Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacja UFO pod Grodziskiem Mazowieckim

UFO Polska Obserwacja Grodzisk Mazowiecki dziwne światło

  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z racji, że w dziale w ostatnich dniach zrobiło się cicho, postanowiłem trochę poszperać w Internecie. Nie wiem czy wynik moich poszukiwań można uznać za owocny ale tel film wzbudził moje zaciekawienie. Tor lotu obiektu wydaje się być dość niecodzienny. 

Autor pisze: Do obserwacji doszło około godziny 20:00 koło Grodziska Mazowieckiego. Obiekt poruszał się po niebie z  dużą prędkością a także przy wolniejszych prędkościach wyraźnie pulsował(niestety pulsacja nie jest dobrze widoczna na nagraniu). Nagranie opublikowano 1 lutego bieżącego roku.

Co sądzicie o tej obserwacji?

 


  • 0

#2

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dwie rzeczy mnie zastanawiają. Czemu autor nagrania nie otworzył okna, by światełko było lepiej widoczne i czy jest to zwykłe okno, czy może świetlik? Jeśli to zwykłe okno, można założyć, że jest ono na parterze i ktoś na zewnątrz chodzi i świeci latarką. Jeśli jest to świetlik, światełko jest obiektem latającym, widzianym na niebie. Zakładam jednak, że to świetlik, patrząc na klamkę. Najprostsze wytłumaczenie na obiekt latający to dron z przyczepioną lampką/latarką, tak by sterujący, mógł go dostrzec na nocnym niebie.


  • 0

#3

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czemu nie otworzył okna i nie zgasil światła? Druga sprawa dron bez problemu może tak latać. Oświetlenie tego typu raczej wskazane w nocy bo jaki sens sterować czymś czego się nie widzi. Jedynie co wskazuje tam na UFO to sapanie kamerzysty.
  • 0

#4

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To na 99,9 % świetlik chyba, że to wrota do innego wymiaru. :) W przeciwnym razie nawet bym tego nie roztrząsał. Obawiam się, że nie każdy czyta wpisy na paranormalne.pl i wie co zrobić w takiej sytuacji by dobrze coś udokumentować. Ja widząc coś interesującego zajął bym się kamerowaniem a nie gaszeniem światła ryzykując, że gdy wrócę obiektu już nie będzie. Wiem, że na tym nagraniu może być wszystko nie mniej jednak może ktoś coś widział.


  • 0

#5

K10M.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lipne te nagranie jak wiele mu podobnych...sensacja i chec subow niestety a nie ufo

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
  • 0




Also tagged with one or more of these keywords: UFO, Polska, Obserwacja, Grodzisk Mazowiecki, dziwne światło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych