Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teoria 4-Da Kurlzz

Hollywood Undead teoria

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Leszy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Chciałbym wam przedstawić moją teorię na temat odejścia perksuisty zespołu Hollywood Undead-Da Kurlzza.

Ogółem uwielbiam ten zespół a wraz z nadejściem albumu ,,V" odszedł właśnie ten członek,toteż mam pewną teorię

którą nazwałem,,Teorią czwartą"

 

Otóż:

Da kurlzz ma 8 liter i jest podzielony na dwa słowa
8:2=4
Według oficjalnej wiki na temat HU,DK zajmował 4 pozycje,bębny,wokale,perkusję i nieczyste wokale
Do HU dołączył w 2005,4 lata później odszedł Deuce,Dodatkowo jak DK stwierdził ,,Nie wiedziałbym co by się stało gdyby on (deuce) był z nami dalej"
Da Kurlzz grał w 40 piosenkach.
Łacznie z Da Kurlzzem wydano 4 albumy
Razem z grupą Avenged Sevenfold zaśpiewał piosenkę ,,chapter four" czyli w wolnym tłumaczneniu ,,rozdział czwarty"
Da Kurlzz dołączył się do HU jako 4 członek
DK urodził się 1 kwietnia 1982 roku i ma 35 lat
1+9+8+2=20

35-20=15

15-1=14
I mamy 14,pierwsza liczba to dzień urodzenia a druga numer miesiąca urodzenia
Dodatkowo odszedł on od zespołu w 2017 roku
7-2-1=4!!!
W sekcjii ,,featured in" czyli piosenki w których śpiewał (a takich jest niewiele)na wikipedii o HU,w 4 albumie występuje w 4 piosenkach: Delish,From the Ground,Pigskin i We Are

Najciekawszy jest jednak fakt teledysku do ostatniej piosenki ,,We Are" przedstawia naprawdę dziwną historię członków HU
tak np.Funnyman okrada sklep,Charlie Scene dyskutuje prawdopodobnie z jakimś komornikiem,a Da Kurlzz?
Ucieka przed czymś,ogląda się z siebię,chce się wydostać z tego miejsca.Najdziwniejszy
jest jednak fakt że JDog w pewnej scenie pali zdjęcia członków HU,pierwszego spalił Da Kurlzz'a.Po czym w teledysku przyszli po niego
ludzie w kapturach.I co? 4 lata później Da Kurlzz odszedł z Hollywood Undead
Nie wiem co o tym myśleć,może wy coś znajdziecie na ten temat?
Wiem tyle że w pewnym wywiadze J3T przyznał że numerologia ma duże znaczenie.

 


  • 0

#2

kokoszka.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tymi zbieżnościami w liczbach to jest tak, że jak ktoś chce znaleźć związek to znajdzie. W jednym miejscu dodajesz cyfry, w innych odejmujesz, czemu akurat tak? Czemu 7-2-1=4, a nie 2+1+7=10 skoro liczby w dacie 1982 dodałeś? Czemu 15-1 ? 


  • 0

#3

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W stosunku do Beatlesów też fani wymyślali przeróżne historie, łącznie ze śmiercią bo ktoś odczytał coś z tablicy rejestracyjnej samochodu na jednym zdjęciu. Jak dla mnie odejście członka grupy nie jest czymś nadzwyczajnym i zdarza się.


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Dodatkowo odszedł on od zespołu w 2017 roku7-2-1=4! !!"

Te dodawanki zrobiłeś tak żeby wychodziło 4. Na siłę.
  • 0



#5

Leszy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Dodatkowo odszedł on od zespołu w 2017 roku7-2-1=4! !!"

Te dodawanki zrobiłeś tak żeby wychodziło 4. Na siłę.

Owszem robiłem o na siłę ("dodawanki" jak to nazwałeś),ale reszta dowodów idzie w spójną całość :)

 

 

W stosunku do Beatlesów też fani wymyślali przeróżne historie, łącznie ze śmiercią bo ktoś odczytał coś z tablicy rejestracyjnej samochodu na jednym zdjęciu. Jak dla mnie odejście członka grupy nie jest czymś nadzwyczajnym i zdarza się.

No z tym że Da Kurlzz odszedł z niewyjaśnionych powodów.A wszystko co do tej pory zgromadzono wygląda/brzmi dziwnie


Użytkownik Leszy edytował ten post 17.09.2017 - 11:43

  • 0

#6

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Matematyka to bardzo cierpliwa nauka. Grając zgodnie z jej regułami można tak się bawić w nieskończoność. To nawet fajne, ale.. co z tego wynika w przypadku teorii 4-Da Kurlzz?

 

Tetrafobia? ...że po mandaryńsku słowo cztery (四, pinyin) brzmi jak śmierć (死, pinyin)?

 

Albo, że w numerologii oznacza ostrożność? Albo, że krzyż?

 

Bo chyba nie rozumiem konkluzji...


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Hollywood Undead, teoria

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych