Skocz do zawartości


Zdjęcie

Protokoły mędrców Syjonu, czyli instruktaż przejęcia władzy na świecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#31

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Z mojej strony wypowiedzi   oparte na faktach  co mieści się w tematyce ....,a bratniej duszy tutaj nie znajdziesz

Pierwszy fakt, to taki, że protokoły istnieją. Fakt drugi, to taki, że zostały spreparowane w konkretnym celu, który w części osiągnięto.

Co do bratniej duszy, nie szukam żadnej. Jestem samolubem i jest mi z tym dobrze.





#32

animale.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Fakt drugi, to taki, że zostały spreparowane w konkretnym celu, który w części osiągnięto.

Nie ma znaczenia jakie masz o nich zdanie , czy kto jest ich autorem , współtwórcą. Ważne ,że protokoły mocno wiążą się z obecnym modelem funkcjonowania świata, gdzie decyduje garstka osób o określonej maści, religii , poglądach- które stopniowo  zacierają się ..... Jest to pewnego rodzaju "proroctwo" - albo tak jakoś wyszło ... Czemu większość  nie zaprzeczy , bo widzi jak jest....


Użytkownik animale edytował ten post 20.09.2017 - 19:52

  • 0

#33

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z jednym się zgodzę, że bez znaczenia jest moje zdanie. Opieram się na faktach, a te mówią same za siebie. Model funkcjonowania świata się nie zmienił od setek lat, dlatego nietrudno było napisać tekst, który razi aktualnością do dzisiaj.

Istnieje takich tekstów cała masa i nazywana jest proroctwami. Dla lemingów małe nieścisłości nie mają znaczenia, za to naginanie zdarzeń do przepowiedni staje się regułą. Do tego dochodzą tłumaczenia tekstów wykonane w Google Translate i mamy pełen (prawie) obraz proroctw, które można wsadzić pomiędzy bajki.

 

Podobnie ma się sytuacja z protokołami, które (przypomnę) powstały w konkretnym celu. Posłużę się Wikipedią: Протоколы Сионских мудрецов

- "rzekome plany osiągnięcia przez Żydów globalnej dominacji. Jak twierdzi większość historyków, Protokoły zostały napisane przez Matwieja Gołowinskiego, rosyjskiego współpracownika cara Mikołaja II, na zamówienie Ochrany, tajnej policji politycznej Imperium Rosyjskiego, w celu przeniesienia odpowiedzialności za ówczesne problemy polityczne i społeczne Rosji na społeczność żydowską.

 

W dużej części Protokoły są dosłownymi cytatami fragmentów XIX-wiecznej satyry autorstwa Maurycego Joly’ego mającej formę odbywającej się w piekle rozmowy Monteskiusza i Machiavellego.

 

Encyklopedia Britannica opisuje protokoły jako sfałszowany dokument, który służył za pretekst i uzasadnienie antysemityzmu na początku XX wieku[1]. Znaczna większość historyków w Stanach Zjednoczonych i Europie zgadza się od dawna, że dokument jest fałszywy, a w 1993 roku sąd okręgowy w Moskwie wydał nawet w tej sprawie formalne orzeczenie, stwierdzające, że Protokoły zostały sfabrykowane, oddalając powództwo o oszczerstwo wytoczone przez ultranacjonalistyczną organizację Pamjat, która posługiwała się nimi w swoich antysemickich publikacjach.

 

Protokoły przyjmowane są jako prawdziwe w tych rejonach świata, gdzie dominują krytyczne opinie na temat Żydów czy Izraela, a także m.in. w Japonii, gdzie wiele osób uważa je za podręcznik przejmowania władzy. W obecnych konfliktach na Bliskim Wschodzie Protokoły są wykorzystywane jako dowód żydowskiego spisku. Dały też one początek współczesnej literaturze spiskowej, jak „None Dare Call it Conspiracy” (Nikt nie waży się nazwać tego spiskiem) czy „Conspirators Hierarchy: the Committee of 300” (Hierarchia konspiratorów: Komitet 300)."

 

Pomijam wartość Wikipedii jako źródła, ale w tym przypadku pokrywa się z większością źródeł odnoszących się do tematu. Jak na ironię, nikt przy zdrowych zmysłach nie bierze tego poważnie. Żeby było śmieszniej, Szymon Perez potwierdził jego autentyczność, a Iran zawył wniebogłosy o potwierdzonych celach zawartych w tekście. Kiedy wszyscy się pukają w głowę, kraje, gdzie dominuje zacofanie polityczne, próbują odgrzewać śmierdzący kotlet w postaci Protokołów. Wyciąganie trupów z szafy to zagrywki pod publiczkę szczególnie takich portali jak Wolna Polska. 

W tym przypadku, brak wiedzy historycznej prowadzi do niezrozumiałego budowania teorii konspiracyjnych podpartych wątłym dowodem.

Z mojej strony, w tym temacie nie mam nic do dodania, ponieważ żadne argumenty nie przemawiają za prawdziwością teorii o Protokołach, jako przepowiedni/proroctwie.

Więcej w swojej wymowie ma Apokalipsa św.Jana, choć wtedy nikt nie brał na poważnie jakiejkolwiek przepowiedni dotyczącej Żydów.





#34

animale.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 Model funkcjonowania świata się nie zmienił od setek lat, dlatego nietrudno było napisać tekst, który razi aktualnością do dzisiaj.

Tu jesteś w błędzie. Model funkcjonowania drastycznie się zmienił ... Jeszcze 30, 20, albo nawet 10  lat temu  by utrzymać rodzinę wystarczyło ,że jedna osoba podjęła zatrudnienie i było się bogaczem - chyba że ktoś był nieudacznikiem ...

 

Dzisiaj by żyć na średnim poziomie muszą pracować dwie osoby w rodzinie bo wartość pracownika zmalała z względu na otwarcie granic na tanią siłę roboczą z zewnątrz . Przez nadmierne pompowanie dotowanie przez szaloną UE pieniądz jest bezwartościowy ... nie ma pokrycia w rzeczywistości  bo ceny towarów są zawyżane o dotacje jakie daje UE.

 

Dawniej było bardzo dużo firm rodzinnych . Dzisiaj kierunek wyznaczają globalne korporacje , z którymi nie ma szans konkurować " zwykły kowalski" z względu na ograniczony budżet ...,a monopolizacja tego nie ułatwia ... W wyniku ograniczenia liczby  firm na rynku  dochodzi do zmowy cenowej bo nie ma sensu walczyć o klienta  ,który i tak nie ma wyjścia ...

 

 

Istnieje takich tekstów cała masa i nazywana jest proroctwami.

Historia lubi się powtarzać . TO co kiedyś było pisane dla żartów , czy w formie ironii dzisiaj staje się rzeczywistością … Tak jak x lat temu solidarność burzyła się ,że jest podsłuchiwana przez służby prl , że mają zakładane teczki ,tak teraz takie podsłuchy robi się legalnie , google , MS ,apple  , czy zakłada teczki . Z tą różnicą że nikt nie robi z tego problemów no bo wszystko w ramach demokracji ..., ogólnej akceptacji regulaminu . Tak jak by ktoś miał wyjście ...

Z mojej strony, w tym temacie nie mam nic do dodania, ponieważ żadne argumenty nie przemawiają za prawdziwością teorii o Protokołach, jako przepowiedni/proroctwie.

To widać nie potrafisz wyciągać z nich wnioski ... Pierwszy z lepszych dowodów to stworzenie państwa Izraelskiego kosztem wymordowania Palestyńczyków, czy spiskowania żydów przeciwko Polsce  ,a nawet ich mordowania .... Nie jest tajemnicą że w służbach PRL, czy w grupie polityków   znajdowali się utajnieni żydzi wydający  i czasem wyroki śmierci na polakach ... Nawet w dzisiejszych czasach w Polsce mamy polityków żydowskiego pochodzenia np. w szeregach lewicy .

Kolejny przykład to kontrola przez żydów największych firm na świecie, zbrojeniówka, bank , prasa ...

Czy raczyłeś  sprawdzić do kogo te firmy należą ?

 

polityka.gif

TheToxic


  • -1

#35

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Z mojej strony, w tym temacie nie mam nic do dodania, ponieważ żadne argumenty nie przemawiają za prawdziwością teorii o Protokołach, jako przepowiedni/proroctwie.

To widać nie potrafisz wyciągać z nich wnioski ... Pierwszy z lepszych dowodów to stworzenie państwa Izraelskiego kosztem wymordowania Palestyńczyków, czy spiskowania żydów przeciwko Polsce  ,a nawet ich mordowania .... Nie jest tajemnicą że w służbach PRL, czy w grupie polityków   znajdowali się utajnieni żydzi wydający  i czasem wyroki śmierci na polakach ... Nawet w dzisiejszych czasach w Polsce mamy polityków żydowskiego pochodzenia np. w szeregach lewicy  - którzy nie chcą się za bardzo do tego przyznawać

Kolejny przykład to kontrola przez żydów największych firm na świecie, zbrojeniówka, bank , prasa ...

Czy raczyłeś  sprawdzić do kogo te firmy należą ?

Cierpisz na żydofobię. Dobry lekarz Ci pomoże... A naruszając nasz forumowy regulamin strzelasz sobie w stopę.

 

 

 

 Model funkcjonowania świata się nie zmienił od setek lat, dlatego nietrudno było napisać tekst, który razi aktualnością do dzisiaj.

Tu jesteś w błędzie. Model funkcjonowania drastycznie się zmienił ... Jeszcze 30, 20, albo nawet 10  lat temu  by utrzymać rodzinę wystarczyło ,że jedna osoba podjęła zatrudnienie i było się bogaczem - chyba że ktoś był nieudacznikiem ...

 

Dzisiaj by żyć na średnim poziomie muszą pracować dwie osoby w rodzinie bo wartość pracownika zmalała z względu na otwarcie granic na tanią siłę roboczą z zewnątrz . Przez nadmierne pompowanie dotowanie przez szaloną UE pieniądz jest bezwartościowy ... nie ma pokrycia w rzeczywistości  bo ceny towarów są zawyżane o dotacje jakie daje UE.

Bredzisz. Mam ponad pięćdziesiąt lat, w związku z czym pamiętam, jak było 30 lat temu, a na temat czego Ty nie masz zielonego pojęcia. Była wtedy jeszcze komuna, pomimo sporej odwilży. Pracując za spore wówczas pieniądze (23 tysiące złotych) ledwo mi starczało od wypłaty do wypłaty. 

Najpierw uzupełnij wiedzę, potem się bierz za dyskusję.





#36

animale.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Cierpisz na żydofobię. Dobry lekarz Ci pomoże... A naruszając nasz forumowy regulamin strzelasz sobie w stopę.

Chcesz mi powiedzieć ,że żydzi nie mordowali polaków ?

 

Bredzisz. Mam ponad pięćdziesiąt lat, w związku z czym pamiętam, jak było 30 lat temu,

Kto ci kazał przez te 30 lat żyć  w zrujnowanej,  ograbionej przez Niemców , Rosję  Polsce ? Nie patrz oczkami Polaka , bo świat przez te 30 lat nie obracał się tylko wokół niej  w kwestii ekonomii ...


  • 0

#37

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Bredzisz. Mam ponad pięćdziesiąt lat, w związku z czym pamiętam, jak było 30 lat temu,

Kto ci kazał przez te 30 lat żyć  w zrujnowanej,  ograbionej przez Niemców , Rosję  Polsce ? Nie patrz oczkami Polaka , bo świat przez te 30 lat nie obracał się tylko wokół niej  w kwestii ekonomii ...

Od dwunastu lat mnie w niej nie ma i w przeciwieństwie do Ciebie nie mam polaczkowych odkrztuszeń. Polskę ograbiali nie tylko Niemcy, Rosjanie, ale sami Polacy również. Problem jest tylko w tym, że Polacy nie widzą własnych złych poczynań, lecz lubią je zganiać na innych.

Kończę dyskusję w tym temacie, bo merytoryczna część ginie w przekonaniach, lub ich braku.

Pozdrawiam.





#38

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@animale - nie rozumiem w Tobie jednego. Mam nadzieje, że nie zboczę z tematu. Jednak jak możesz żyć w codzienności jaką przedstawiasz iż Ty jako Polak byłeś okradany i mordowany przez Żydów, Rosjan, Niemców i innych. Każdą porażkę i ciśnienie w sobie zbijasz tymi argumentami, że kiedyś, zanim się urodziłeś lub za Twojego życia coś tam Cię musnęło jest winą innych nacji i kultur, które dzień i noc spiskowały przeciwko Państwu Polskiemu? 


  • 0

#39

animale.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

i w przeciwieństwie do Ciebie nie mam polaczkowych odkrztuszeń.

Napisz to jeszcze raz ,ale po Polsku ... Po dwa proszę nie obrażać polaków ....

 

Problem jest tylko w tym, że Polacy nie widzą własnych złych poczynań, lecz lubią je zganiać na innych.

Jakie to złe czyny polacy popełnili w stosunku do innych państw ? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć by Polska kiedykolwiek , kogokolwiek z obcych mocarstw ograbiła, zniewoliła. Jeżeli nawet to robiła to z winy agresora ....

 

Można zarzuć polakom  , wzajemne okradanie , ale to nie jest wina polaków tylko wyniszczających wojen, jakie obce mocarstwa w stosunku do polski podejmowali ...  Mordując co raz inteligencje ,a zostawiając hołotę - raczej na dobre zarządzanie nie było sensu liczyć ... Uzależnianie się od finansjery zagranicznej , popadanie w długi - to na pewno nie ułatwiło zadania ...

 

Gdyby Polska nie padła ofiarą wojen - to bym ci przyznał racje ....

 

Jednak jak możesz żyć w codzienności jaką przedstawiasz iż Ty jako Polak byłeś okradany i mordowany przez Żydów, Rosjan, Niemców i innych.

Słyszałeś o czymś takim jak przekazywanie majątku z pokolenie na pokolenie ?  Skoro mój pra pra  dziadek został okradziony, dworek splądrowany, dzieła sztuki zabrane, literatura spalona   a on z rodziną , z moim pra dziadkiem pra babką itd,  wywieziony do obozów pracy ,   to automatycznie ja o ten majątek jestem biedniejszy ...

 

Teraz weźmy to na skalę globalną ... dla całej polski  .... Będąc w więzieniu , w obozie koncentracyjnym ,  w obozie pracy ,na wojnie nie generujesz zysków - czyli się nie rozwijasz , więc tracisz ... Po wojnie zaczynasz od zera , o ile przeżyjesz , pozwala ci na to zdrowie, wiek...

 

To tak jak byś wyjechał do Afryki  mając na sobie tylko spodnie ... Ile zajmie ci lat wybudowanie domu, rozmnożenie zwierzyny , osiągnięcie czegoś  w państwie w ,którym nic nie ma , dobra są ograniczone, a edukacja jest na poziomie 12 latka  ? Możesz sobie przeprowadzić taki eksperyment ... Wyjedź do państwa niecywilizacyjnego i pokaż co potrafisz ...


Użytkownik animale edytował ten post 21.09.2017 - 20:25

  • -1

#40

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiesz akurat jestem przykładem bo moja rodzina była bogata i dzięki temu większość uciekła do Kanady. Wszystko zostało z czasem zatarte i z opowieści rodzinnych wiem, że moi przodkowie byli naprawdę bogaci. Zostało tylko kilka osób w tym Ojciec mojego Ojca, który został ponieważ zdecydował honor i to, że chce żyć na Polskiej ziemi. No i żyje w przekonaniu,ze jeżeli byli bogaci to ja też mogę taki być. Bez obrazy panie,ale żal Ci, że nie urodziłeś się w bogatym domu w czepku. To jest żałosne i śmieszne.
  • 1

#41

animale.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 To jest żałosne i śmieszne.

Jak  tobie odpowiada bycie ofiarą ,nie przeszkadza ci ,że ktoś na pracy twoich przodków skorzystał .... a ty  musisz zaczynać z mniejszym budżetem pocieszając się ... to brak mi komentarza ....

To tak jak by ktoś zabrał mi wszystko - a ja mówię

-nic się nie stało. Za 10 lat odbuduje to co mi ukradłeś ... 

Za 10 lat sytuacja się powtarza .. Moim zdaniem to frajerstwo...


 No i żyje w przekonaniu,ze jeżeli byli bogaci to ja też mogę taki być.

To zależy jak definiujesz od jakiej kwoty zaczyna się bogactwo  ?... Jest różnica mieć majątek na np. 2 miliony złotych ,a na 100 milionów złotych , gdyby nie było wojny ,albo nawet więcej . Same dzieła sztuki to wartość w milionach , które ktoś sobie przejął i dzięki temu jest o te kilka milionów do przodu...


Użytkownik animale edytował ten post 21.09.2017 - 20:59

  • 0

#42

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest różnica mieć majątek na np. 2 miliony złotych ,a na 100 milionów złotych

 

Głownie w tym ile musisz wydać by chronić siebie, swoich bliskich ,swój majątek przed pechem połączonym z działaniem innych złych  ludzi:) .I ile musisz poświęcić czasu na dbanie o ten majątek. Powyżej pewnego poziomu majętności (niezbyt wysokiego) bez problemu możesz być szczęśliwy. Bez problemu też twój majatek może doprowadzić Cię do szaleństwa.

Same dzieła sztuki to wartość w milionach , które ktoś sobie przejął i dzięki temu jest o te kilka milionów do przodu...

 

A wiesz ile kosztuje dzisiaj ubezpieczenie nawet najtańszego dzieła sztuki? Jakie wymagania ma ubezpieczyciel by chcieć cokolwiek ubezpieczyć?Minimum to dozór  video / abonament w agencji ochroniarskiej i 24h ochrona ochroniarzy w razie wyjazdu nawet na 1 dzień.Sporej ilości nawet zwykłych nieco starszych ruchomości nawet nie możesz wywieść za granicę bez pozwolenie adekwatnego urzędu :). Słowem być milionerem to Kanał...

Jak  tobie odpowiada bycie ofiarą ,nie przeszkadza ci ,że ktoś na pracy twoich przodków skorzystał .... a ty  musisz zaczynać z mniejszym budżetem pocieszając się ... to brak mi komentarza ....

 

 Dlaczego zakładasz że majątek Twoich przodków byłby Twój? Wystarczy że ktoś z Twoich przodków miał wiele dzieci i po podziale  zostawało naprawdę niewiele. Albo odwrotnie : na majatku  rodzinnym założono by majorat (albo nieoficjalnie nałożono w testamencie odpowiednie obostrzenia)  i całość dziedziczy ktoś inny z rodziny wybierany wg jakichś tam regul. Poza tym ... Inflacja robi swoje, banki bankrutują , domy płoną, złoto zakopane czasem nie daje sie odnaleść.No i najważazniejsze : niemasz pojecia jakich zniszczeń może dokonać głupek albo utracjusz którzy zdarzają się w każdej rodzinie.

 

PS jak na rewolucjonistę na jakiego pozujesz to zadziwiająco wielkie znaczenie przypisujesz bogactwu .


  • 0



#43

animale.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 Powyżej pewnego poziomu majętności (niezbyt wysokiego) bez problemu możesz być szczęśliwy.

Błędnie zakładasz …  Pomnażanie majątku to też pewnego rodzaju satysfakcja czy realizacja marzeń czego dowodem jest google, ms , apple .  Dla nich nie liczy się kasa, ale władza, kontrola  nad innymi ... Mając full kasy możesz zaszaleć np. w badaniach, prototypować  itd

 

A wiesz ile kosztuje dzisiaj ubezpieczenie nawet najtańszego dzieła sztuki?

Zależy jakie masz na myśli dzieła sztuki .... To co zabrano to biżuteria , kielichy ,księgozbiory , rękopisy ,dzieła sztuki  itd . Oczywiście to nie było coś na miarę Albrechta Dürera, Leonarda da Vinc .. :szczerb: .

Nam się ostało kilkanaście  dzieł literatury z 1456 do 1723 , pamiętniki pisane przez moich przodków, zielniki, rękopisy  itd. To nie ma wartości pieniężnej – przynajmniej dla nas.. Biblioteka liczyła około10 tysięcy pozycji z czego udało się ukryć raptem ponad 1000 co stanowi bardzo niewielki odsetek ....

Najgorsze jest to że chciałbym wiedzieć jakie  informacje kryją   pozostałe egzemplarze   ...

Moi przodkowie całe życie poświęcili na wykupywanie od prywatnych właścicieli dzieł, korespondencji żydowskiej, pamiętników itd .... Wystarczyła wojna by zniweczyć ich plan,a to co jest to mało ...

Szkoda ,że Watykan nie udostępnia swojego księgozbioru ....- tylko trzyma nie wiadomo na co ....

 

 Dlaczego zakładasz że majątek Twoich przodków byłby Twój? Wystarczy że ktoś z Twoich przodków miał wiele dzieci i po podziale  zostawało naprawdę niewiele.

Pomyślałeś przez chwilę ,że majątek się rozmarza,a dzieci kształci ? W pozostałych kwestiach możemy gdybać co by było gdyby tylko po co ?
Równie dobrą teorią mogłaby być epidemia  . Zaraza spowodowałaby śmierć 80% ludności , na skutek przeludnienia, kiepskich warunków bytowych...
….


Użytkownik animale edytował ten post 22.09.2017 - 02:06

  • 0

#44

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piszesz:

To zależy jak definiujesz od jakiej kwoty zaczyna się bogactwo  ?... Jest różnica mieć majątek na np. 2 miliony złotych ,a na 100 milionów złotych , gdyby nie było wojny ,albo nawet więcej . Same dzieła sztuki to wartość w milionach , które ktoś sobie przejął i dzięki temu jest o te kilka milionów do przodu...

A za chwilę:

 

Pomyślałeś przez chwilę ,że majątek się rozmarza,a dzieci kształci ? W pozostałych kwestiach możemy gdybać co by było gdyby tylko po co ?

Równie dobrą teorią mogłaby być epidemia  . Zaraza spowodowałaby śmierć 80% ludności , na skutek przeludnienia, kiepskich warunków bytowych...

Brak konsekwencji w rozumowaniu, no i majątek się pomnaża, a nie rozmnaża (rozmarza). Chyba, że posiadasz męski i żeński majątek.





#45

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To zależy jak definiujesz od jakiej kwoty zaczyna się bogactwo  ?... Jest różnica mieć majątek na np. 2 miliony złotych ,a na 100 milionów złotych , gdyby nie było wojny ,albo nawet więcej . Same dzieła sztuki to wartość w milionach , które ktoś sobie przejął i dzięki temu jest o te kilka milionów do przodu...

 

O jeju straszne. U mnie w rodzinie była daleka ciotka, która była wdową i oddała pałac na kościół. Dziś by był warty ok. 20 mln złotych. Też był wuj co przez 10 lat był otoczony opieką bliskiej mu rodziny. Jednak miał on swoją ulubioną 'wnuczkę'(nie pamiętam dokładnie), która w czepku urodzona i mieszkała od lat w USA. Co się stało z jego domem po śmierci? Zamiast bliskiej rodziny, która mu podawała nocnik do łóżka dostała wszystko jakaś Panienka X z mojej rodziny, która miała wszystkich gdzieś. Przyjechała ze stanów, sprzedała zabytkowy dom i zawinęła 100% kasy dla siebie i tyle ją widziano.

 

Panie. Ty Niemców, Żydów czy innych winisz. A nawet nie wiesz czy własna rodzina by tego nie rozkradła zanim Ty na świat żeś dotarł.


Użytkownik asbiel edytował ten post 22.09.2017 - 14:26

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych