Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję osoby która rzeczywiście potrafi skontaktować się z moją zmarłą mama

medium

  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1

symplex.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy zna ktoś osobę która faktycznie potrafi nawiązać kontakt z moją zmarłą mamą, interesują mnie tylko i wyłącznie konkrety, proszę o poważne potraktowanie tematu. Interesują mnie tylko osoby które naprawdę to potrafią.


  • 0

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedno pytanie. Po co? 





#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już było wyjaśniane na forum wiele razy, że nikt nie potrafi kontaktować się ze zmarłymi. Każdy kto twierdzi że jest medium, ten jest oszustem.
  • 1



#4

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na tym forum nie było jeszcze takich osób (a raczej były, ale okazali się kłamcami) więc nie masz co tutaj szukać. Druga sprawa - nikt nie potwierdził jeszcze istnienia duchów.
  • 0



#5

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli się nie boisz, spróbuj z tabliczką ouija.


  • 0

#6

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Jesteś osobą wierzącą, Symplex?
A z tabliczkami nie próbuj, one nie działają...
  • 0



#7

symplex.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem wierzącym, ale nie identyfikującym się z żadną religią które w/g mnie zamazują obraz Boga i sterują ludźmi, staram się mieć otwarty umysł. Nikt jeszcze nie udowodnił że życia po śmierci nie ma, a wręcz wiele faktów wskazuje na jego istnienie np. przeżycia ludzi ze śmierci klinicznej, badania Williama Crooksa, medium materializujące Teofil Modrzejewski, Eusapia Pallodino, ojciec Pio, OBE, EVP Jurgenson, księża Gemelli i Erneti i ich wspólpracwnik noblista  Enrico Fermi, przekazy egipskie, sumeryjskie, księgi wedy, pismo automatyczne, zdjęcia Kirlianowskie itp. Wierzę, że istnieją ludzie którzy potrafią kontaktować się ze zmarłymi tylko boją się ujawnić, bardzo zależy mi na tym kontakcie, jakby ktoś umiał to zrobić lub znał kogoś kto się tym zajmuje to proszę o taką informacje.


Użytkownik symplex edytował ten post 17.09.2017 - 18:20

  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Franek kluski był oszustem, wiem jak robił swoje triki, tak samo jak palladino i wszystkie inne media.
Jak chcesz więcej wiedzieć, to polecam temat http://www.paranorma...wa-spirytystow/

A fotografia kirlianowska to nie jest zjawisko paranormalne http://www.paranorma...ch/#entry407857

Użytkownik Wszystko edytował ten post 17.09.2017 - 19:08

  • 0



#9

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli potencjalne medium będzie chciało kasę za usługę, radzę zrezygnować, bo to tylko żerowanie na ludzkiej tęsknocie za bliskimi. Sensownego medium, chcącego naprawdę pomóc, ze świecą szukać. Jeśli zależy Ci na czasie, lepiej sam spróbuj nawiązać kontakt. Czy to przez tabliczkę ouija (najlepiej sam sobie zrób na zwykłej kartce), czy przez medytację itp. Osobiście jestem raczej sceptykiem, ale spróbować nie zaszkodzi. Chyba, że zaszkodzi, ale to już spekulacje. Radzę być ostrożny, bo szarlatani wiedzą co i jak powiedzieć, by potencjalny naiwniak wydał trochę grosza. Powodzenia ;)


  • 0

#10

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem innego zdania niż mój przedmówca. Nie powinno praktykować się szarlataństwa to po pierwsze, po drugie zmarłym należy się spokój i wreszcie po trzecie, o ile mi wiadomo, nie posiadamy potwierdzeń na temat bytów więc osoba kreująca się na medium, twierdząca, iż potrafi porozumieć się ze zmarłymi duszami jest zwykłym oszustem i radzę nie brnąć w kontakty z czymś co nie istnieje.





#11

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skoro byty nie istnieją, nie można zakłócić im spokoju. Poza tym spróbować nie zaszkodzi. Czy coś istnieje, czy nie, to już kwestia wiary. Ja jestem sceptykiem, ale jeśli ktoś wierzy, to nie widzę przeszkód w szukaniu kontaktu, jeśli nie jest to szkodliwe czy niebezpieczne. Ps. wywoływanie duchów, dla siebie, to nie praktykowanie szarlataństwa.


  • 0

#12

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

..tylko czy to nie własna potrzeba, która wskazuje początki choroby? ktoś "normalny" przyjmuje do siebie fakt o śmierci a osoby nie potrafiące sobie z tym poradzić szukają wytłumaczenia, potrzeby dalszej więzi, a to już opiera się o pomoc.


  • 0

#13

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli nie jest to obsesyjne i ów osoba sobie radzi, to nic niepokojącego. Ktoś kto się naczytał o kontaktach z duchami, chciał by nawiązać kontakt i to normalne, że w żałobie, nawet malutka iskiereczka nadziei zdaje się lśnić. Ludzie nie są z metra cięci i każdy radzi sobie na swój sposób.


  • 0

#14

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zmarłym należy się spokój w tym sensie, iż naiwne towarzystwo praktykujące okultyzm nie zawsze, zbiera się w domu. Są tacy którzy gromadzą się na cmentarzach niszcząc przy tym nagrobki. Wiara w szatana ogłupia młode pokolenie i popycha w złe czyny. Szukanie kontaktu z nieżyjącym członkiem rodziny ma zalążki wielu chorób, bo któż by szukał kontaktu z kimś nieżywym?

 

Poza tym spróbować nie zaszkodzi

Jako moderator apeluję abyś zaprzestał namawiania na tego typu zabawy, póki nie wiesz kto siedzi za monitorem. Ja nie chcę mieć na sumieniu jakiegoś dzieciaka który po obejrzeniu egzorcyzmów będzie na siłę szukać bytów.

 

Czy coś istnieje, czy nie, to już kwestia wiary.

To nie kwestia wiary a logicznego myślenia. Gdyby coś istniało już dawno byłoby to potwierdzone.

 

Ja jestem sceptykiem

Nie widać.

 

I jeszcze raz na koniec. Wszystkie kreujące się osoby jako medium są oszustami więc proszę uważać na siebie.





#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj w ,, pułapkach umysłu" było o ruchach ideomotorycznych. Pokazano eksperyment z tablicą ouija, w którym brało udział kilku ochotników, kobiet i facetów. Na początku trzymali palce na tym wskaźniku i ułożyli słowo car. Potem zasłonięto im oczy. Tym razem żadnego słowa nie ułożyli, kilka razy zatrzymali się na pustych miejscach.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 18.09.2017 - 13:21

  • 0




 


Also tagged with one or more of these keywords: medium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych