Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rząd USA sprzedał nas Obcym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#106

-Alucard-.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moglbys mi zapodac nagranie ktore wskazywalo by ze gdy Ci ludzie byli na ksiezycu obserwowali ich Obcy?Nie chodzi o to ze nie wierze w to.. po prostu jestem ciekawy.
  • 0

#107

Bakuss.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rząd USA zawarł umowę z nie tymi obcymi co potrzeba. Pamiętacie piktogram przedstawiający "alien face" i pierwszą wiadomość zakodowaną w piktogramie?

Tak to ta sama:

Dołączona grafika
Dołączona grafika

I sama wiadomość:

Beware the bearers of FALSE gifts & their BROKEN PROMISES.Much PAIN but still time.BELIEVe..There is GOOD up there.We oppose DECEPTION.Conduit CLOSING.

Przetłumaczona na język polski:

Strzeżcie się doręczycieli fałszywych prezentów i ich złamanych obietnic. Wiele bólu jednak czas spokoju (ciszy)(uśmierzenia) .....
Uwierzcie... Tam na górze jest dobro. Sprzeciwiamy się oszustwu. Koniec przewodu.


Przeczytajcie informacje rozszyfrowaną kilka razy i powiedzcie czy to jest dzieło tych samych obcych? Po co tak inteligentna cywilizacja dawała by nam obraz samych siebie? Do tego ostrzegając nas przed nimi, przekaz jest prosty:

Strzeżcie się doręczycieli fałszywych prezentów (badania nad technologią zawartą w rozbitych statkach) i ich złamanych obietnic.(umowa zawarta po katastrofie w Roswell). Wiele bólu jednak czas spokoju (ciszy)(uśmierzenia) .....(tutaj możemy się domyśleć że chodzi o porwania ludzi na które przymyka rząd USA)
Uwierzcie... Tam na górze jest dobro. Sprzeciwiamy się oszustwu. Koniec przewodu. (w tym fragmencie przekonują nas o powrocie dobra na Ziemie, przeciwstawienie się cywilizacji która porywa ludzi oraz dostrzeżenie drugiej innej formy życia która jest "Tam na górze" próbując nas uchronić....)
  • 0

#108

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skoro ktoś jeszcze nas chroni to czemu nie pokażą się tak jak ta 1 rasa ?

Możliwe że pokazali rasę kosmitów której mamy się strzec.
Zastanawia mnie też fakt awaryjności statków kosmitów. Skoro mają taką technologie to czemu dochdozi do wypadków, kolizji?
  • 0

#109

Menchior.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej watpie ze Amerykanie podpisali uklad z kosmitami.Jezeli sa na tyle rozwinieci ze do nas przylecieli, to oznacza ze unikneli wojny atamowej, czyli najzwyczajniejw swiecie sa wyzej rozwinieci duchowo.Nie da sie zbudowac domu na piasku i nie da sie zbudowac cywilizacji na przemocy i anarchi (nie wierzycie?To zobaczcie co sie dzieje na swiecie.).Byc mozliwe skontaktowali sie z rzadem USA, poniewaz uznali ich za przywodcow swiata (nie da sie ukryc ze nawet teraz Ameryka jest najwiekszym mocarstwem).Kto wie czy rzad USA (na_pewno w spolce z innymi panstwami)nie zarzadali ukrywania prawdy przed zwyklymi ludzmi.To by mialo rece i nogi.


edit AlienGrey
  • 1

#110

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jezeli sa na tyle rozwinieci ze do nas przylecieli, to oznacza ze unikneli wojny atamowej, czyli najzwyczajniejw swiecie sa wyzej rozwinieci duchowo


Czyżby? A może na swojej planecie wprowadzili 'nowy porządek świata', wszczepili wszystkim mikrochipy, pozbawili genetycznie indywidualności przez co wyglądają teraz tak jak wyglądają? I teraz podsunęli ten diaboliczny plan naszym 'władcom' ?

edit AlienGrey
  • 0

#111

Menchior.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Predzej czy pozniej ich "przywodcy" pochlali by sie miedzy soba.Zło ma to do siebie ze jest niestabilne...
  • 0

#112

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przecież powyższy piktogram jest dzielem circlemakers.com
wiec o jakich obcych mowicie ? : ]
  • 0

#113

Menchior.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przecież powyższy piktogram jest dzielem circlemakers.com
wiec o jakich obcych mowicie ? : ]


Widze kolego ze jestes strasznie pewny siebie ;) .
Zreszta i tak nie ma to znaczenie ^^
Gadamy bo myslimy ze wiemy wiecej niz przecietny Kowalski, co jest kolejna bzdura.Tak naprawde zeby dowiedziec sie czegos konktetnego trzeba nauczyc sie robic rzeczy w ktore wiekszosc ludzi nigdy nie uwierzy.A to z kolei wydaje sie zbyt trudne.
  • 0

#114

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale przeciez wystarczy zerknąć na ich stronę - sugerujesz ze przywlaszczyli sobie to "dzieło"

z takim podejściem po włączeniu Faktów o 19 00 moge sie zastanawiać czy Durczok to nie kosmita
  • 0

#115

Menchior.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale przeciez wystarczy zerknąć na ich stronę - sugerujesz ze przywlaszczyli sobie to "dzieło"

z takim podejściem po włączeniu Faktów o 19 00 moge sie zastanawiać czy Durczok to nie kosmita



Zawsze mozna wziasc pod uwage, ze przyjechali do nich niezbyt mili panowie w czarnych garniturach i kazali im sie do tego przyznac.Wiem ze jest to szukanie dziury w calym, ale takiej mozliwosci tez nie mozna wykluczyc.Aha nie wiem jak ty, ale jesli ja bylbym kosmita to za zadne skarby nie chcialbym zostac na tej planecie ;) .
  • 0

#116

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ale przeciez wystarczy zerknąć na ich stronę - sugerujesz ze przywlaszczyli sobie to "dzieło"


Setki razy pisałem, w ich galerii na stronie znajduje się wiele piktogramów, które nie są ich autorstwa.
  • 0



#117

3*Z.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

artykuł bardzo ciekawy i realistycznie przedstawiony;)
dużo z tego jest prawdą,a wiele tego będzie jeszcze skrywane przez długi czas
  • 0

#118

Desmond.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wiadome będzie że oni istnieją 10 grudnia lub na samym początku roku 2010.
Nie wiadome do teraz jest to po co krzyżują nas ze sobą , czy jest ich nie dużo i chcą żebysmy my i oni byli jednoscią cos w rodzaju potomków? ewolucja ? , lub jest ich dużo ale oni nie mogą zamieszkiwac wraz z nami ziemii, z przyczyn fizycznych lub biologicznych , ale jednak chcą żeby był jakis odłam ich i zarazem ludzi ? czy też, chcą zaatakowac ziemię jednak sama technologia im nie wystarczy nie wiadomo dla czego , i robią elitarnych żołniezy którzy będą mogli sobie chodzic po ziemi i robic wszystko tak jak my?
Nie wiadomo pożyjemy zobaczymy ale serio strach myslec o nibiru czy jak ktos woli niburu lub planecie X , wątpie aby stamtąd pochodzili , ale ziemi też wątpie aby cos się poważnego stało no bo jeżeli ta planeta to taka jakby syzyfowa praca powtarzająca się i jeżeli mielismy z nią wczesniej kontakt a jakos ludzie istnieją to chyba nie jest tak zle co? Mi się wydaje iż Barack Obama, na cały swiat przeprowadzi transmisje i że UJAWNI INFORMACJE O UFO NIE TYLKO_O BAZIE NA KSIĘŻYCU KTÓRĄ ODKRYLI , (DAWNĄ BAZE) , ale też całą resztę i W CZASIE TRANSMISJI KOŁO NIEGO WEJDZIE jakas istota lub kilka i podadzą sobie ręce i będą rozmawiały i to będzie bomba , ale przed tym wszystkim Barack opowie a raczej da materiał filmowy który zapewni że nie ma sie czego bac i będzie obalał legendy o SZARAKACH MORDERCACH CZY O ANNAKACH WIEWIÓRKACH hehe . I wiem że mam racje i taki scenariusz własnie się wydarzy , a ponad to PISZCIE CO CHCECIE TERAZ ALE PAMIĘTAJCIE ŻE 10.12.09 JUŻ NIE długo będzie i nie piszcze "debil hah" bo to sie okaże ok? jeżeli nie w terminie wymienionym u góry to nie długo po tym.



W pewnym reportażu jest mowa własnie o tym iż Barack Obama pokaże swiatu UFO lub zjawiska z tym związane i opisze je.
Jest tez mowa iż Niektórych możemy sie obawiac a niektórych nie, Z powodu iż niektóre pochodzą skądś indziej niż te które bendą z nami współpracowały , może nawet to jest inna rasa jednak wiedza o sobie , prosze zobaczyc też że nie robi się już zdjęc ufo takich jak w latach 30 - 40 - 70 , teraz ufo wyglądają bardziej zaawansowanie , no np w latach 30 nie było komputerów aani internetu, ale czy zrobili by aż taki skok w stosunku wizualnym co do ich pojazdów ? otóż wydaje mi się że raczej nie , lecz patrząc na to co było w latach 30 a co jest dzisiaj możliwe że tak , ale możliwe tez jest że tamci to inni a ci w naszych czasach to są jeszcze inni.

Oglądałem pewien reportaż na discovery pomine szczegóły , była w nim mowa iż ci z lat 50 - 60 - 70 , mówili żebysmy nie bali się ich tylko tych co przyleca po nich.

///(Sorry za blędy pisze szybko , mam dysleksje.... )///

edit: Burnago
Niestety dysleksja nie zwalnia Cię do stosowania się do zasad ortografii. Są inne sposoby ale by nie pisać z błędami. Polecam przeglądarkę FireFox która podkreśla błędnie napisane wyrazy lub program Word w którym najpierw piszesz posta, potem poprawiasz błędy a potem kopiujesz i wklejasz na forum.

Dołączona grafika

Użytkownik Burnago edytował ten post 12.11.2009 - 11:18

  • 0

#119

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I wiem że mam racje i taki scenariusz własnie się wydarzy , a ponad to PISZCIE CO CHCECIE TERAZ ALE PAMIĘTAJCIE ŻE 10.12.09 JUŻ NIE długo będzie i nie piszcze "debil hah" bo to sie okaże ok? jeżeli nie w terminie wymienionym u góry to nie długo po tym.


A co, miałeś jakąś wizję? ^^ Poza tym, tego prawie się nie da czytać.
  • 1



#120

feelit.
  • Postów: 116
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up

no ja tez ciekawe jestem skad masz te info ? od jakies jasnowidzki byla kobieta na yt ktora przepowiadala ze ktoregos dnia przez 3 dni przyleca i bedzie mozna obserowowac ich statek btw bloodsuckers nie narzekaj jak stara baba ;p

edit AlienGrey
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych