Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zone reality


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dzisiaj rano oglądając telewizje i odpowiadając na forum przykuł moją uwage jeden program na zone reality. Na początku każdego odcinka ostrzegają widzów przed materiałem filmowym, który zostaje przedstawiony. Jest to program w odcinkach przedstawiający dziewczyne i dwóch chłopaków (Carolyn, Michael i Brad), którzy jeżdżą w nawiedzone miejsca. Na początku Brad, który zajmuje się operowaniem kamer i łącznością rozkłada po całym miejscu kamery. Potem wieczorem Carolyn i Michael wchodzą do tych miejsc z własnymi kamerami ukazującymi ich uczucia i przeżycia oraz paroma gadżetami. Chodzą po całym miejscu i wracają do samochodu. Potem oglądają cały materiał zebrany przez Carolyn i Michaela. Na samym końcu odcinka zapewniają, że wszystko, co zostało tam pokazane jest prawdą.
Nie wiem, jaką nazwę nosi ten program, ale dzisiaj był odcinek o starym zamku i opuszczonym zakładzie psychiatrycznym w Nowej Zelandii.
Jeśli ktoś oglądał to może niech się podzieli opinią co o tym sądzi. A jeśli nie oglądaliście to właśnie się dowiedzieliście, że coś takiego istnieje :D
  • 0

#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten program nazywa się Polowanie na duchy wystarczyło sprawdzić program na dzisiaj... http://www.realitytv...p?date=20061105
  • 0



#3

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielka szkoda, że nie chce mi się tego oglądać... Chciała bym obejrzeć, jak oni się tam wydurniają (żart) :bump: ...

A tak na serio, to szkoda, że mi się nie chce :roll: ...
  • 0

#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe jak kazde reality show wiecej w tym scenariuszu niz naturalnej gry :P Oglądałem to dośc dawno jede odcinek bodajże w sumie jakies wrażenie robi ale to takie zbyt sztuczne jak na mój gust
  • 0

#5

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też oglądałam jeden odcinek i mi się wydaje że to jest udawane chociaż nie mam pewności
  • 0

#6

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To program robiony dla kasy, komercja na całego. Według mnie ma taką samą wiarygodność jak "Fakt" :mrgreen: Chociaż nie powiem, czasami to wszystko wygląa dosyć realistycznie, kto wie... :]
  • 0



#7

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciemność, chociaż FAKT często dużo zmyśla ale IMO dużo zrobił dla ludzi i nie możesz zaprzeczyć dlatego az tak nie jedźmy tego FAKT-u
a z tego programu zalatuje taką komerchą że koniec...

tak a propos telewizji to parę lat temu oglądałem fajny program na Discovery, 2 chyba 16-latków badała zjawiska paranormalne, bardzo mi się to podobało ale to tylko mała dygresja xD
  • 0

#8

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajne było z nawiedzonym szpitalem psychiatrycznym
  • 0

#9

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

fajne było z nawiedzonym szpitalem psychiatrycznym


No właśnie dzisiaj było o tym psychiatryku :D
  • 0

#10

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to oko w przysznicu brrrrrr...
  • 0

#11

Ender_Wiggin.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wtrące się tutaj;) W ostatni weekend był weekend parapsychologiczny. Ghost Hunt leciał w sobote przez kilka godzin bez przerwy. Fakt niektóre odcinki są marne i nieco wymuszone ale było kilka bardzo dobrych. Jestem z wykształcenia psychologiem ale zająłem się tą nauką bo zawsze przejawiałem predyspozycje wg. kompetentnych osób. Kluczowa jest kamera skierowana na ich twarze. Ta blondynka to histeryczka i ona sra po stringach jeszcze zanim gdziekolwiek wejdzie, ale ten chlopak jest o wiele bardziej zrównowarzony. Obserwowałem go i moge stwierdzić z całą pewnością że nie grał. Jest w psychologi znane pewne zjawisko. Polega ono na tym że kiedy zadajesz pytanie które może być kłopotliwe, lub przypomina człowiekowi coś co chce zapomnieć (rozprawa sądowa - przesłuchiwanie oskarżonego), to pierwsza reakcja człowieka jest jest odróchowa a jego twarz zmienia się na ułamek sekundy w niesamowitą maskę która wyraża emocje. Mało prawdopodobne jest wyłapanie tego gołym okiem ale jeśli zatrzyma sie obraz w odpowiednim momęcie to można zobaczyć niesamowite rzeczy. Jeśli nie wieżycie to obejrzyjcie nagranie z procesu O. J. Simpsona zatrzymując obraz kiedy sędzia zadaje jakieś kłopotliwe pytanie. Jak pierwszy raz to zobaczylem to aż podskoczyłem. Wygląda jak diabeł. Nawiązując. Zjawisko wywołóje nagła zmiana emocji w człowieku. Jako że mam w telewizorze opcje zatrzymywania obrazu pobawiłem się w czasie tego maratonu polowania na duchy. I ewidentnie wyłapałem kilka grymasów świadczącym o niesamowitym przerażeniu. Jest jeszcze jeden bardzo prosty symptom. W niektórych co gorszych dla nich momentach ich zrenice doslownie wybuchaja. Idzie sobie ma normalne oczy nagle cos sie dzieje i źrenice w ułamku sekundy zajmuja prawie całą powieszchnię oka a to jest fizyczny objaw strachu. Tylko jak już mówiłem nie ma co obserwować panny bo ona boi sie cały czas a jej źrenice pracują prawie równo z oddychaniem:) Za to u koleżki to jest już inna sprawa. Proponuje się przyglądać ich oczom.

Edit Inga: Proszę o jak najszybsze poprawienie ortów.
  • 0

#12

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zauważyłem, że za tym chłopakiem zawsze się drzwi same zamykają.
A ten w samaochodzie taki odważny, a jakby sam miał wyjść to by w swoje stringi robił.
  • 0

#13

Ponura.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten program, w porównaniu z "Łowczynie duchów w spódniczkach" (czy jakoś tak), programem na ZoneClub jest bardzo wiarygodny. Baby chodzące po sklepie z metalowymi, świdrującymi prętami w rękach i udawające strach jakoś do mnie nie przemawiają.
  • 0

#14

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech ktoś napisze kiedy to leci i o której bo chętnie to obejrzę. Może kiedyś też zrobię taki program, będziecie mnie widzieć w tv:P
  • 0

#15 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Niech ktoś napisze kiedy to leci i o której bo chętnie to obejżę.

Jak chcesz sobie obejrzeć, to sobie poszukaj programu TV w internecie, słownika ortograficznego również.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych