Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierścień Atlantów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#31

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Świat opiera się na tym, aby czerpać maksymalny zysk z wszystkiego, z czego się tylko da.
  • 0



#32

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kupilem sobie niedawno pierscien atlantow ze srebra, jednak nie wiem jak ustalic jego polaryzacje :/ czy ktos moglby mi pomoc? Slyszalem ze wykonuje sie to za pomoca radiestezji - czy ktos moglby napisac cos wiecej na ten temat? Bylbym wdzieczny.
  • 0

#33

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm... a gdzie kupiłeś ? Bo te "profesjonalne" czyli nabyte od firm specjalizujacych się np w robieniu sprzętu tego pokroju mają zaznaczoną polaryzację...
  • 0

#34

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No wlasnie, preciez takie pierscienie moze sobie kazdy zaczac produkowac, wierzycie w moc pierscieni robionych hurtem na tasmie produkcyjnej na handel zbiorowy ?
  • 0

#35

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierscien kupilem u jubilera - nie wiem czy posiada on jakas moc, ale 50 zl za srebrny pierscien w profesjonalnym sklepie na pewno bym nie dal :P
  • 0

#36

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na moim polaryzacja jest wygrawerowana to nie mam problemu :) (ciszak.pl)
  • 0

#37

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najlepsze są właśnie od ciszak.pl , ja w każdym razie jestem zadowolony :D .

+Tiamat - nie chodzi o to, czy produkowane seryjnie czy każdy to ręczna robota. Liczą się wzory na pierścieniu, nie metoda wykonania...
  • 0

#38

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamiezam sobie taki pierscien sprawic, co prawda z allegro, ale czytalem ze ma grawerke polaryzacji i tam jak to zakladac jest dolaczone, z tego co sie dowiedzialem z innych zrodel pierscien nie poiwnien byc zloczany jak obraczka tylko na dole rozszczepiony, prawda? :P

Jeszcze mysle nad oferta z www.ciszak.pl i mam pytanie, ile kosztuje wysylka w tym sklepie??
  • 0

#39

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym polecał już iść na kompromis i kupić ciszaka na allegro :) . Polecam srebrne, przynajmniej jeszcze można przyłożyć na jakąś rankę od komara czy trądzik :) .

Fakt faktem, pierścień musi być rozszczepiony na dole, ma to jakiś związek z przepływem energii.
  • 0

#40

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym nie kupował używanego, pamiętajcie, że pierścień przyzwyczaja się do pola energetycznego właściciela, a każdego innego pierścień wyniszcza. To w sumie tak samo jak z Władcą Pierścieni :D
  • 0



#41

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fakt, o tym zapomniałem :) . Więc podpisuję się do rady - nie kupować używanego.
  • 0

#42

Voltaire.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Minister pracy Anna Kalata z samoobrony nosi taki pierscien :mlotek: Niezly obciach...
Przepływ jakiej energii? Cieplnej z palca? :brawo:
  • 0

#43

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pierścień atlantów to niebezpieczny pogański amulet szczególnie tępiony przez egzorcystów. Jest bardzo niebezpieczny dla osoby, która go nosi, choć zazwyczaj jego złe działanie objawiam się dopiero po pewnym czasie. Ma silne związki z satanizmem i satanistyczną organizacją new age. Pod pozorem uwolnienia od chorób i niebezpieczeństw zewnętrznych wciąga człowieka w sferę działania sił zła, niezależnie od tego, czy osoba nosząca pierścień jest tego świadoma czy nie. Jest zakazany przez Kościół Katolicki jako symbol przeciwny Chrystusowi.


http://www.cudenka.p...11/reviews_id/7

Ciekawe :D

Mam takie pytanie.
Ponoć surowiec, z którego zrobiony jest pierścień ma jakieś znaczenie. Za co odpowiadają odpowiednie surowce?
  • 0

#44

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fenix, jak mozesz jeszcze daj jego nick, bo 'ciszak' nie ma wystawionej zadnej wystawionej aukcji ;p
  • 0

#45

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepływ jakiej energii? Cieplnej z palca? :brawo:


Raczej energii duchowej...

Fenix, jak mozesz jeszcze daj jego nick, bo 'ciszak' nie ma wystawionej zadnej wystawionej aukcji ;p


Proszę, tylko nie pisz, że to wyżej było na poważnie...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych