Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Morderca na Youtube?

youtube robert helpmann

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1

Dagmii.
  • Postów: 109
  • Tematów: 49
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na kanale Robert Helpmann możemy znaleźć łącznie 12 dość niepokojących filmików. Wszystkie zostały dodane tego samego dnia. Pierwszy nazywa się "Daisy arrives" i pojawia się w nim coś, co wygląda jak... worek z ciałem tytułowej Daisy. 

 

 

 

Istnieją właściwie dwie teorie jeśli chodzi o ten kanał: 

 

-pierwsza: twórca filmików jest mordercą

 

-druga (do której się skłaniam): twórca jest artystą awangardowym

 

Jeśli chodzi drugą możliwość to widzowie doszukali się kilku szczegółów. Nazwa kanału to imię i nazwisko australijskiego aktora i tancerza, "Daisy" mogłaby więc być wzorowana na Daisy Bates, której biografię miał nakręcić Helpmann w latach 70-tych, nie wiadomo jednak dlaczego ktoś wybrał akurat te postaci. Dodatkowo, w każdym filmiki widać pojawiające się tylko na kilka sekund napisy, które ktoś złożył w całość i otrzymał wiersz, który rzekomo miałby tłumaczyć okoliczności śmierci "Daisy". 

 

Zaniepokojeni użytkownicy zgłaszali filmiki do usunięcia, ale bez skutków (jest o tym nawet temat na reddicie). 

 

Jako ciekawostkę mogę dodać, że pomimo tego, co piszą ludzie to kanał wcale nie został porzucony. Słynny youtuber Shane Dawson nagrał filmik z teorią konspiracyjną o tym, że kanał ten być może należy do mordercy. Robert Helpmann zalogował się wtedy na swoje konto po raz pierwszy od dwóch lat i... zmienił tło na zdjęcia Shane'a. 

 

Link do kanału: https://www.youtube....LbMXY3-yNlQq5dg


  • 1



#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kto wymyślił łatkę mordercy? Dlatego, że ktoś szmaty czy inne śmieci wrzucił do worka i związał na kształt ludzkich zwłok?

Na innym filmie jest pokazane jak czarny worek leży na schodach a ktoś jedną ręką je podnosi i zabiera, stąd wniosek, że są lekkie. Dziwne dla mnie jest to, że ktoś takie głupoty nagrywa i daje do internetu, Boże ale niektórym ludziom musi się nudzić.





#3

Yenisey.
  • Postów: 62
  • Tematów: 32
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na pewno nie ma tam zwłok prawdziwego człowieka... Jak ją niesie na kuchenkę, to też jakby nic nie ważyła.

Ktoś ma grubo nie tak z głową i tyle :D Nie mogę się napatrzeć jak ją karmi w wannie :D


  • 0

#4

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Publikowanie czegokolwiek w sieci to jak pisanie pocztówki - każdy kto chce i potrafi, bez problemu namierzy. Morderstwo na YT - nie wierzę.


  • 0




Also tagged with one or more of these keywords: youtube, robert, helpmann

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych