Skocz do zawartości


Zdjęcie

To już nie żarty zostało nam 2 miesiące życia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

paranormalnyy.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój materiał dowodowy

 

 

FRAGMENT MONOGRAFII UFOLOGA DOKTORA JANA PAJĄKA UWAGA Z WRZEŚNIA 1998 ROKU!! Fragment z uprowadzonym przez istoty zwane Neatańczykami Andrzejem Domalą. CZYTAJCIE  "... Kari ubolewa nad tym że Ziemia powoli ale ustawicznie umiera. Wie to od swoje matki i nauczycieli, że pozostało nam już niewiele życia. Noc 12/13 października 2017 roku, według naszego kalendarza będzie najtragiczniejsza dla Ziemi i wszystkich ludzi. Ziemia znajdzie się pod wodą. Niewielu tylko ludzi Neatańczycy i Orianie zdołają ewakuować na inną planetę, która już dawno jest do tego celu przygotowana.(Zgodnie z tym co Kari mi przekazał Orianię są rasą podobną do nas ludzi czyli rasy "Adamowej" i Neatańczyków, jednak tych ostatnich wyprzedzają technologicznie. To co my ludzie robimy z ciastem z mąki. Neatańczycy robią z czasem, natomiast Orianie robią to ze światłem. Mogą nawet magazynować światło. Nie obawiają się czarnych dziur bo jej kontrolują. Swoje ciała potrafić czynić lekkimi lub doprowadzać je do ogromnych ciężarów." Fragment monografii Doktora Jana Pająka "Kosmiczna Układanka" z Wrzesień 1998 rok!!!!!

A TERAZ UWAGA CZYTAJCIE NIEDAWNE INFO NA POWAŻNYM PORTALU A NIE SPISKOWYM

 

http://nt.interia.pl...mia,nId,2421488

To już nie jakieś indiańskie ściemy jak koniec świata w 2012 roku , a może Majom chodziło właśnie w przepowiedniach o nazwę tej asteroidy czyli 2012.

 

 


  • -3

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poważny portal interia? Przecież to taki pomponik czy pudelek :D





#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.pulskosmo...e-pazdziernika/
To są żarty, ta asteroida przeleci obok Ziemi
  • 1



#4

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

AVE...

Od siebie dodam, że z Pająka taki doktor, jak z posłanki Pawłowicz króliczek Playboya. Miałem z jego "pracami" i "dowodami" do czynienia już 17 lat temu - facet to oszust i naciągacz pierwszej klasy...
  • 6



#5

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Obiekt ma około 40 metrów średnicy i po wpadnięciu w ziemską atmosferę może wyrządzić szkody porównywalne do asteroidy, która w lutym 2013 roku eksplodowała nad Czelabińskiem w Rosji."

http://nt.interia.pl...mia,nId,2421488

 

No, to jak trafi w tę dziurę na Antarktydzie, to po planecie.

W tym przypadku zachowanie stoickiego spokoju sporo kosztuje.


  • 0



#6

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To już nie jakieś indiańskie ściemy jak koniec świata w 2012 roku...

Gdyby chodziło o odległość 2 - 3 tysiące kilometrów, można by się martwić. Tutaj zaczynamy od 13 tysięcy. Tylko katastroficzna zmiana trajektorii może doprowadzić do przejścia "okruszka" przez naszą atmosferę. Będzie tylko duże "bum".





#7 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak usłyszałem nazwisko "Pająk" to przestałem dalej czytać, młodzi zapewne nie znają tego pana, ale proszę mi zaufać to jest fantastyko-bajkopisarz, nic z jego teorii nie udowodniono, od ponad 20 lat wypisuje przeróżne bzdury, żeby zyskać na rozgłosie, to jest taki odpowiednik Jackowskiego.


  • 3

#8

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bzdury. Miałem kontakt 4-stopnia dwukrotnie w życiu, tam się nikt nie przedstawia i nie opowiada jak w bajce o swoim świecie. Jacyś Orianie, Neatanczyny skąd oni te nazwy biorą i jak je tłumaczą na rodziny język. Takie bzdury wymyślać i obrażać zainteresowanych. Nie ma żadnych statków, światów, badań i innych bzdur. Pojawiasz się w próżni a przed Tobą stoi postać, kontaktujesz się z nią a raczej ona z Tobą za pomocą umysłu. Nie ma słów, rozglądania się tylko fale barw, których nie można określić. Ten kontakt nie działa w dwie strony, kontaktujący Ci przekazuje informację i wysyła na ziemię. Nasza cywilizacja przechodzi w etap wyższej inteligencji, musimy głosić o zaniechaniu wszelkiej wiary wystawiając człowieka jako jedynego Boga na tej Ziemi. To oznacza iż musimy zacząć odrzucać religię, dbać o naturę i ambitnie rozwijać technologię. A wtedy oni objawia się na Ziemi ponieważ będziemy wolnymi istotami samodzielnie myślącymi.
  • 0

#9 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Wszystko ładnie pięknie panie asbiel, ale Biblia właśnie o tym mówi, o czym Ty mówisz :)


  • 0

#10

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O czym? Bo Twoje wypowiedzi są zawsze tak ogólne, że nie idzie się nic domyśleć. Mnie wiara kompletnie nie interesuję, sam fakt iż ona mi karze wierzyć w cokolwiek jakimiś pokręconymi przepowiedniami i przenośniami z przenośni sprawia, że to nic wartościowa wiedza. Na razie Biblia doprowadziła do tego iż ludzie porzucili wszystkie granicę rozsądku i zabijali się bezsensu nie wnosząc nic do rozwoju. Ciemne wieki i odpowiedz Koran, który powstając 600 lat później tworząc opozycję do jedynej słusznej wiary. Tworząc bezmyślne dwie grupy ludzi, które zabijały się bezsensu niszcząc wszelkie genialne wynalazki i ich twórców. Faktycznie geniusz i osiągnięcie na miarę wielkich intelektualistów. A władcy chciwi bogactw i wladzy zrobili z tego oręż do manipulacja strachem u mas. No kurde klękam pod krzyżem i mówię trzy razy moja bardzo wielka wina.

Użytkownik asbiel edytował ten post 19.08.2017 - 12:03

  • 0

#11 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Idzie, idzie, tylko trzeba chcieć :)


  • -1

#12

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wojny religijne tylko obrazują, jak ludzkość jest naiwna, agresywna i... głupia.  Pędzą ludzie do walki, czasami nie wiedząc z czym. Ufają na ślepo przepowiedniom, metaforom zawartym w świętych księgach, jakby poza umiejętnością czytania nie potrafili rozumować tego co czytają. Zamiast czynić dobro, to człowiek woli demonstrować rytualnie w świątyniach swoją wiarę, zamiast robić to co wymaga od niego Bóg. Człowiek zmierza po najmniejszej sile oporu. Człowiekiem steruje zwierzęca natura.

 

2 miesiące życia nam zostało? Serio? Z reguły zastraszanie jest dobrym sposobem by zainteresować ludzi i pozyskać ich uwagę. Taka sztuka perswazji 8) Jednak nie mówię by nie być ostrożnym. Trzeba być ostrożnym, ale trzeba również umieć dobrze oszacować poziom i realizm zagrożenia.


  • 1



#13

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wam zostało to współczuję xD  ale najbliższy termin armagedonu jest przecież dziś wg Rosjan. :facepalm:


  • 0



#14

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Który to już raz, ma być ten koniec świata? Że są jeszcze ludzie, którzy wierzą w takie bzdury, to jest naprawdę przygnębiające momentami...


  • 0

#15

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wątpię, że ma to jeszcze znaczącą rzesze fanów.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych