinno brzmieć tłumaczenie? Ano tak:
Mgławica (łac. „mgła”; l.mn. nebulae or nebulć, z ligaturą) to międzygwiazdowy obłok pyłu, gazu i plazmy. Pierwotnie mgławica było ogólnym określeniem każdego rozciągłego astronomicznego obiektu, wliczając galaktyki poza Drogą Mleczną (niektóre przykłady starszych użyć tej nazwy przetrwały np. Galaktyka Andromedy jest czasami nazywana Mgławicą Andromedy)

Jest różnica? No jasne!
Znikają takie słówka, jak „astrologiczny” „kurz”, czy fraza „oddzielająca dwa rożne środowiska o innych wibracjach” Tak nawiasem, to ciekawe skąd ten "wibracyjny" shit? Pewnie z angielskiego „oryginału”, bo raczej nie z angielskiej Wikipedii.

Cóż, jak widać tekst pani Wiesławy to przejaw profesjonalizmu w każdym calu i na każdej płaszczyźnie. :lol : Ale właśnie w taki oto sposób rozprzestrzeniają się w Internecie takie wszelakiej maści pseudonaukowe bzdury.

Oto jest "prawda" czasów NEW AGE. :mrgreen:
Dzięki za taką prawdę... :stop:

Przy tym słynne "przekłamania" Biblii to pryszcz na d.... . :lol :
  • 0



#33

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli jednak chcesz to tak postrzegać i mierzyć miarką naukową........

Ależ skąd, chodzi mi tylko o najzwyklejsze kryterium prawdy. :smile:
  • 0



#34

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie to przeraza i nigdy tego nie zrozumiem, ze ludziom bardziej zalezy na fascynacji czyms nie majacym zadnych podstaw i informacji wzietych z wyobrazni, niz na dazeniu do prawdy. najgorsze jest to ze dla nich nauka to wrog, ktory tylko szuka okazji zeby zataic przed wszystkimi jaka jest prawda. A juz powolywanie jako argumentow ze kiedys baukowcy byli przekonani o plaskiej ziemi blabla, itd. to juz socjotechnika do kwadratu. Ja rozumiem ze malo jeszcze wiemy, ze nie jest wszystko poznane, ale na boga czy odkrywanie nowych rzeczy polega na ich zmyslaniu i udowadnianiu ich na sile ?? zadne z odkryc nigdy nie zostalo w ten sposob odkryte, chyba ze przez przypadek to inna sprawa. Ale to co jest opisane w artykule to zadne przypadkowe odkrycie, tylko wymyslona hipoteza ! wlasne widzi misie autora tekstu ! Jak, kiedy, w jaki sposob zostalo to odkryte ? za pomoca OOBE ?
  • 0

#35

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A juz powolywanie jako argumentow ze kiedys Naukowcy byli przekonani o plaskiej ziemi blabla, itd.


Po pierwsze naukowcy cały czas badali świat, który im przedstawił kościół. Nie zapominajmy, że przy twierdzeniach że ziemia jest okrągła i krąży wokół słońca Sz. P. Galileo "Galileusz" Galilei został wezwany do sądu i miał być skazany, za to, że twierdzi inaczej niż kościół.
  • 0



#36

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No wlasnie, a teraz naukowcy badaja swiat niezaleznie od jakichkolwiek dogmatow. I nikt tu niczego nie zmysla, ani nie probuje ukrywac, to tylko wymyslona paranoja ządnych postrzegania swiata wedlug wlasnego subiektywnego widzi mi sie ludzi. Komentujac twoja wypowiedz nawet odwaze sie stwierdzic, ze ludzie wymyslajacy takie teorie probuja je narzucac jak kiedys kosciol swoje. Kto wie, czy gdyby tacy ludzie mieliby teraz wladze jak kiedys księza, to nie paliliby dzisiejszych naukowcow na stosie. Ja widze ze jest na swiecie ogromne grono osob, ktore na sile chca stworzyc nowa religie, nowe dogmaty, nie majace z rzeczywistoscia nic wspolnego. Wlasciwie to juz istnieje ta religia i zwie sie NEW AGE.
  • 0

#37

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

NEW AGE nikomu niczego nie nażuca !!!!!!
Świat jest jeszcze nie zbadany do końca, więc nie wiesz na pewno, czy to czego naucza NEW AGE jest kłamstwem.

Poza tym, jak to na siłę ??? Ktoś cie zmusza do tego ? NIE... to raczej można powiedzieć o KK, zresztą daj mi przykład takiego "dogmatu"... Ja NEW AGE odbieram raczej bliżej filozofii, niż religii.
  • 0



#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Świat jest jeszcze nie zbadany do końca, więc nie wiesz na pewno, czy to czego naucza NEW AGE jest kłamstwem



Przeciez pisalem wyzej na czym polega odkrywanie nowych rzeczy, odkrywanie nowych rzeczy nie polega na ich wymyslaniu sobie, a zmyslone rzeczy ktorych nie da sie udowodnic ani obalic sa nic nie warte. Na nieistnienie smerfow tez nie ma dowodow, wiec nie wiadomo czy to klamstwo czy nie. Kazdy moze rzucic jakas niczym nie poparta teorie i wmawiac innym, ze dopoki mi nie udowodnicie ze tak nie jest, to nie wiecie czy to nieprawda.

[ Dodano: 2006-11-18, 18:00 ]

Poza tym, jak to na siłę ???



Do strony ze tak powiem moralnej NEW AGE absolutnie nic nie mam. Najwazniejsze dobro, nie ma narzucanych pogladow, nie istnieje grzech, pieklo itd. To sa szczytne cele. Ale od strony interpretacji rzeczywistosci juz mam powazne zastrzezenia.
  • 0

#39

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wtrące się w dysputę i przedstawiam kilka nowszych poza encyklopedycznych wiadomości na temat Plejad (żeby nie było, że tylko neguję nic od siebie nie wnosząc):

Potrójne zderzenie w Plejadach

Plejady (M45) to gromada otwarta znana każdemu miłośnikowi astronomii. W widoku gromady uderza niebieska mgławica refleksyjna, która otacza najjaśniejsze gwiazdy gromady, rozpraszając ich światło. Ostatnie obserwacje rzucają więcej światła na genezę powstania tej mgławicowej otoczki, która może sygnalizować zderzenie Plejad z dwoma obłokami międzygwiezdnymi.

Obserwacje radiowe i podczerwone Plejad, wykonane w latach osiemdziesiątych wykazały, że mgławicowy charakter obszaru wynika z przypadkowego napotykania przez młode gwiazdy Plejad obłoku międzygwiezdnego, a nie stanowi pozostałości obłoku, w którym gwiazdy powstały. Nowe dane zebrane przez Kitt Peak National Observatory sugerują, że Plejady napotykają w rzeczywistości dwa obłoki. Może to być niezwykłe i wcześniej niespotykane zdarzenie zderzania się trzech obiektów w rozległej pustce przestrzeni kosmicznej.

Nowe dane o ruchu gazu międzygwiezdnego w pobliżu gromady uzyskano ze spektrum wysokiej rozdzielczości wykonanego przez 2,1 metrowy teleskop CoudE Feed znajdujący się na Kitt Peak. Badania prowadził Richard White z Smith College w Northampton wraz ze studentami Smith College i Amherst College.

"Samo stwierdzenie, że Plejady zderzają się z jednym obłokiem gazu międzygwiezdnego, spowodowało, że obiekt stał się bardzo interesujący dla astronomów, którzy chcą poznać szczegóły procesów fizycznych i chemicznych zachodzących w środowisku międzygwiezdnym" - mówi White. - "Obecność drugiego obłoku oddziałującego z pierwszym obłokiem oraz z gromadą stwarza już sytuację karambolu i czyni z Plejad unikalne naturalne laboratorium".

Kosmiczna kolizja w Plejadach będzie trwać prze kilkaset tysięcy lat. "To dobra wiadomość dla tych, którzy podziwiają kolorowe zdjęcia Plejad w książkach i albumach, gdyż szybko nie staną się nieaktualne" - mówi White. - "Ale nie jest to dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby oglądać kosmiczne fajerwerki z roku na rok".

Plejady, znane również jako Siedem Sióstr, to gromada otwarta widoczna gołym okiem w gwiazdozbiorze Byka. Składa się z ponad 500 gwiazd w wieku około 100 milionów lat. Znajduje się w odległości około 400 lat świetlnych od Ziemi.

Atomy sodu znalezione pomiędzy Ziemią a gwiazdami M45 absorbują dwie specyficzne długości żółtego światła (tą samą długość fali emitują niskociśnieniowe sodowe lampy uliczne). Efekt Dopplera powstały w wyniku ruchu gazu od i do obserwatora, powoduje przesunięcie tych linii w obserwowanych falach.

W pracy opublikowanej w dodatku do Astrophysical Journal Supplement z października 2003 White interpretuje nowe obserwacje atomów sodu w rejonie Plejad w kontekście innych nieco wcześniej wykonanych obserwacji, na które składa się między innymi zdjęcie optyczne wykonane przez teleskop Burrell Schmidt w Kitt Peak oraz mapy radiowe rozmieszczenia neutralnego wodoru. Rezultaty tych obserwacji opublikował Steven Gibson z University of Calgary i Kenneth Nordsieck z University of Wisconsin i są częścią pracy doktorskiej Gibsona.

Orientacja i cechy widoczne na obrazach widzialnym i radiowym dają wskazówki dotyczące ruchu gazu i pyłu, które w połączeniu z pomiarami spektroskopowymi prędkości poruszającego się gazu pozwalają zrekonstruować trójwymiarowy obraz materii międzygwiezdnej w pobliżu Plejad.

Generalnie obserwacje linii sodu wskazują na istnienie jednego obłoku na linii łączącej Ziemię i Plejady, który porusza się z prędkością około 10 kilometrów na sekundę. White łączy ten obłok z kompleksem obłoków międzygwiezdnych w Wodniku i Woźnicy (Taurus-Auriga), znajdującym się około 40 lat świetlnych na wschód.

Jednak na kierunku do niektórych gwiazd znaleziono dwie lub więcej linii absorpcyjnych. Ja sądzi White, fala uderzeniowa powstała w wyniku kolizji Plejad i gazu związanego z obłokiem Taurus-Auriga, odpowiedzialna jest za rozbicie obłoku w kilku miejscach, głównie po wschodniej i południowej stronie Plejad. Jednak obecności jeszcze jednej dodatkowej linii, widocznej głównie na zachodniej stronie Plejad nie da się wyjaśnić bez założenia, że jeszcze jeden obłok zderza się w Plejadami. Obłok ten miałby się poruszać z prędkością około 12 kilometrów na sekundę.

Jedyne wcześniej znane przykłady kolizji trzech ciał w przestrzeni międzygwiezdnej związane są z bliskim spotkaniem gwiazdy i systemu podwójnego (lub potrójnego) w gromadzie gwiazd lub w jądrze galaktyki.

źrodło: www.astronet.pl (na podstawie Spaceflight Now)
  • 0



#40

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

vkali, ja Ciebie kojarzę z FZN. Prawie tak samo nawiedzony jak wicia (bez urazy).


..jaki pan takie spojrzenie i takie kojarzenie [urażaj sie jeżeli razenie cię rajcuje]

To co piszesz nic nie wnosi.


...wg ciebie i jedynie dla ciebie, bo tak się zakodowałeś lib tak ciebie zakodowano byś przyjmował tylko to co przyjmujesz

Negowanie nauki jest pozbawione większego sensu, bo co zamiast niej oferujesz? Jakieś oświeceniowe bzdurki?


..a gdzieś wyczytał, że ja neguję naukę,....jeżeli już mówić o jakiejkolwiek mojej negacji związanej z nauką to przede wszystkim neguję jej wyznawców oraz jej Indoktrynatorów oraz również tych, którzy najczęściej nieświadomie sobie i najczęściej bardzo nieopatrznie dla samych siebie zostali przez nią zindoktrynowani,
.....neguję również, i to bardzo, uzurpatorską postawę nauki do [„bezapelacyjnie” wyłącznego] wypowiadania się jej o, za oraz w imieniu wszystkich „wcielonych w [tę]rzeczywistość”, ......o, za oraz w imieniu całego "świata" ....w dodatku wypowiadania się jedynie na podstawie niewielkiego procenta nas samych oraz naszego świata, jaki w nas oraz w naszym „świecie” stanowi to, co w nas oraz w naszym świecie stało się i jest już rzeczywistym czy oczywistym jak kto woli, ..czyli wypowiadania się nauki jedynie na podstawie tego co się już zdążyło przejawić oraz się już przejawiło i urzeczywistniło materialnie czy tylko energetycznie w nas oraz w naszym świecie [oraz z nas i z naszych światów],.....czyli tak uzupatorsko wypowiada się jedynie na podstawie tylko tego co zobiektywizowane w energetyczne czy już materialne obiekty [tej naszej] rzeczywistości czy jak kto woli [naszej] oczywistości.
..i żeby to było tylko wypowiadanie się ale ona nauka indoktrynuje ponadto, że
(1) ‘liczy się tylko” rzeczywiste i oczywiste, choć faktycznie tylko one się liczą jako że są wydzielone, obliczone i przeliczalne
(2) istnieje tylko to rzeczywiste, tylko to co obiektywnie zobiektywizowało się w energetyczne czy już materialne obiekty rzeczywistości,... że istnieje tylko rzeczywiste i tylko to co stanowi rzeczywistość, .a poza nimi nic nie ma, ..a to indoctrine jest czystą indoktrynacją, której nie wszyscy musza podlegać i nie wszyscy musza się jej poddawać, ..zresztą nie podawanie się takiej indoktrynacji jest zdrowsze i wychodzi na zdrowie tym, którzy tak naukowo zachorzali

..a co oferuję miast nauki, ..po prostu:
(1) powrót do pełnego i nieprzykrojonego spojrzenia na siebie i swoje ciała oraz resztę "świata" tego istniejącego poza naszymi urzeczywistnionymi ciałami, ...powrót do spojrzenia nie skupiającego się jedynie oraz nie sprowadzajacego się jedynie do przejawionego, zobiektywizowanego, urzeczywistnionego, rzeczywistego czy oczywistego, ...czyli jedynie do tego co stanowi naszą rzeczywistość czy oczywistość
(2) powrót do siebie pełnego i kompletnego, ..uznanie i uszanowanie siebie pełnego i kompletnego,
(3) nie wpieranie i nie wypieranie się siebie nierzeczywistego i nieurzeczywistnionego oraz nie przekładanie nad siebie rzeczywistego czy też nie przekładanie rzeczywistego nad to, co nie urzeczywistnione, ..taka postawa ponadto przywraca zdrowie,... i to bez potrzeby konsultacji lekarzy czy innych nad miarę wąsko poprzykrajanych specjalistów
(4) ....
(5) ...., itp

..tak indoctrine kto z nas dwóch jest bardziej nawiedzony to kwestia tego jak postrzegamy siebie oraz świat poza nami oraz tego kto stoi za tym, że postrzegamy tak jak przywykliśmy postrzegać lub jak nauczono nas [od całkiem niedawna] postrzegać siebie i nasze światy, ..chciałoby się powiedzieć zależy to tylko od stopnia indoktrynacji siebie współczesną nauką i i współczesnymi naukowcami
  • 0

#41

meth777yl.
  • Postów: 116
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do Vkali

Mariush, którego bardzo cenię za solidne podstawy teoretyczne i gibki język napisał:

(...) "jaki to ma związek z pierścieniem światła to już tylko Bóg raczy wiedzieć."

widząc że mam szczęście być następny w kolejce zażartowałem sobie tak;

"nic nie wiem o żadnym pierścieniu światła ;)

ale masz racje. w szkole nic mnie o pierścieniu światła nie uczyli. o tym że na zdjęciu, które zamieścił Jarecki jest fragmencik jakiejś mgławicy refleksyjnej szkoła też milczała.

jeszcze jeden aspekt tego misterium umyka mej logice, każąc jej błąkać się bo bezkresnych mirażach zastanowienia. mianowicie wejście w owy foton belt spowoduje przyśpieszenie duchowego rozwoju człowieka.
codziennie zapalam i gaszę światło nie obserwując tego fenomenu. poza tym zawsze wydawało mi się że
nasz rozwój na wszystkich możliwych płaszczyznach dokonuje sie poprzez pracę (zbieranie wiedzy, jej systematyzowanie, wyciąganie wniosków i i próby wdrażania w praktyce) a nie przez jakieś czary mary nie wiadomo skąd.

bez pracy nie ma kołaczy.
nie mniej jednak zwolennikom fotonowych beltów wynoszących na wyższy poziom życzę smacznego :drink:
  • 0

#42

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

do Vkali

Mariush, którego bardzo cenię za solidne podstawy teoretyczne i gibki język napisał:

(...) "jaki to ma związek z pierścieniem światła to już tylko Bóg raczy wiedzieć."


... moze czas już tobie zauważyć, że tego twojego posta kierowałeś bezpośrednio do mnie a nie do marish'a,..i "za chiny" nie wiem co ma do mojej odpowiedzi indoctrine to, co mariush zauważył czy raczył zauważć w swym cielesnym istnieniu tutaj na ziemi,...dla mnie zuważanie, zauwazanie mariusha to jest to jest jego i jego dotyczy, ... na razie mnie ono totalnie nie obchodzi, choć obchodzi mnie dlaczego rozmawiający ze mną powołują sie na uważania jakiegoś marisha miast swoje, ... dodam dla jasności ,ze uwazania mariusha nie znam co nie znaczy ,ze nie sa równiez moimi uważaniami, wiem jedynie ,ze do rozmowy z tobą sa mi one zbyteczne
meth ...i może wpierw uświadomisz mi jaki to związek ma mieć wg ciebie mariush ze mną oraz z tym plejadańskim pierscieniem światła, bo przyznaję nie akurat tego całkowicie nie pojmuję w twojej mi odpowiedzi,...chociaz równiez przyznaję, że [chrakteru] związku mariusha z tobą jak najbardziej domyślam się oraz że to nieopatrzne powoływanie cokolwiek bez sensu się na marish'a całkiem dużo mi mówi o tobie samym oraz o twoim "wiedzeniu" w tym ciele i na tej planecie.

widząc że mam szczęście być następny w kolejce zażartowałem sobie tak;.


...czy odezwałeś sie po to by sobie tutaj sobie żartować? i z kogo z siebie czy tez ze mnie?..a możesz mi jeszcze dopowiedzieć gdzie oraz z kim nie masz odwagi żartować gdy cię do zartów nie upoważniają, ..pozwoli mi to bardziej rozeznać ciebie i twój charakterek
..a jeżeli już o charakterach to może wyjaśnij mi charakter kolejki do której się niby to następny ustawiłiasz, oczywiście jezeli masz świadomość swych czynów i ustawień.. przyznaję nie wiem nic ani o kolejce, ani o tym do kogo się następny w tej kolejce ustawiasz czy przystawiasz?

"nic nie wiem o żadnym pierścieniu światła ;)

ale masz racje. w szkole nic mnie o pierścieniu światła nie uczyli. o tym że na zdjęciu, które zamieścił Jarecki jest fragmencik jakiejś mgławicy refleksyjnej szkoła też milczała.

..a czy widzisz promieniowanie chociazby tylko retgenowskie i do tego w kolorach,..jeżeli tak to rozumiałbym twoje pytanie, a jezeli nie widzisz to jest ono nie tylko dla mnie bez sensu,..taką przynajmniej mam nadzieję

jeszcze jeden aspekt tego misterium umyka mej logice, każąc jej błąkać się bo bezkresnych mirażach zastanowienia. mianowicie wejście w owy foton belt spowoduje przyśpieszenie duchowego rozwoju człowieka.
codziennie zapalam i gaszę światło nie obserwując tego fenomenu. poza tym zawsze wydawało mi się że
nasz rozwój na wszystkich możliwych płaszczyznach dokonuje sie poprzez pracę (zbieranie wiedzy, jej systematyzowanie, wyciąganie wniosków i i próby wdrażania w praktyce) a nie przez jakieś czary mary nie widomo skąd.
bez pracy nie ma kołaczy.
nie mniej jednak zwolennikom fotonowych beltów wynoszących na wyższy poziom życzę smacznego :drink:


..poza faktem, że nie nie widzę związku z plejadanmi i pierśwcieniem nic z przedstawienia tutaj twojej tutaj filozofi życiowej przy [okazji mi odpowiedzi, niby ] o pierścieniu światła z plejad, nie jest mojego, ani nie jest warte mnie,
(1)..ani ta tutaj wykazana twoja rozpasana logika, która krąży i błaka się nie tylko po marishach bez żadnego składu i ładu,
(2)..ani reklamowany tutaj [również bez większego składu i ładu] twój sposób na zbieranie wiedzy po róznych zapewne tylko naukowych łebkach miast po prostu wiedzenia oraz przeładowania sobie tą nazbieraną wiedzą twojego plecaka lub twojego baniaka, ...bo przyznasz ,że [jeszcze] nie powiedziałeś gdzie, w którym miejscu siebie lub tez poza sobą magazynujesz tą nazbieraną przez ciebie po łebkach wiedzę
(3) ..ani też zasada, że aby coś mieć i coś wiedzieć to trzeba się napracować, ...to trzeba sobie nazbierać lub też trzeba się wpierw conajmiej zasłuzyć lub co powszechniejsze jedynie dodrze przysłużyć
(3) i może wreszcie powiesz co to są fotonowe bełty wg ciebie że się z nich wyśmiewasz,..nie sądzę, źe śmiejesz nie wiedząc z czego się śmiejesz czy tez wyśmiewasz się tak ot bez znajomości przyczyn twojego śmiechu,..chyba, że to nie ty a marish lub też kto inny za ciebie ma tu i teraz to wiedzieć ,a ty w swoim czasie,..być może po wiekach i w odległości co najmnie miliona tys. kilometrów od ziemni zaczniesz z mozołem to zbierać i składować co wygodniej i zdrowiej [nie tylko dla ciebie] byłoby wiedzieć o sobie już tutaj i już teraz.
  • 0

#43

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Vkali, obiecywałem sobie nie wypowiadać się w przypadku Twojego pierwszego posta, ale jeśli już ktoś wspomina mnie w dość krótkiej wypowiedzi aż 11 razy, to nie wypada mi się nie odezwać. :]

Chciałem tu odnieść się tylko do jednego. Przeczytałem Twoją wypowiedź aż trzykrotnie, ale mimo tego niewiele z niej zrozumiałem. Zacząłem nawet podejrzewać, czy to moje niezrozumienie jest wynikiem tego, że mam oto przed sobą przykład wypowiedzi sformułowanej przez osobę "nadającą" już na falach czwartej, a może i nawet piątej gęstości. Jeśli tak jest, to gratuluję. :brawo: Jeśli nie, odsyłam do słownika poprawnej polszczyzny...

Pozdrawiam. :)
  • 0



#44

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Galaktyczne Federacje pracują nad tym jak pomoc planecie Ziemia. Nie zostawią nas samych podczas tego wielkiego kosmicznego wydarzenia.


Aha a ty na pewno pracujesz w jednej z nich. To jest straszne. Bez względu na to czy ktoś wierzy, że w 2012 coś sie stanie czy nie to nikt nie może mówić takich rzeczy. A ja stwierdzam, że na planecie Kisiel3 trwa właśnie wielka akcja protestacyjna pracowników tłoczni płyt foremek do cista.

Jak coś takiego czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać. :wall: Jeśli ktoś chce pisać taki pseduo naukowy tekst to niech nie używa takich zwrotów jak w cytacie co do których jest 300% szans, że bez względu na to czy tak jest czy nie, nikt nie ma prawa o tym wiedzieć na ziemi.

Halley gratulujemy fantazji.

Edit by Wiesio

Następnym razem nie śpiesz się tak

  • 0

#45

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Halley gratulujemy fantazji.


zaznaczyć trzeba jednak, że Halley tylko zacytował ten tekst... na samym dole, tam gdzie już niektórzy nie czytają jest podpis "Wiesława" :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych