Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaklęcia powodujące bezpłodność


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^ To zróbcie sobie wazektomie i wycięcie jajników. 100%  skuteczności.


  • 0



#17

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie wystarczy nie uprawiać seksu waginalnego?


  • 3



#18

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kolejna a jak że dojrzała wypowiedź.

Wierz w zaklęcia na bezpłodność, zarzucaj innym niedojrzałość.

 

Śmiechłem xD


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 19.09.2017 - 23:25

  • 3



#19

Shiro0101.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

Kolejna a jak że dojrzała wypowiedź.

Wierz w zaklęcia na bezpłodność, zarzucaj innym niedojrzałość.
 
Śmiechłem xD

Poczytaj sobie troszkę o wierzeniach wicca, potem się wypowiadaj. Wierzą w moc sprawczą, że pomodlisz sie do Bozi w kościółku i świat będzie piękny. Każdy wierzy w co chce i na do tego święte prawo. Przykro mi lecz to nie świadczy o dojrzałości. Tak na_prawdę nie ważne w co wierzysz, wszystko zależy od nastawienia i energii jaką w to wpakujesz.

A nie wystarczy nie uprawiać seksu waginalnego?

Całe życie? :D
Tak właśnie wyglądają polskie stronki na tematy parapsychologiczne..

 

Naprawdę piszemy razem :facepalm: Regulamin 3.13

TheToxic


  • -3

#20

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że każdy ma prawo wierzyć w co chce, ale wszystko ma jakieś granice. Sytuacji w której zamiast normalnie iść do sklepu kupić prezerwatywy, ktoś woli szukać nie wiadomo jakich zaklęć, nie mogę nazwać inaczej niż brakiem dojrzałości, i to jest najłagodniejsze określenie jakie przychodzi mi teraz do głowy. Tak, żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności, ale to i tak więcej niż 0% w przypadku zaklęć. ;)
Szkoda mi tylko tego dziecka, które przy takim podejściu w końcu mieć będziecie.

Użytkownik Lupus28 edytował ten post 20.09.2017 - 01:27

  • 0



#21

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Shiro

Przynajmniej do menopauzy.

 

Kobieta może zostać zadowolona na wiele sposobów.


  • 0



#22

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

.. a ja życzę Tobie żebyś tego maga znalazła, no bo jak tak się czyta tą Twoją prowokację i sposób czytania ze zrozumieniem, oraz logicznego myślenia, no to faktycznie w przyszłości tylko dziecka żal.
  • 2



#23

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Abrakadabra digi digi wystarczy. Później przez miesiąc, aż do następnej miesiączki, 1kg gumowym młotkiem należy się tłuc w czoło dwa razy o 12.00 (południe).

Tak chamskie i pretensjonalne odpowiedzi mozesz zachować dla siebie bo to nie pomoze ani mi ani tobie. No chyba ze jestes masochistyczna egoistyczną świnią, ktora jest zamknieta na rzeczy paranormalne. Ale skoro tak to chyba nie to forum :)

Tak, jestem masochistyczną świnią, dlatego poradę rozszerzam o przecinak do betonu. Nie słyszałem o masochizmie, który jest otwarty na paranormalność. Oczywiście, że antykoncepcja to nie to forum. No chyba, że przeciwduchowa....

Tak nawiasem, zwracając się do kogoś pisemnie, słowo "tobie" piszemy z dużej litery. Niekoniecznie przez szacunek, ale z powodów ortograficznych.





#24

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ale ta klątwa jest nieodwracalna. Nie wiadomo, czy autorka tematu chce czegoś takiego i czy nie będzie potem żałować...

Jak najbardziej chce.

A takie pytanie jeszcze mam: ile właściwie masz lat i ile ma Twój partner?

Jednak możesz zastosować antykoncepcje, a jak boisz się, że to nie zadziała, to chirurdzy,, mogą pozbyć cię tego problemu raz na zawsze, tylko... co na to twój partner? Niejeden mężczyzna chciałby mieć ... dziecko. ;) takie wiesz... własne ... która ma w sobie 50% jego DNA. ;)

Moj partner na szczęście jak i ja nie nawidzi dzieci. Nie chcemy sie nigdy sobą dzielic, zyjemy dla siebie i tylko DLA SIEBIE! ❤

I nigdy zdania nie zmienicie? Serio?

Abrakadabra digi digi wystarczy. Później przez miesiąc, aż do następnej miesiączki, 1kg gumowym młotkiem należy się tłuc w czoło dwa razy o 12.00 (południe).

Tak chamskie i pretensjonalne odpowiedzi mozesz zachować dla siebie bo to nie pomoze ani mi ani tobie. No chyba ze jestes masochistyczna egoistyczną świnią, ktora jest zamknieta na rzeczy paranormalne. Ale skoro tak to chyba nie to forum

To, że forum ma nazwę Paranormalne nie oznacza jeszcze, że jest siedliskiem nawiedzonych oszołomów. Ponadto to akurat odpowiedź dostosowana do poziomu pytającego. Jeśli wierzysz w magię, klątwy i inne takie, a nie ufasz medycynie, to to raczej nie świadczy najlepiej o Tobie. Pokaż ten temat swojemu chłopakowi, by się dobrze zastanowił, czy na pewno nie chce mieć dzieci z Tobą...

Tak. Antykoncepcja

Nie daje 100 % pewnosci, poza tym nie zabije ona na stałe we mnie tego znienawidzonego daru. Kosztuje, wyniszcza organizm i kobieta po niej tyje.

A potem jeszcze rośnie szumiasty wąs i kobieta zaczyna wyglądać jak pływaczka z NRD.
Chcesz stuprocentową skuteczność? Tu masz opis, jak wykonać owariotomię, poproś chłopaka o pomoc.
  • 1



#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już od dawna wiadomo że najlepszy środek antykoncepcyjny to środek d...
  • 2



#26

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Już od dawna wiadomo że najlepszy środek antykoncepcyjny to środek d...

Ale to grzech ciężki, bo nie dość, że od zakrystii, to jeszcze za blisko krzyża...
  • 1



#27

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, dość tych bzdur.

closed.gif






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych