Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne ślady na schodach

ślady

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może te ślady były tam dużo wcześniej tylko ich nie zauważyłeś?
Teoria ślimaka jest interesująca.
  • 0



#17

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dawno te kafelki były robione? Jeszcze jedna opcja wchodzi tu w grę, są to tłuste odbarwienia a po czym to już nie mam pojęcia co było na schodach robione. 





#18

Pyrlandczyyk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

schody były robione z 5lat temu. Jeśli jest coś tłuste lub odbarwione to by było pewnie dalej widoczne, a ślady widziałem przez 2 dni.


  • 0

#19

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko przez dwa dni? Czyli ich już nie ma? 





#20

Pyrlandczyyk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko przez dwa dni? Czyli ich już nie ma? 

nie ma


  • 0

#21

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to faktycznie Aplikator miał nosa.

 

Oj panie Pyrlandczyyk, pośmiałam się tak, że mnie brzuch boli. Na mokrych schodach zrobiłeś kilka dziwnych śladów po zakrapianej nocy i stąd te paranormalne zjawisko. Jutro jako dowód zrobię ci ślady u mnie, rozmażę je aby były one na kształt obcej cywilizacji i odrzucę wszystkie logiczne wytłumaczenia. Ale ciekawy był temat, nie ma co, tylko powiedz mi po co zakładać temat skoro problemu nie ma?

 

Uważam jednak, że ślimaki luzytańskie które żerują w nocy i robią gigantyczne szkody mogły to być. Ci co mają domy wiedzą, że inwazję ślimaków bardzo ciężko wytępić a szkody które zostawiają są nie do naprawienia. Np. na ramie okiennej (plastik) mamy żółty zaciek po ślimaku i ani cifem ani purbrudem nie udało nam się go wyczyścić. 





#22

Pyrlandczyyk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to faktycznie Aplikator miał nosa.

 

Oj panie Pyrlandczyyk, pośmiałam się tak, że mnie brzuch boli. Na mokrych schodach zrobiłeś kilka dziwnych śladów po zakrapianej nocy i stąd te paranormalne zjawisko. Jutro jako dowód zrobię ci ślady u mnie, rozmażę je aby były one na kształt obcej cywilizacji i odrzucę wszystkie logiczne wytłumaczenia. Ale ciekawy był temat, nie ma co, tylko powiedz mi po co zakładać temat skoro problemu nie ma?

 

Uważam jednak, że ślimaki luzytańskie które żerują w nocy i robią gigantyczne szkody mogły to być. Ci co mają domy wiedzą, że inwazję ślimaków bardzo ciężko wytępić a szkody które zostawiają są nie do naprawienia. Np. na ramie okiennej (plastik) mamy żółty zaciek po ślimaku i ani cifem ani purbrudem nie udało nam się go wyczyścić. 

Nie mam 5lat żeby sie bawić w jakieś robienie śladów i dodawanie na jakieś forum. jeśli ktoś tak uważa to jego sprawa. Po to chyba jest takie forum żeby takie rzeczy pokazywać. Jeśli tak to zapraszam do zrobienia i pokazania takich śladów..


Użytkownik Pyrlandczyyk edytował ten post 20.08.2017 - 20:44

  • 0

#23

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To chyba oczywiste ze to odcisk stopy szkieleta-giganta

Użytkownik Billy Kid edytował ten post 21.08.2017 - 04:47

  • 0



#24 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak dla mnie, wygląda to na robotę czegoś dużego i agresywnego. Np. coś w stylu mokrej chupacabry mogło zostawić taki ślad.


  • -1

#25

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakiś pijany, albo poszkodowany człowiek wylał sobie coś na ręce ( może nawet i żrącego) i instynktownie szukał domu gdzie mógłby je umyć. Prawdopodobnie doszło do tego nocą, kiedy każdy spał i nie usłyszał ... pukania ( może nie mógł stanąć  na nogi by zadzwonić). Nikt nie otworzył mu drzwi, to poszedł ( przedostał się) do kogoś innego...

 

Zapytaj sąsiadów czy coś podobnego zaobserwowali na swoich schodach. A może ktoś coś widział nocą?


  • 0



#26

Pyrlandczyyk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko, że ślady są w jedną stronę.
  • 0

#27

Sarlinz.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To na pewno odciski palców samego Mefistofelesa! :D Ale kiedy popatrzymy na to racjonalnie, to może i jednak nie. Wygląda to po prostu na zaschnięty ślad po jakiejś cieczy, albo szeroko pojęte objawy wilgoci ukazujące się na schodach.


Użytkownik Schlafrok edytował ten post 24.08.2017 - 12:35

  • 1


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ślady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych