Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję osoby która rzeczywiście potrafi skontaktować się z moją zmarłą mama

medium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdzie próba nawiązania kontaktu ze zmarłą osobą, a gdzie modły do szatana? Niema sensu tego porównywać. Nie namawiam go do czczenia szatana, tylko mówię, że jak chce szukać kontaktu, to niech sam się tym zajmie, bo nim znajdzie "medium" które nie wyłudzi od niego kasy, mogą minąć lata. Nie mówię, by rozkroił kota na okrągłym stole, tylko popróbował najprostszych sztuczek, jak zobaczy, że mu nie wychodzi to przestanie. Proste. Naprawdę wiele osób próbowałem przekonać do porzucenia wiary, ale prędzej wdrapię się na mount everest, nim mi się to uda. Zamiast powiedzieć "duchów i boga niema i tyle i idź do psychiatry", warto czasem spojrzeć z perspektywy drugiej osoby i zaproponować nieszkodliwe rozwiązania. To, że ja nie wierzę w duchy, boga itd. nie oznacza, że muszę usilnie wmawiać swój pogląd drugiej osobie. To po prostu szacunek dla cudzego światopoglądu. Na logikę, gdyby nauka odkryła już wszystko, nie rozwijała by się, nie było by dalszych odkryć, a są. Kiedyś pogląd, że świat składa się z drobnych cząsteczek, uznawano za fantasię jakiegoś starożytnego myśliciela. Dziś wiemy o istnieniu czegoś takiego jak atom i jak jest zbudowany. Czy przed tym jak został ostatecznie odkryty nie istniał? Ostatecznie, co złego i niebezpiecznego jest w tym, że ktoś narysuje sobie kilka literek na kartce i po prostu spróbuje coś zdziałać? Gdyby każdy kto w coś wierzy, lub wywoływał duchy, był chory psychicznie, ludzie zdrowi byliby w znacznej mniejszości. Każdy kraj byłby chory.

Mam wrażenie, że nakręciliście się na mnie i to co piszę i trochę wyolbrzymiacie moje słowa :/ Może przeczytajcie jeszcze raz, tak na spokojnie.


  • 1

#17

symplex.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ktoś słyszał lub korzystał z pomocy medium Marek Szwedowski, ma on bardzo dobre opinie, a z jego usług korzysta podobno policja i podobno jest bardzo skuteczny w tym co robi. Niestety nie robi tego za darmo i czy warto wydać na to pieniądze, bo w żaden inny sposób dotychczas nie udało mi się skontaktować z mamą. 


  • 0

#18

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dalej nie mam odpowiedzi chociaż jako pierwsza zadałam pytanie "po co"? Jaki jest powód szukania kontaktu ze zmarłą osobą? 

Ktoś wyprał Ci mózg? Jesteś w jakiejś sekcie?

 

Skoro jesteś tak naiwną osobą, że wierzysz w jakieś zabobony jak życie po śmierci mam nadzieję, że zedrą z Ciebie ostatni grosz. Cóż, za głupotę się płaci.





#19

symplex.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pytasz dlaczego? a co jest w życiu ważniejszego od miłości?, jakby odeszła od Ciebie osoba którą naprawdę kochałeś to nie zadawał byś takich pytań. Poza tym Twoje pytanie jest nie na temat mojego pytania.


  • 0

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To się skontaktuj z nim skoro podobno jest taki dobry i podobno pomaga policji. Może tobie też podobno pomoże.
Piszemy ci że jesteś naiwny i że mediumizm to ściema. Ale jak nadal w to wierzysz to wierz i nie męcz.
  • 0



#21

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To wygląda jak reklama tego gościa, po co wy z nim gadacie?
  • 0



#22

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pytasz dlaczego? a co jest w życiu ważniejszego od miłości?, jakby odeszła od Ciebie osoba którą naprawdę kochałeś to nie zadawał byś takich pytań. Poza tym Twoje pytanie jest nie na temat mojego pytania.

Najważniejsze w życiu jest zdrowie, gdy jest się zdrowym można wszystko. 

 

Twoja miłość do matki jaką tu przedstawiasz ociera się o kompleks Edypa. Człowieku jeśli umarła to po jakiego grzyba szukać z nią kontaktu. Weź ty ją zostaw w świętym spokoju, a nie latasz po forach i szukasz jakiegoś medium. Żadne medium i tak nie skontaktuje się ze zmarłą osobą, gdyż jest to kłamstwo, oszustwo a same triki jakie są wykonywane przy rzekomym nawiązaniu z bytem są stare jak świat (najeżdżanie na litery z tablicy ouija czy podskakujący stół). Zamiast wygłupiać się swoim kosztem radzę kupić dwa znicze i iść na cmentarz, odmówić "Wieczny odpoczynek" i dać już spokój z szukaniem na siłę czegoś czego nie ma.





#23 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro jesteś tak naiwną osobą, że wierzysz w jakieś zabobony jak życie po śmierci mam nadzieję, że zedrą z Ciebie ostatni grosz. Cóż, za głupotę się płaci.

Bardzo możliwe, ze istnieje jakieś życie po śmierci w postaci jakiejś energii, nie można tego wykluczyć, wg mnie jest to bardzo prawdopodobne, ale jeżeli chcesz skontaktować się z osobą zmarłą po przez osobę, która niby się tym zajmuję i pobiera za to opłatę to tak jak napisał pan Wszystko, jest to oszust i złodziej.


  • 1

#24

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co mogę powiedzieć o Panu Marku Szwedowskim... w zasadzie niewiele - mogę ocenić ciut osoby poprzez twórczość na youtube. Obecnie zajmuje się sprawami zaginięć - umieszcza filmiki o tej tematyce. Częstogęsto jako zwykła, szara osoba trzecia w śledztwie nie może zrobić nic więcej, gdyż ogranicza go brak działań ze stron policji, która niezbyt zdaje się wierzyć i pracować pod dyktando wróża; zmierzam tą myślą do tego, że zbytnio nie ma jak tego (możliwości Pana Szwedowskiego) zweryfikować poprzez ingerencję w takie sprawy. Z zaciekawieniem oglądam natomiast cotygodniowe felietony o życiu codziennym czy też 'Reportaze z zaświatów', traktujące o charakterystyce życia po życiu, jeśli można się tak wyrazić. Cóz, całość bardzo przyjemnie się ogląda jako odskocznię od szarości dnia codziennego, inspirację do poszukiwania czegoś więcej. Czy zaś chcesz skorzystać z usług tego pana - kwestia do twojego rozważenia, autorze.
Jeśli czujesz, że Cię to uspokoi... nawet jeśli wtopisz hajs i usłyszysz oklepane 'mama cię kocha, jest jej dobrze' (nawet mijające się z prawdą, acz dobrze się sprzedające z ust wróża) ale przez to zaznasz spokoju na resztę lat - zrób to. Ale jeśli to ma być 'jednorazowe', raczej nie licz na kontakty cotygodniowe i rozmowy parogodzinne - w takim wypadku bałbym się, będąc na twoim miejscu, że rozmawiam z demonem bądź innym bytem, podszywającym się pod bliską mi osobę. Nie wnikam czy istnieją czy nie - niemniej uważam, że przez sam możliwy fakt ich istnienia, zaś w efekcie ich destrukcyjnej mocy oddziaływania na nasz świat i naszą ludzką psychikę - należy im się szacunek- ze zwykłego ludzkiego kajania się przed bytem starszym, mądrzejszym i nieobliczalnym, a przed którym nie ma obrony poza prewencją zawczasu.
 


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: medium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych