Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaklęcia powodujące bezpłodność


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

Shiro0101.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam :) Mam następujący problem.. Otóż moim życiem kieruje paniczny strach przed zajściem w ciążę. Boje sie dzieci, nienawidze ich. To dla mnie największy koszmar. Nie chce nigdy nawet slyszec o ciazy w moim ciele. I juz nie wiem jak mam sie pozbyc tego lęku..
Czy znaciw jakies klątwy, zaklęcia by pozbyć sie płodności raz NA ZAWSZE?!
  • -6

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak. Antykoncepcja





#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wierzyła baba w gusła, aż jej ręka uschła.
  • 2



#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moja prababcia kąpała się w wodzie z octem i robiła sobie okłady podbrzusza z pokrzyw aby nie zajść. Możesz spróbować :)


  • 3



#5

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy znaciw jakies klątwy, zaklęcia by pozbyć sie płodności raz NA ZAWSZE?!

 

Klątwa antykoncepcji i zaklęcie aborcji. Żeby zaklęcie zadziałało bez konsekwencji, rytuał nie może zostać odprawiony na ziemiach polskich, za wyjątkiem kilku przypadków. Z klątwą nie powinno być rzadnych problemów.


Użytkownik Xotteva edytował ten post 19.09.2017 - 17:18

  • 2

#6

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wyź czrno kure, o północy, urżnij łeb na rozstaju dróg, Krew zbierz do kubka drewnianego, soli dodaj co to ją na nagrobek rozsypałaś i zeprałaś potem, dodaj nogę ropuchy i kapelusz muchomora  czerwonego. potrzymaj tą miksturę w ciepłym przez dwa tygodnie. Potem dodaj wody deszczowej zebranej z rynny kaplicy cmentarnej. Nie za dużo tak tylko aby płynne było ale nie za rzadkie.

 Jak cię luby obłapi, to wyrwij mu się, i wmasuj ten lek w kuciapę, a w ciążę nie zajdziesz.

 Jednakowoż dobrze jest stosować to co dziennie, a o ciąży możesz zapomnieć :)


  • 9



#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Abrakadabra digi digi wystarczy. Później przez miesiąc, aż do następnej miesiączki, 1kg gumowym młotkiem należy się tłuc w czoło dwa razy o 12.00 (południe). 





#8

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ja polecam gąbkę z naturalnej gąbki nasączoną moczem krokodyla z dodatkiem miodu i soku z cytryny.
Możesz też codziennie przykładać połówkę końskiego pączka do podbrzusza na 20 minut, pączek musi być ciepły. Tą samą metodą można leczyć ból zęba, tylko pączek przykłada się do policzka w bolącym miejscu...
  • 2



#9

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W taki sposób nie da się wykluczyć zajścia w ciążę.  Ludzie nie mają na tyle rozwiniętej umiejętności świadomego wpływania na nieświadome mechanizmy, by na przykład zahamować rozwój płodu  w sobie,  w innej osobie, albo całą tą płodność.

 

Jednak nie zakładam od razu, że ludzie nie mają takowych "mocy". Zapewne je posiadają... nieliczne jednostki. Ja np. kiedy czuje  lekki ból zęba potrafię siłą woli , zniwelować ból, ale czy w taki sam sposób można " zmusić" ciało by nie dało sie zapłodnić, albo ciało innej osoby...( po przez ... magię), to nie wiem.

 

Jednak możesz zastosować antykoncepcje, a jak boisz się, że to nie zadziała, to chirurdzy,, mogą pozbyć cię tego problemu raz na zawsze, tylko... co  na to twój partner? Niejeden mężczyzna chciałby mieć ... dziecko. ;) takie wiesz... własne ... która ma w sobie 50% jego DNA. ;)


  • -1



#10

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy znaciw jakies klątwy, zaklęcia by pozbyć sie płodności raz NA ZAWSZE?!

 

Znamy. To bardzo silna klątwa, co do zasady niesamowicie skuteczna, ale rzucenie jej do tanich nie należy, a i o znalezienie dobrego białego maga (inaczej - maga w białym) łatwo nie jest. Jej nazwa z Czarnej księgi klątw i zaklęć to Salpingotomia.


  • 2



#11

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ale ta klątwa jest nieodwracalna. Nie wiadomo, czy autorka tematu chce czegoś takiego i czy nie będzie potem żałować...
  • 0



#12

Shiro0101.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

AVE...Ale ta klątwa jest nieodwracalna. Nie wiadomo, czy autorka tematu chce czegoś takiego i czy nie będzie potem żałować...


Jak najbardziej chce.

W taki sposób nie da się wykluczyć zajścia w ciążę.  Ludzie nie mają na tyle rozwiniętej umiejętności świadomego wpływania na nieświadome mechanizmy, by na przykład zahamować rozwój płodu  w sobie,  w innej osobie, albo całą tą płodność.
 
Jednak nie zakładam od razu, że ludzie nie mają takowych "mocy". Zapewne je posiadają... nieliczne jednostki. Ja np. kiedy czuje  lekki ból zęba potrafię siłą woli , zniwelować ból, ale czy w taki sam sposób można " zmusić" ciało by nie dało sie zapłodnić, albo ciało innej osoby...( po przez ... magię), to nie wiem.
 
Jednak możesz zastosować antykoncepcje, a jak boisz się, że to nie zadziała, to chirurdzy,, mogą pozbyć cię tego problemu raz na zawsze, tylko... co  na to twój partner? Niejeden mężczyzna chciałby mieć ... dziecko. ;) takie wiesz... własne ... która ma w sobie 50% jego DNA. ;)

Moj partner na szczęście jak i ja nie_nawidzi dzieci. Nie chcemy sie nigdy sobą dzielic, zyjemy dla siebie i tylko DLA SIEBIE! ❤

Abrakadabra digi digi wystarczy. Później przez miesiąc, aż do następnej miesiączki, 1kg gumowym młotkiem należy się tłuc w czoło dwa razy o 12.00 (południe).

Tak chamskie i pretensjonalne odpowiedzi mozesz zachować dla siebie bo to nie pomoze ani mi ani tobie. No chyba ze jestes masochistyczna egoistyczną świnią, ktora jest zamknieta na rzeczy paranormalne. Ale skoro tak to chyba nie to forum :)

 

Czy znaciw jakies klątwy, zaklęcia by pozbyć sie płodności raz NA ZAWSZE?!

 
Klątwa antykoncepcji i zaklęcie aborcji. Żeby zaklęcie zadziałało bez konsekwencji, rytuał nie może zostać odprawiony na ziemiach polskich, za wyjątkiem kilku przypadków. Z klątwą nie powinno być rzadnych problemów.

Dlaczego nie? I jakie miejsca wchodza w gre?

Tak. Antykoncepcja

Nie daje 100 % pewnosci, poza tym nie zabije ona na stałe we mnie tego znienawidzonego daru. Kosztuje, wyniszcza organizm i kobieta po niej tyje.

 

Nienawiść piszę się razem, zamiast szukać zaklęć proponuję zająć się szkołą i proszę mi tu nie obrażać kolegi po fachu, świnie są w chlewie.

obraza.gif

TheToxic


  • -3

#13

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Gdzie miejsca mocy błękitem są oznaczone, tam sprzyjać siła wyższa będzie zaklęciu aborcji. Tam gdzie zieleń rozkwita, tam trudniej o rytuał, lecz jest on możliwy, jeśli udowodnisz swój ból mentalny starszyźnie. Gdzie ognia kolory, tam szukać przychylności nigdzie niema. Na czarnych polach miejsc mocy brakuje. Brąz niczym ogień nieprzychylny. A gdzie szarość spowija, tam tajemnice odcinają dostęp ludowi prostemu. Biel to moc nie ze świata ludzi, lecz atlantów podwodnych, nie dla śmiertelnika. Powodzenia.

Załączone grafiki

  • Mapa.png

Użytkownik Xotteva edytował ten post 19.09.2017 - 22:45

  • 6

#14

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepszy środek antykoncepcyjny. :)

comment_MkPbdWMSZBg7iy9dRzW60R5Kl7XdUhMu


  • 1



#15

Shiro0101.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Kolejna a jak że dojrzała wypowiedź.

 

 

3.12 Odpowiadając na Post cytuj wyłącznie fragment, do którego się odnosisz.

TheToxic


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych