Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1

kolomitek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam mam 19 lat udzielam sie na tym forum po raz pierwszy ponieważ,  widziałem ducha pewnej damy 3 tygodnie temu. Nie widzialem jej twarzy, byla ona w szacie siegajacej aż po buty gdy wracalem do domu o 22:00. Obok jest tzw poniatowka - gorka po prawej gdzie obok niej ide do swojego domu. Na drodze tam pod poniatowke zobaczylem ducha kobiety, po rozmowie z kolegami i znajomymi ktos mi powiedzial, ze slyszal, iż moj znajomy ktory mieszka obok poniatowki tez cos widzial. Kłęb ktory pękł i poleciały w niego blade nietoperze, sam mi to mowil jego dziadek, widzial to co ja w wieku 16-17 lat. Teraz ma 70 i przeszył go lodowaty chłod uczucie nie do opisania, popatrzylem na tego ducha i stalem jak wryty z lodowata krwia i ucieklem. Po niedużym zastanowieniu boje sie i modle sie do boga czy slusznie widzialem tego ducha czy to moze cos znaczyc?

Obok jest opuszczony dom - obok tej poniatkowki gdzie kobieta sie powiesiła. Dlaczego akurat ja widzialem ją i czego ona ode mnie chce? Na poniatowce krazą legendy ze Niemcy usypywali tę góre glebą ze swoich kaskow na polecenie szatana. Czy ktos mi moze to wytlumaczyc co sie dzieje z moim zyciem i jak pozbyc sie tego z glowy, poniewaz tak mi to siadlo w tym momencie na psychike ze nie wiem gdzie mam sie z tym udac. Na koniec powiem nie nie bylem pijany ani odurzony zadnymi substancjami, bylem trzezwy jak nigdy i swiadomy tego co zobaczylem. Dziekuje i pozdrawiam grupe, licze na szybkie odpowiedzi od ekspertów.

 

Poprawiłam tekst na bardziej czytelny. Proszę używać znaków interpunkcyjnych.

TheToxic


  • -3

#2

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tego "ducha" widziałeś, trzy tygodnie temu i z emocji, oduczyłeś się ortografii? 


  • 0

#3

Anthrox.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuję standardową procedurę - prześwietlenie głowy pod kątem wyszukania guzów na mózgu lub torbieli - bo to może być objaw poważniejszej choroby, którą da się wyleczyć, jeżeli zawczasu zostanie wykryta.


  • 1

#4

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy ktos mi moze to wytlumaczyc co sie dzieje z moim zyciem i jak pozbyc sie tego z glowy, poniewaz tak mi to siadlo w tym momencie na psychike ze nie wiem gdzie mam sie z tym udac.

 

Psycholog, ostatecznie psychiatra. Lepszych specjalistów nie znajdziesz.


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kto mi kasuje posty?
Gimbaza widać wpada w panike bo rok szkolny za niedługo sie zaczyna.
Jak siadło na psyche to nie ma ratunku już.

 

Ja kasuję, chyba nie trudno się domyślić za co. Jeśli nie masz nic do dodania to nie pisz wcale. Następnym razem będzie upomnienie za offtop i spam skoro tak wolisz.

TheToxic


  • 0



#6

Tata_Muminka.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Się chłopaki narobili tymi chełmami.......... a przepraszam, kaskami, to jakiś oddział zmechanizowany zapewne musiał być skoro kaski...., Dziwne zjawisko, chłopy kilka miesięcy chełmami....... wróć........ kaskami ziemię przewalali i nie postanowili się za to mścić, a babeczka szast prast wisi i straszy? Myślałem że to najgorsze w tej opowieści ale tu wyłania się dopiero piekielny obraz we wcześniejszej części tekstu........  cytuję ,, kłęb który pękł i poleciały w niego blade nietoperze,, ....... Czyżby nietoprze były na diecie że takie blade? może najadły się czegoś i je zemdliło że takie blade? Wezwano weterynarza czy biedne nietoperze do dziś cierpią na niestrawność? Pozdrawiam autora, miałem dziś zły dzień, ale Ty skutecznie to zmieniłeś.


  • 1

#7

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ja chciałbym zobaczyć, jak się kopie ziemię Chełmem...
  • 2



#8

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

77eb780cdb52fcdb558704a17e422415.gif
  • 0



#9

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jedno małe spotkanie z nieznanym i zaraz taka afera?

Czy ktos mi moze to wytlumaczyc co sie dzieje z moim zyciem

 

Nic się nie dzieje z twoim życiem. Ciesz się przygodą.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych