Skocz do zawartości

Zapraszamy do kolejnego konkursu. Tym razem literackiego. Dla wszystkich! Pora zademonstrować swoją wenę twórczą :)

Zdjęcie

Dlaczego kobiety zakochują się w przestępcach?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

Hardy
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Napisałem wyraźnie, że nie mam zamiaru generalizować sprawy, tylko o tych szczególnych przypadkach, więc nie wiem, gdzie dopatrzyłaś się mojego uogólnienia relacji?

A gniew również może być ślepy, bo podobnie jak miłość, przysłania pozytywne/negatywne cechy, danej istoty, do której jest kierowany. :D

• 1

Aidil
  • Tematów: 73
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Up

Nie chciałam interpretować twojej wypowiedzi.

Ostatni raz poprawiam. Netykieta 3.12

TheToxic

• 0

Dr Röck
  • Tematów: 4
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Atomowy_jogurt_zagłady

kobietom wydaje się, że to faceci są niedojrzali.

Kobiety twierdzą, że faceci są niedojrzali tylko wtedy, jak faceci maja inne plany niż slub i dziecko. Czyli zawsze jak facet ma jakieś zainteresowania, jakiekolwiek i ani mu w glowie pchanie wozka z dzieciakiem to wedlug kobiety jest niedojrzaly.

Kobiety to najwspanialsze, co może nam się przydarzyć!

Tak, ale góra na tydzień. Potem się szybko przekonasz że najwspanialsze, co może się facetowi przydarzyć to jak się od baby uwolni :)

@Aidil

znam wiele kobiet o świetnych grubych portfelach i jest ich coraz więcej

Ile znasz małżeństw, w ktorych kobieta zarabia wiecej od mężczyzny. I nie np. o 50 czy 100 zł na miesiąc, ale np. facet zarabia 2500, a kobieta 20 tys.? Bo w drugą stronę takich znajdziesz setki, jak nie tysiące.

Tak a propos co panowie wolą usłyszeć?

Najlepiej nic. Cisza to coś czego zawsze w towarzystwie kobiet brakuje.

Użytkownik Dr Röck edytował ten post 15.09.2017 - 11:57

• 0

RNO
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Atomowy_jogurt_zagłady

kobietom wydaje się, że to faceci są niedojrzali.

Kobiety twierdzą, że faceci są niedojrzali tylko wtedy, jak faceci maja inne plany niż slub i dziecko. Czyli zawsze jak facet ma jakieś zainteresowania, jakiekolwiek i ani mu w glowie pchanie wozka z dzieciakiem to wedlug kobiety jest niedojrzaly.

[...]

Nawet trochę się zgodze, choć ton wypowiedzi mi się podoba ale to jakie zrozumienie i moc może być między 2 osobami tej samej płci nigdy nie będzie takie jak mężczyzny z kobietą

Nie cytujemy całych wypowiedzi. Netykieta 3.12

TheToxic

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u