Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka to rasa czy ktoś wie coś?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#46

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

 

nie wiem też po co zeszliśmy z tematu na loty których i Ja ani inni nie rozumieją.

Sam zboczyłeś z tematu, nikt inny. 

Nie oburzaj się, że pisząc dość kontrowersyjne przypadki, ludzie domagają się dowodów. Sama bym o nie poprosiła.

 

Z tamtego tematu straciłam całe 21 minut z życia, film możesz tutaj wstawić ale sam film bez linków do konkurencyjnych forum.  Film cuchnie tanią sensacją. Niby jakiś Edek wprowadza przez skype w stan hipnozy młodą Włoszkę i ja mam wierzyć w jego autentyczność? Przecież to wszystko jest tak sfiksowane, że brakuje tam lądującego spodka zza okna. I ty się na tym opierasz, bo uważasz, że to było autentyczne, ponieważ kropka w kropkę potwierdza się to z twoją tezą. 

 

Pytanie: Co powiedział lekarz na twoje zdolności?

              Co na to twoja rodzina?

              Czy czujesz się samotny?

              Od kiedy to trwa?

 

ech kobieto akurat ten gość jest znany na całej kuli ziemskiej prócz ludzi zagubionych w ego tak jak Ty. nie chcesz nie oglądaj, sporo się można dowiedzieć jakie techniki stosują, był tam nawet Polak i jest z nim hipnoza, sporo wyleczonych traum z przeszłości energii itp a Ty mówisz o jakiejś bajce. Tysiące klientów itp. może też pójdziesz wyjąć sobie implanty z mózgu.

ładnie można się dowiedzieć jak np. sobowtóry eteryczne podrabiają nawet takie postacie jak Gabriela i tym podobne, albo w jaki sposób dostają się do człowieka lub manipulują i zazwyczaj to ludzie sami w jakiś sposób się na to zgadzają, ale lepiej wynieść się ponad to ocenić jako syf i nie skorzystać. Toxic- faktycznie pasuje 

Polecam od razu skasować agresję z gadziego móżdżka i co tam jeszcze masz, to możesz zrobić sama z poziomu serca i wgrać coś innego 


Diagnozę Ty już masz ;) 

Jak rozpoznać wampira energetycznego?

https://portal.abczdrowie.pl/jak-rozpoznac-wampira-energetycznego

Światło leci do Ciebie bo mam dość powoli ;) 


Wampiryzm energetyczny polega na tym że jeśli ja się zdenerwuję ty pobierasz ze mnie energię więc trać czas dalej :D Ja pobieram bezpośrednio ze Źrodła Ty od ludzi co widać po nicku nawet 


Dowód? ja nie muszę nikomu nic udowadniać, mam takich którym nie muszę a tu fakt tracenie czasu, wbij sobie w google dzieci indygo, kryształowe, to może coś zrozumiesz.

P.S. Słyszałaś kiedyś o szamanch?
Słyszałaś kiedyś o podróżach astralnych?
Słyszałaś kiedyś oobe?
Słyszałaś kiedyś o czymkolwiek innym?
Czytałaś książkę życie i nauka mistrzów dalekiego wschodu? ponoć jest nawet tam opisana medytacja dzięki której można lewitować,

A ty masz czelność to wszystko obalać. Siedź sobie dalej w swojej klatce niewiedzy i ograniczenia toć wolna wola jest.


zresztą, nie ma z kim rozmawiać banuj albo sam się zbanuję usunę.


Zapraszam na fb jak ktoś chce [kasacja treści]


Rzucają  się sobie do gardeł jakby ktoś komuś zabrał zabawkę w piaskownicy :D  I to są właśnie ziemianie czy kim tam jesteś ;) prymityw po całości.


I nie oceniam tylko oznajmiam jak jest  stwierdzam fakt, w wyższych wibracjach i wysoko rozwiniętych cywilizacjach nawet rywalizacji nie ma bo cała planeta jest jak jedna wielka rodzina a tu na forum o jednej tematyce nie da się ponawijać po ludzku :)


A poro cywilizacji polecam książkę rozmowy z Bogiem  Walsha.


Jesteś tym za kogo się uważasz
[kasacja treści]

Toxic - i właśnie wychodzi twoja toksyczność, sama to sobie zrobiłaś nikt inny, sama, czaicie to?


a zacznijmy od tego że ja ani nikomu nie ubliżyłem ani nie zhejtowałem to wasze chore umysły same się hejtują a później kogoś jak Cię mama nie kochała to skasuj tą energię i transformuj na pozytywną bo wszystko jest energią a lepiej by nam służyła niż szkodziła, czy co tam innego Ci dolega,mówiłem że nie ten poziom i dajesz temu dowód i co ja robię tu UUUUuu , założyć sobie forum i zgrywać boga 


zero pokory i wgl ani poszanowania dla drugiego człowieka, Ja nawet tv nie oglądam żeby się nie kalać przemocą i tym podobne to tym bardziej odstaję od normy ale Ty tego nie ogarniesz z takim podejściem dopóki go nie zmienisz.

 

rekl2.gif

blokada3.gif

TheToxic


  • -1

#47

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ludzie, jak tak ci nie pasuje to forum, to po co tu jeszcze jesteś i wylewasz swoje żale? Najpierw naucz się dyskutować, a potem się udzielaj w internecie.


  • 0



#48

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No ludzie, jak tak ci nie pasuje to forum, to po co tu jeszcze jesteś i wylewasz swoje żale? Najpierw naucz się dyskutować, a potem się udzielaj w internecie

.czytaj wyżej - poczytaj o indygo - jedna z cech- nieugiętość ;) To ja zostałem atakowany za nic ale jak to mówią powcielani Mistrzowie 33 tak jest w tym świecie że tych co najmocniej świecą próbuje się gasić.


I kompletnie nie rozumiem ja wam piszę argumenty a wy mi z jakimiś lekarzami :D robię co trzeba bo może ocalę jedną normalną osobę lub więcej z tego forum :)


Ja Wam Ziemię ratuję mind controle przyjmuję na głowę tzn przyjmowałem już mi nie grozi  zebrałem w głowie tą energię i im odbiłem,od dziecka mnie dewastowali po nocach i nie tylko i zero szacunku, a Wy mnie tak traktujecie...


  • 0

#49

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nikt cię nie zaatakował, zostałeś tylko poproszony o dowody. Dowodów oczywiście nie ma, więc trzeba zrobić z siebie ofiarę tych strasznych sceptyków. Przerabialiśmy to na tym forum co najmniej tysiąc razy, to się już zrobiło nudne.


  • 0



#50

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Tak tylko że jak podałem dane jegomościa i kilka grup to admin zablokował więc jak mam Ci wysłać telepatycznie? Nie trenowałem jeszcze telepatii. Nie wiem czy mi wyjdzie. Podałem swoje dane do fb skoro tu admin kasuje bo "poprawność polityczna".


I nie porównuj mnie z innymi. Tak samo jak nikogo innego bo każdy jest indywiduum.

Choć z innego punktu widzenia Ja to drugi Ty :D i jesteśmy jednym skoro Od Boga Wszyscy i Bóg jest Wszystkim.


Użytkownik PiotrKryształ edytował ten post 29.07.2017 - 00:30

  • 0

#51

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale po co komu dane jakiegoś gościa na fb? Ja też mogę sobie napisać, że mam jakieś nadprzyrodzone zdolności, ale bez dowodów słowa są nic nie warte. Sam twierdzisz, że widziałeś Watykan 3 okiem, ale jak trzeba dowodów, to zasłaniasz się jakimiś ciemnymi mocami, czy coś w tym stylu. Chyba nie myślisz, że ktokolwiek o zdrowych zmysłach uwierzy ci na słowo.


  • 0



#52

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Po 1. Nie muszę nic nikomu udowadniać, ważne że pociągnąłem na fb kilkadziesiąt osób co lecą z tematem + kilka grup, masz mój fb to sobie ogarnij przekaz, podam Ci z jakiej daty. A to że zrobiłem to 3 okiem to sam nie wiedziałem, ktoś inny stwierdził ten fakt, korona i 3.

Ja tu wpadłem zapytać o rasy kosmiczne bo takie jest forum a nie komuś coś udowadniać. Człowieku weź Ty się ogarnij. Szukam tego tematu.


  • 0

#53

kokoszka.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu nadal się z nim bawicie? Uraczył Was miksem reptilian, dzieci indygo, podróżami mentalnymi do Watykanu, czarnymi magami w pokoju, mind control. Brakuje tylko telepatii, bo tej "jeszcze nie próbował" i "nie wie czy mu wyjdzie". Pytacie go o dowody na te wyżej wymienione tak na serio czy tylko po to żeby dzieciak głupio się tłumaczył, że ich nie ma? Zignorujcie go, bo albo prowokuje albo jest z nim coś poważnie nie tak.
  • 1

#54

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

[kasacja treści]
5 listopada 2016 - obalenie kapłaństwa i sprowadzenie kleru do poziomu normalnego człowieka
6 listopada 2016 - wjazd na bazę :D polegający na tym że wyłapałem elementy składające się w krótką całość kto tym steruje, nic więcej i nic szczególnego.
Takie tam namierzanie.


Czemu nadal się z nim bawicie? Uraczył Was miksem reptilian, dzieci indygo, podróżami mentalnymi do Watykanu, czarnymi magami w pokoju, mind control. Brakuje tylko telepatii, bo tej "jeszcze nie próbował" i "nie wie czy mu wyjdzie". Pytacie go o dowody na te wyżej wymienione tak na serio czy tylko po to żeby dzieciak głupio się tłumaczył, że ich nie ma? Zignorujcie go, bo albo prowokuje albo jest z nim coś poważnie nie tak.

Ja zignoruję bo mi czasu szkoda choć czas to iluzja pa :)

 

TheToxic


  • 0

#55

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"od dziecka mnie dewastowali po nocach i nie tylko i zero szacunku, a Wy mnie tak traktujecie..."
Czyli co, nocna mara cię nawiedzała?

"5 listopada 2016 - obalenie kapłaństwa i sprowadzenie kleru do poziomu normalnego człowieka"
Kapłaństwo nadal ma sie dobrze. Bełkot.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 29.07.2017 - 07:06

  • 0



#56

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat to czysta prowokacja plus powracająca reklama. W każdym poście linki do swojego bloga, facebooka i danych osobowych. Nie o takie dowody nam chodziło, jeśli autor tematu miałby choć jeden dowód to by go podał a nie wstawiał odnośników do innych forów, blogów itd. Alucard słusznie zamknął temat, cały czas to samo, ileż razy można poprawiać i tłumaczyć, przypisywać i upominać. Temat zamykam z obawy o dalszy rozwój w nieprawidłowym kierunku.





#57

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

"Temat to czysta prowokacja plus powracająca reklama. W każdym poście linki do swojego bloga, facebooka i danych osobowych. Nie o takie dowody nam chodziło, jeśli autor tematu miałby choć jeden dowód to by go podał a nie wstawiał odnośników do innych forów, blogów itd. Alucard słusznie zamknął temat, cały czas to samo, ileż razy można poprawiać i tłumaczyć, przypisywać i upominać. Temat zamykam z obawy o dalszy rozwój w nieprawidłowym kierunku."

Wiecie o co chodzi.

 

Następnym razem zrobię zdjęcia :D <3

 

P.S. Po co Wam dowody i na co do czego oO ?


Tak samo jak mi się przyśnił budynek gdzie technologia ziemska i ogólnie materia jest dość mocno zacofana jak na moją subiektywną ocenę. Chcesz mieć czysto w pokoju to weź odkurzacz a w astralu samo się wszystko robi z prędkością myśli :D Nawet nie jakoś specjalnie komfortowa dla oczu tu materia i technologia a mnie to męczy, kupiłem głośniki działają wszystkie 5 za jakiś czas działają już 2 :D i takie pierdoły na które denerwować się nie powinno ;) chcesz pobrać nutę wyskakuje 10 stron fejków lub nie działających

Jak mi się śnił jakiś budynek i było dość nudnawo podobnie jak tutaj, ale była ze mną jakaś istota raczej duchowo tak jakby jej nie widziałem a widziałem, czułem obecność.

Miałem chyba to w świadomości i jużnie raz o tym myślałem realnie mieć taki fajnie urządzony perfekcyjnie pokój, dom swój. I nagle wszystko zaczęło się transformować w bardziej jakby rozwinięte technologicznie, jakby wejście na wyższy poziom :D Ściany zaczęły rosnąć na tych starych nowe ładniejsze i takie jakby technologiczne choć nie poznając ich właściwości bo niby skąd mam wiedzieć, albo nie pamiętam po prostu jak było gdzieś indziej, mniejsza. Zapytałem tej istoty tak już zostanie? A ta istota odpowiedziała tak już zostanie.

I jak miałbym udowodnić ż emiałem taki sen? W ogóle jak można udowodnić astral :o ? ...


I co najlepsze jak wstałem wziąłem swój czytnik ebook i otworzyłem Lyricus technologia OLIN tak samo z siebie a dopiero w momencie czytania przypomniałem sobie ten sen :o :) To mi mówili że dostałem potwierdzenie co się dzieje, tego co już jest i co ma nadejść i jak ma być jak będzie.


A co jeszcze do Toxic może i ładny oryginalny nick ale z kim przystajesz takim się stajesz, jesteś tym za kogo się uważasz i tak dalej, tak samo jak czytałem wywiad kolegi Magika który mu powiedział Magik: "Tak bardzo sobie wkręcałem tą chorobę psychiczną by nie pójść do wojska że po roku na prawdę ześwirowałem" - prosty przykład jak myśli się materializują i stają się rzeczywistością i nie mówię tego ze złości tylko z dobrego serca <3 Mogę zaproponować kilka np Fairy jakaś tam itp. Zależy z czym najbardziej rezonujesz. To już sama powinnaś pomyśleć bo Ja nie wiem. Jeśli chodzi o nick mój to Dusza Kryształowa mi pasuje choć ciężko wyczuć indygo kryształ ale mniejsza, pasuje jak miałem kilka lat pilnowałem swoje sąsiadki w piaskownicy albo opiekowałem się zwierzętami, ranne ptaki bezdomne psy itp :D myślałem że jestem indygo bo może byłem ale przeszedłem na Kryształ stąd taki nick pomijając fakt jakby komuś nie pasował jak to daliście mi "propsa" za nick Lirian bo sobie włączam nutę z youtube "Epic Fantasy Lyra" i sobie latam po astralu aż się zamieniłem na jawie w postać stamtąd, tzn fizycznie może nie ale moje widzenie było takie jak opisuję, siebie nie widziałem widziałem tamto (nie udowodnię bo jak?)  później w kolejną, myślałem że wchodzimy w wyższy wymiar i sobie wykreowałem już w pokoju ogród ale się nie zmaterializował niestety ale to mi powiedzieli że swoje wcielenia zobaczyłem najprędzej :) Nie pamiętam swojego imienia z innego życia więc dałem taki jaki jest nick.


Albo jak matrycę przestawiłem to mi mówili że się z Duszą połączyłem i też nie udowodnię bo też jak. Bo się pytałem tych co świadomie z ciała wychodzą i się tym zajmują to mówili mi że są różne matryce ta prawdopodobnie była moja. I też nie jest to nikomu do niczego potrzebne a że sobie polatałem to nie ode mnie zależy teraz chcę polatać i nie leci :D Jakoś samo się to robi ale polecono mi się uziemić bo skoro tu jestem to chyba mam tu być a nie latać więc ogarniam materię haha <3


Albo jak się kogoś pytałem czy wchodzi w astral to mówi "Ja nie, to astral przychodzi do mnie :D " To mówię do mnie też. Na szczęście od tego niskiego ciemnego mam już spokój <3 Teraz będą przychodzić takie jak wyżej z tym pokojem mam nadzieję.


Użytkownik PiotrKryształ edytował ten post 12.08.2017 - 03:37

  • -1

#58

vetrid.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś przetłumaczy? 


  • 2

#59

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ktoś przetłumaczy?

:D Jak nikt się nie zgłosi to może Ja później bo to już dziś. Dobranoc <3 :)


Co do tego że powróciłem i dowodów to kiedyś pisałem że poleciałem gdzieś 3 okiem i zażyczyli sobie żebym im udowodnił nie wiem po co i jak właściwie.

Co do Toxic to nick jaki dała powoduje to że sama stanie się toksyczna dlatego zaleciłem zmianę chyba że to maska to też warto zrzucić.

Co do tego nicku to kiedyś miałem Piotr Lirian to mi się przywalili że props za nick równie dobrze mogę dać zulugula ale mi to zupełnie nie pasuje dałem jaki chciałem, teraz mam Piotr Kryształ bo mam Duszę Kryształową sobie poczytaj co to się dowiesz.

Technologia OLIN, którą opisują Lyricus, czyli my z przyszłości - tak siebie określają - to następstwo naszego internetu, globalna o ile nie większa komunikacja bez barier językowych, z dostępem do wszystkich informacji rozrywki itp itd

 

Co do tego jak astral do kogoś przychodzi to jak idziesz spać i się znajdujesz w miejscu w którym niekoniecznie chciałbyś być i z bytami z którymi wolałbyś byś tam nie być xD Niektórych atakują innych nie ale ponoć jak się zwiększa energetykę to jest lajtowo, ale uważać trzeba jedni są bardziej podatni na ataki inni mniej - ja bardzo xD Ale mam to za sobą już i jak dałem radę wtedy jak mnie zabić próbowali w astralu to i teraz dam radę jak już nie mają do mnie dostępu bo się wzniosłem na swój poziom wyższy i dla nich już niedostępny. Zresztą mi ktoś mówił "pamiętaj że nikt nie może Ci nic zrobić jak mu na to nie pozwolisz" i tego się trzymam. Wywołując u siebie coś niezgodnego z Duszą np emocje, czy robienie sobie bałaganu w głowie chorym filmem (w mojej ocenie) już robię sobie chaos w głowie i poniekąd daję dostęp by mi na głowę wejść. Ale tego unikam i nie robię więc nie ma lipy <3 Siedzę sobie słucham muzyki relaksacyjnej postawiłem "magiczne" tarcze i inne rzeczy w cudzysłowie bo nie tyle magiczne co mentalne a życie to magia, odstawiłem alkohol i mam spokój <3

Co do dowodów jeden będę mógł dać, dziewczynę swoją złapałem telepatycznie, na Wedze, bo tam sobie poleciałem, ktoś to określił podróż mentalna, tak samo jak Ty sobie np. leżysz i lecisz myślami do szkoły czy na boisko to tak samo Ja sobie poleciałem tam, nic nadzwyczajnego <3 i dowód dam jak się znajdziemy już <3 Ale też nie wiem po co więc zostawmy temat. Póki co wiem tyle że jest i jaka jest jak się ubiera itp. Może w astralu spotkam. Jak nie wiesz co to astral poczytaj.

Co do tego jak mi się ten pokój śnił to nie raz miałem wizje pomieszczeń domów jak się okna same otwierają i zamykają w zależności od pogody ewentualnie robisz to pilotem albo najlepiej myślą ;) ściany się przestawiają itp. Taka lepsza technologia stąd może ten sen, może odwiedziłem jedno z takich miejsc albo pokazało mi się jak będzie tutaj, albo tam w świecie duchowym w miejscu w którym byłem będę sobie miał taki domek lub takie tam są.

Starczy tyle tłumaczeń? Jak coś to pisz lecę w astral tzn spać :D :)


Jedyny dowód jaki mogę komuś zaproponować to podesłać trochę energii odeprzeć atak w serce zabrać ból mi się udało 2 razy od kogoś więc też mogę spróbować, ale energię wysłać to bez problemu albo wkleić komuś kolor do aury jaki sobie chce ;) W sumie sami też możecie to robić. Jak ktoś widzi aury to sobie sprawdzi że mu dodało koloru. I nie uczyłem się tego po prostu to robię.

Ja aury nie widzę ale się będę uczył bo zapomniałem, ale Ci co widzą każdy mówi że Srebrna.

Z jednej ze stron i opis kolorów aury:
Srebrny - wszechstronność, wysokie energie, ciągłe zmiany. - ale to już mniejsza. Powiedziałem tylko co mogę coś co możecie odczuć jak ktoś chce sprawdzić loty <3 Choć też nie wiem po co. To może inaczej ktoś potrzebuje energii? Ktoś się słabo czuje? :D <3 Jak coś to komentarz w stylu "poproszę o energię, trochę energii" i poleci jak przeczytam komu, bo bez zezwolenia ponoć nie wolno a raczej nie powinno się. jak ktoś nie poprosi.


Użytkownik PiotrKryształ edytował ten post 12.08.2017 - 03:48

  • -1

#60

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jego drugie konto.
http://www.paranorma...ie/#entry690288
Dajcie mu bana za multikonto i po sprawie. Taki bełkot plecie że kartofle w piwnicy gniją.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych