Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna Sytuacja w moim Domu !


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1

Pojechaniec.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich dzisiaj o godzinie 22:14 siedziałem sobie z kumplem i rozmawialiśmy sobie z taką wychowawczynią z kolonii no i gadalismy przez telefon mojego kolegi po czym mój leżał na stole i był całkowicie zablokowany, odpoczywal sobie ;)
Nagle telefon sam zaczął robić zdjęcia przednią kamerą, zrobił 6 zdjęć po czym pierwsze zdjęcie jest ciemne a pozostałe 5 jest jasne w dodatku kolega zobaczył że telefon robi sam zdjęcia i wszedł w kadr na dwóch ostatnich bo spojrzelismy na telefon. Po całej sytuacji bałem sie wziąć telefon do ręki i kiedy zobaczyliśmy te zdjęcia mojego kolegi na dwóch ostatnich nie ma ... Nie wiem co mam o tym myśleć jeżeli mozecie jakoś to wszystko wytłumaczyć jeżeli będzie trzeba to wyśle te zdjęcia i pokaże je
Czekam na odpowiedź
  • 0

#2

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W takim razie pokaż te zdjęcia od razu. Po co je opisywać, skoro zwyczajnie możesz je nam pokazać.


  • 0



#3

Pojechaniec.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie pokaż te zdjęcia od razu. Po co je opisywać, skoro zwyczajnie możesz je nam pokazać.

Najlepsze jest to ze jedno jest ciemne a na dwoch ostatnich byla glowa mojego kolegi i nie były nakładane zadne filtry tylko telefon sam robił zdjecia

 

 

 

Prosze zobaczyx pierwsze jest ciemne a reszta jest jasna na dodatek na dwoch ostatnich wszedl w kadr mój kolega66dd5f3f60c273856c8ef585d8562825.jpg4d4aa7208f090f6bbbd1492935652eb0.jpg17515a218ec93f238416635df3a64b0f.jpgb13a58564b6837a8f57ff76113313ba4.jpg785456dcd62bafd42ca1033bd92c84a3.jpgc4ba7f6c534adf5fefadd6fb19331aef.jpg

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka


  • 0

#4

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To dzielo jakiegos ducha, bez dwoch zdan, wywolaj je to jak co sie obada czy nie zawieraja ektoplazmy

Moze masz jakiegos wirusa czy cos, ja mam uszkodzony dotyk i nieraz mi np. naciska sie sam capslock czy z trzy literki sie wpisza moze tp tez cos takuego

Użytkownik Billy Kid edytował ten post 21.08.2017 - 23:20

  • 0



#5

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może telefon ci się zawiesił, a ktoś wcześniej, niechcący nacisnął na opcję "seria zdjęć" Kiedy się odwiesiło, to zaczęło samo pstrykać zdjęcia. ;)


  • 0



#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ma sie rozumieć że telefon leżał aparatem do góry?
Na zdjęciach nie widać żadnego kolesia więc może mu sie wydawało że "wchodzi w kadr"
W tytule tematu jest że w "moim domu" więc co tam robi wychowawca kolonijny?
  • 0



#7

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oddać telefon na serwis skoro są z nim problemy.





#8

Pojechaniec.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To dzielo jakiegos ducha, bez dwoch zdan, wywolaj je to jak co sie obada czy nie zawieraja ektoplazmy

Moze masz jakiegos wirusa czy cos, ja mam uszkodzony dotyk i nieraz mi np. naciska sie sam capslock czy z trzy literki sie wpisza moze tp tez cos takuego

Raczej to nie jest wina telefonu bo jest nowy nawet nie posiada zarysowan na ekranie ani razu mi sie nie zacial

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Może telefon ci się zawiesił, a ktoś wcześniej, niechcący nacisnął na opcję "seria zdjęć" Kiedy się odwiesiło, to zaczęło samo pstrykać zdjęcia. ;)

Nie bo telefon leżał na stole zablokowany

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Ma sie rozumieć że telefon leżał aparatem do góry?
Na zdjęciach nie widać żadnego kolesia więc może mu sie wydawało że "wchodzi w kadr"
W tytule tematu jest że w "moim domu" więc co tam robi wychowawca kolonijny?

Wychowawca kolonijny bo kolega jest po wycieczce i rozmawiał przez swoj telefon z tym wychowawcą co był kiedyś na tej kolonii

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
  • 0

#9

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To wychowawca czy wychowawczyni?

rozmawialiśmy sobie z taką wychowawczynią z kolonii

 

A zaraz piszesz

 

Wychowawca kolonijny bo kolega jest po wycieczce i rozmawiał przez swoj telefon z tym wychowawcą co był kiedyś na tej kolonii

 

Coś tu śmierdzi.

 

I od kiedy nowe telefony nie ulegają awarii? :facepalm:





#10

Pojechaniec.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To wychowawca czy wychowawczyni?

rozmawialiśmy sobie z taką wychowawczynią z kolonii

 
A zaraz piszesz
 

Wychowawca kolonijny bo kolega jest po wycieczce i rozmawiał przez swoj telefon z tym wychowawcą co był kiedyś na tej kolonii

 
Coś tu śmierdzi.
 
I od kiedy nowe telefony nie ulegają awarii? :facepalm:
No i gadalismy przez telefon z nią tam piszę wyraźnie moze źle zdanie złożyłem

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
  • 0

#11

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Napiszę raz jeszcze.

Proponuję oddać telefon do serwisu, to że telefon jest nowy to jeszcze o niczym nie świadczy. Każdy z nas miał w swoim dorobku coś nowego które uległo awarii. Oddać na serwis, opisać problem i niech wymienią cały aparat.

 

Dopiero co wczoraj oddałam swój telefon do serwisu z powodu problemów z obrazem z kamery.





#12

Sarlinz.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Miałam tak kiedyś w starszym Samsungu Galaxy - potrafił sam włączać aparat, i robić serię zdjęć. Był to zwykły glitch, który naprawił się po aktualizacji systemu. Podejrzewam że tutaj może być podobnie, akurat w tym przypadku duchy chyba nie robiły sobie selfie. ;)


  • 0

#13

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moją pierwszą reakcją byłoby wyszukanie na Googlu jakiegoś forum, którego główną tematyką są smartfony. Prawdopodobieństwo, że to zjawisko paranormalne, w zasadzie nie istnieje. Jednak ja to rozumiem. Chęć doświadczenia (choć raz) jakiegokolwiek zjawiska paranormalnego jest naturalna. Chciałoby się mieć taką historię, którą później można komuś opowiedzieć przy ognisku. Pocieszę Cię, większość ludzi doświadcza w życiu przynajmniej jednego, dwóch zjawisk, których nie potrafią w żaden sposób wyjaśnić, więc wszystko przed Tobą. To zdarzenie da się jednak bardzo łatwo wytłumaczyć.

 

https://forums.andro...es-its-own.html

https://www.reddit.c...tos_am_i_being/

https://androidforum...-itself.930890/


  • 0



#14

SirCool.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój telefon często tak robi. A po podłączeniu kablem do kompa zaczyna dzwonić do przypadkowych ludzi z listy kontaktów. Z tego co wiem to problem z Androidem i tyle.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych