Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne ślady na schodach

ślady

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pyrlandczyyk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. zarejestrowałem sie tutaj ponieważ ostatnio na schodach od domu pojawiły sie dziwne ślady. może ktoś widział podobne lub wie co to?

Załączone grafiki

  • 20170725_122906.jpg
  • 20170725_121747.jpg
  • received_1667225526652727.jpeg
  • received_1667225233319423.jpeg
  • received_1637986946243252.jpeg

  • 0

#2

Morpheus®.

    What is "real"? How do you define "real"?

  • Postów: 47
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie mieszkasz dokładnie?


  • 0

#3

Pyrlandczyyk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wielkopolska


  • 0

#4

Morpheus®.

    What is "real"? How do you define "real"?

  • Postów: 47
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak ale dokładniej, miasto? wieś? blisko lasu? 


  • 0

#5

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co paranormalnego może być w tych śladach skoro autor zamieszcza taki temat?


  • 0



#6

Pyrlandczyyk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wieś, jakieś 3km od niewielkiego lasu. już myslałem czy o jakieś zwierzę ale nic mi nie przychodzi na myśl. Te ślady z bliska to jak śluz taki jak np od ślimaków ale ślimak to raczej nie był. Widoczne ślady są na mokrych schodach. 


  • 0

#7

Morpheus®.

    What is "real"? How do you define "real"?

  • Postów: 47
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zakładam ze potwór z bagien to to nie był. Trzeba się zastanowić jakie zwierze mogło zostawić takie ślady, ciekawe ślady. 


  • 1

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ręką ktoś przejechał.
  • 1



#9

Pyrlandczyyk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co paranormalnego może być w tych śladach skoro autor zamieszcza taki temat?

Myślałem co to może być i nie mam pojęcia. napisałem temat bo może ktoś widział coś podobnego. dla mnie to wygląda troche jak odcisk kości stopy ale tylko te palce a reszta nie pasuje.


Ręką ktoś przejechał.

ręka takiego śladu nie zostawi raczej wydaje mi się. i jeszcze ten śluz jak od ślimaka


  • 0

#10

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam, że coś się rozlało. Zauważ, że tajemnicze ślady są na czterech kaflach, praktycznie na każdym poziomie. Sądzę, że ktoś mógł iść z przeciekającą cieczą, troszkę wżarło się z strukturę kafli plus słońce i mamy efekt "ręki obcego". Zauważyłam też kółeczko na pierwszym stopniu, tuż obok poręczy.





#11

Pyrlandczyyk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam, że coś się rozlało. Zauważ, że tajemnicze ślady są na czterech kaflach, praktycznie na każdym poziomie. Sądzę, że ktoś mógł iść z przeciekającą cieczą, troszkę wżarło się z strukturę kafli plus słońce i mamy efekt "ręki obcego". Zauważyłam też kółeczko na pierwszym stopniu, tuż obok poręczy.

myślałem też, że może jak ktoś wchodził to ubranie lub coś podobnego ocierało sie o schody.. ale to dziwne bo to nie jest jednolity ślad tylko z koncówkami jak np palce.


  • 0

#12 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Wygląda jakby ktoś po pijaku do domu się gramolił  :)


  • 1

#13

Morpheus®.

    What is "real"? How do you define "real"?

  • Postów: 47
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co nie zmienia faktu że mogło się rozjechać, schody zapewne były śliskie po deszczu.


  • 0

#14

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

myślałem też, że może jak ktoś wchodził to ubranie lub coś podobnego ocierało sie o schody.. ale to dziwne bo to nie jest jednolity ślad tylko z koncówkami jak np palce.

Tylko dlatego tak uważasz, ponieważ skupiasz się na odbiciu z jednej kafli. 

Jeśli spojrzysz na to z góry, zauważysz, że wygląda to na roztarcie butem lub szmatą. Być może substancja była lepka, być może żrąca. W pierwszej chwili gdy coś się rozleje nie widzimy szkód, wycieramy i uważamy, że jest po kłopocie. Dopiero z czasem zauważamy straty a wówczas zastanawiamy się kiedy i co to było.

 

Być może to są ślimaki. Te okropne ślimaki bez skorupy co pożerają wszystko co na drodze napotkają, ostatnio jest ich inwazja. To by tłumaczyło śluz.

Wszędzie gdzie jest wilgoć są ich setki, u mamy na działce jest ich plaga, co ciekawe jednego zabijesz a inny ślimak zje jego resztki. Zostawiają lepki śluz który błyszczy w słońcu, na słabej strukturze może robić odbarwienia. 





#15

Pyrlandczyyk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może to są ślimaki. Te okropne ślimaki bez skorupy co pożerają wszystko co na drodze napotkają, ostatnio jest ich inwazja. To by tłumaczyło śluz.

Wszędzie gdzie jest wilgoć są ich setki, u mamy na działce jest ich plaga, co ciekawe jednego zabijesz a inny ślimak zje jego resztki. Zostawiają lepki śluz który błyszczy w słońcu, na słabej strukturze może robić odbarwienia. 

ale jak to były ślimaki to dlaczego idzie ślad i urywa sie i ciągnie sie dalej (te końcówki). Po drugie to nie mógł być but ani szmata. ten kształt jest praktycznie taki sam na każdym stopniu. W każdym razie ciekawe. nie mam pojęcia co to. Dodam że po wejściu już na samą altanke nie ma ani śladu.


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ślady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych