Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zjawiska w moim lesie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Leszy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie!

Jak już mogliście niektórzy zobaczyć wrzuciłem pewne zdjęcie na konkurs,i tam było widać to coś.Ale dokładniej

 

Otóż ten las jest dziwny,jest to nieduży las koło mojego domu a jeszcze niedalej jest polana którą od ulicy jamy można dojść do Buczkowic

i właśnie tam dzieją się dziwne rzeczy.Nie raz jak chodzę na grzyby,borówki czy chociażby się przejść widzę jak się tam bawią dzieci i nie raz one twierdziły że coś tam widziały.Dodatkowo przyznać mogę iż mój ojciec słyszał z tego lasu dziwne dźwięki,jakby krzyki (a mój ojciec wierzy w kosmitów,duchy i demony,zresztą miał z nimi całkiem przerażające historie,ale to temat na inny artykuł :) )i te zdjęcia.Na moje oko to nie może być drzewo.Jest zbyt ciemne w porównaniu do innych drzew.A przypomnę że w tym lesie (kogo byście się nie zapytali na mojej ulicy) twierdzi że coś z tym lasem jest nie tak.

Załączone grafiki

  • paranormal.jpg

  • 0

#2

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jest drzewo o innym kolorze kory. Jest mokre, albo innego gatunku niż pozostałe drzewa.


Dlaczego nie nagrasz filmu z tego miejsca?
  • 0



#3

inSekt.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

proponowałbym nie jeść grzybów na których się nie znamy


  • 3

#4

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Albo schnący ręcznik, albo złożone spodnie,  albo... cokolwiek. Ta fotka waży 102.83 KB. Nieco trudno rozpoznać szczegóły.


  • 0



#5

Leszy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest drzewo o innym kolorze kory. Jest mokre, albo innego gatunku niż pozostałe drzewa.

Dlaczego nie nagrasz filmu z tego miejsca?

No drzewa tam nie ma,i to jest w tym przerażające :/

A film jak chcesz mogę te dzieci poprosić to jak w lesie będą nagrają (Sam nie mam 30 lat,mam dużo mniej,bo myślałem że trzeba mieć odpowiednią ilość żeby być na tym forum,a nie chce wyjść na gówniarza )

 

Albo schnący ręcznik, albo złożone spodnie,  albo... cokolwiek. Ta fotka waży 102.83 KB. Nieco trudno rozpoznać szczegóły.

Wiem że trudno ale zdjęcie robione z Samsunga Galaxy S6 i przerzucone przez kompa więc wiesz.Ale wątpie że ręcznik albo spodnie z jedngo powodu...Kto normalny wiesza spodnie w lesie? A nawet jeśli to żula to dlaczego tak głeboko w lesie (to jest już w dalszym gąszczu).Jak porobią/albo ja zrobię to wrzucę jakieś fotki albo film :)


  • 0

#6

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ktoś mógł ściąć to drzewo.
  • 0



#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro chcesz rozwiązać zagadkę to idź tam jeszcze raz i znajdź to miejsce i zrób fote z bliska. Zwłaszcza że jak piszej las jest koło chałupy.
  • 1



#8

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem że trudno ale zdjęcie robione z Samsunga Galaxy S6 i przerzucone przez kompa więc wiesz.

 

Samsung Galaxy S6 ma matrycę 16 Mpix i robi bardzo dobre zdjęcia.A wrzucanie na kompa  niema wpływu na jakość tylko jakaś obróbka. Ściemniasz coś kolego.

 

Tu  masz sampla chaszczy z tego telefonu:

 

8f975fd8a64123bd.jpg

 

Ta fotka waży 102.83 KB. Nieco trudno rozpoznać szczegóły.

 

Oryginalne fotki z podobnej matrycy bo z Samsunga S6 Egde Pro(Noxylinka używa takiego) wynosza od 8,5 do 12 MB.


  • 0



#9

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To po prostu pieniek po drzewie. Zobacz że pień sosny po lewej jest równie ciemny.


  • 1



#10

Leszy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze jutro tam podejdę i zrobię zdjęcie jeśli to drzewo to i tak wątku nie zamknę,bo jeszcze trochę jest do wyjaśnienia.


  • 0

#11

Armatka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Czy chodzi o Buczkowice na trasie Bielsko-Biała - Szczyrk?

Moi dziadkowie mają tam domek i dużo czasu spędzałem w dzieciństwie. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej, bo sam mam rożne "dziwne" i nie do końca wyjaśnione wspomnienia z tamtych rejonów.


  • 0

#12

Leszy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Czy chodzi o Buczkowice na trasie Bielsko-Biała - Szczyrk?

Rzecz jasna,no wiesz dzieje się tam dużo różnych rzeczy a jeszcze dużo jest do odkrycia. Jeśli chciałabyś coś na ten temat to pisz śmiało :)

 

Tak btw.zrobiłem kolejne zdjęcie ale odwaliło mi neta i nie miałem jak wrzucić zara będe wrzucać.


  • 0

#13

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzie jest to zdjęcie bo jakoś go nie widzę. Z telefonu możesz załadować jeśli chcesz ;)





#14

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Albo schnący ręcznik, albo złożone spodnie,  albo... cokolwiek. Ta fotka waży 102.83 KB. Nieco trudno rozpoznać szczegóły.

 

Dokładnie. Jak dla mnie to też może być kawałek wiszącej na drzewie szmaty bądź kawałka ubrania. Sama często chodzę po lasach i powiem szczerze, że taki wiszący fragment ciemnej tkaniny (choć kolor nie ma tu większego znaczenia) może nieźle wystraszyć. Z daleka może się kojarzyć z czymś naprawdę bardzo upiornym, a wyobraźnia działa.   :)


  • 0

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę że kolega tak naprawde to nie chce wstawiać lepszej foty tego czegoś bo dał ją do paranormalnego konkursu. Więc jeśli się okaże to zwykły pień to aura tajemniczośći zniknie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych