Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka to rasa czy ktoś wie coś?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#31

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Typowa śpiewka, jaką tu czytam od niemal 10 lat przebywania na tym forum, jeśli ktoś mówi, że ma jakieś nadprzyrodzone umiejętności. To znaczy, prosisz o jakiś dowód, a i tak nie dostaniesz go. Będziesz miał/a za to wykręcanie kota (pozdrawiam Staniq) ogonem.

 

Takich wyjątkowych i widzących/słyszących więcej było tutaj setki. Do tej pory jednak nikt nie udowodnił tego, tylko paplał. Jak widać, nie masz zamiaru również zrobić wyjątku.

Gościu wyżej masz napisane i wycięte przez moderatora, napisałem wejdź na grupę obudzeni.pl i tam ci napiszę <3 Albo napisz na priw na fb Piotr Gabriel ok ?


Wy śpicie chyba i to konkretnie bo nie takie ludzie już loty miewają... ja się do Watykanu wbiłem 3 okiem ale później mi oddali rytuałem i póki co tego nie robię bo i tak już wszystko wiadomo, teraz rozwój osobisty i własna ochrona by rozwinąć skrzydła i znaleźć coś dla siebie. Wpadałem nie tam gdzie trzeba i dlatego na razie nie latam bo tu astral jest szaro ciemny, no ale z czasem się zobaczy co się dla mnie pokaże.


  • 0

#32

akmere.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W związku z postem Alucarda sobie przejrzałem temat i nie widziałem w sumie żadnych gadek o nadprzyrodzonych umiejętnościach związanych z czymś materialnym, a co kto widzi w samej psychice czy "wyższych światach" to wiadomo, że nikt nikomu nie udowodni. Ale te trzecie oko w Watykanie zakłóciło moje "badania" :P 


  • 0

#33

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

W związku z postem Alucarda sobie przejrzałem temat i nie widziałem w sumie żadnych gadek o nadprzyrodzonych umiejętnościach związanych z czymś materialnym, a co kto widzi w samej psychice czy "wyższych światach" to wiadomo, że nikt nikomu nie udowodni. Ale te trzecie oko w Watykanie zakłóciło moje "badania" :P

Czemu :D ? Poprosiłem Siły Wyższe o rozpracowanie tematu i dostałem co chciałem ;) <3 Ale ludzie i tak już wiedzą sporo więc nie ma sensu dla tych co już wiedzą a Ci którzy nie wiedzą wiedzieć nie chcą :D Co miałem zrobić zrobiłem teraz na lajcie <3


http://ksiazki.wp.pl...1995f&_ticrsn=3

Ciekawe co tam jest ;) Ja nie mam aż takiej mocy żeby dojrzeć zresztą nie mogłem się tam nawet przebić może komuś innemu się uda :) <3 Nie dałem rady zostawiam. Ciekawe o czym piszą i czy są jakieś Stare pisma typu Wedy ;) <3

Tak nikt nikomu nie udowodni co kto widzi tak samo jak matrycę przestawiłem i pytałem ludzi co to było to mi mówili że różne są matryce ta była prawdopodobnie Mojej Duszy. Pytali się czy stosuję jakieś techniki oobe mówię nic nie stosuję jak miałem 4 lata to się kładłem leciałem w chmury i oglądałem sobie Ziemię z lotu ptaka <3


Użytkownik PiotrKryształ edytował ten post 28.07.2017 - 14:46

  • 0

#34

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak masz taką moc, że możesz widzieć co się znajduje w Watykanie, czy widzieć Ziemię niczym ptak, powiedz mi jak wygląda mój pokój. Chociaż ogólnikowo.

 

Wiesz, ten nadmiar serduszek nie zwiększa mojego przekonania co do twoich umiejętności.  Wręcz przeciwnie. Chyba, że nie ukończyłeś 16 lat, wtedy to mogę jeszcze zrozumieć.


  • 0



#35

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja również zapraszam - może niekoniecznie do siebie, ale podam dokładny adres pewnego miejsca a Ty je opiszesz. Co Ty na to?


  • 0



#36

akmere.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisał, że nie ma jakiejś niesamowitej mocy, więc pewnie nie będzie ryzykował wlecenia w pułapkę astralną. 

 

edit; ogólnie to się zastanawiam - naprawdę to takie bezpieczne lecieć sobie do Watykanu czy gdzieś? Nie czytałem zbyt dużo, ale nigdzie nie ma żadnych wrogich sił? 


Użytkownik akmere edytował ten post 28.07.2017 - 15:39

  • 0

#37

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W moim pokoju nie ma żadnych wrogich sił, także bez problemu powinien się do niego dostać.


  • 0



#38

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Tak tylko że jak pisałem nie mam aż takiej mocy przynajmniej teraz. po za tym po jaką cholerę mi Twój pokój potrzebny :D To się u mnie zadziało spontanicznie i byłem na jakiś wysokich wibracjach wtedy. Samo się stało, bez mojego większego udziału. Są tacy co potrafią się znaleźć u mnie w pokoju na zawołanie, a mi ledwo co udało się w chmury polecieć, co podejrzewam zrobiłby każdy gdyby chciał :) Tak samo jak idę spać i się znajduję w pomieszczeniu z reptilianami i czarnymi magami i nie mam pojęcia skąd się tam i po co wziąłem... Nie kontroluję tego ale mówią że to Dusza ma jakiś plan być może nie mam dostępu do tej wiedzy przez zbyt niskie wibracje a jeszcze jestem na etapie oczyszczania się z upadłych i tych co mi próbują przeszkadzać. Serduszka będę wysyłał bo ma nastać Era Miłości chyba że ktoś pomylił planety 

Uziemić mi się pierw polecono nim będę latał bo później właśnie takie problemy że reptilian w pokoju i tym podobne albo jak ktoś zobaczył szpony odbite na ciele astralnym i mówi że nie wie co i nie wnika ale coś mnie poturbowało a ja tym bardziej nie wiedziałem. Jaki sens jest medytować podczas snu jak nie wiadomo z kim medytujesz :D i tym podobne. Trzymam się ciała, skorzystałem z zalecenia, uziemiam się, bo materii wgl nie ogarniam i jak żyć 

Co do zdolności coś tam mi się czasem udało ale nigdzie nie napisałem że je mam ... a że mi się udało to już moja sprawa i moja kwestia. Włączyłem jakąś muzykę w stylu szamańską najlepiej elektroniczną ambient czy coś w tym stylu i się szło. Teraz jak mówię stoję. Bo jaki sens latać jak się nawet ochrony dla siebie nie potrafi zrobić ... Powiedzmy że już potrafię coś tam ale chcę to ustabilizować.

A z drugiej strony nie wiem jaki miałby być pożytek z tego latania skoro jesteśmy tutaj żeby żyć i doświadczać. Jak się trafi komuś okazja to każdy poleci jak będzie miał to zrobić nawet jeśli to będzie jednorazowe.

 

ostrzezenie.gif

Może w twoim świecie jest era miłości ale na forum jest regulamin którego przestrzegamy. Jeszcze jedno serduszko i nakładam blokadę pisania, także pomyśl zanim napiszesz!

TheToxic


  • -1

#39

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja również zapraszam - może niekoniecznie do siebie, ale podam dokładny adres pewnego miejsca a Ty je opiszesz. Co Ty na to?

Tylko oby google maps tam nie dotarło bo będzie klops.





#40

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam jedno, zasadnicze pytanie. Czy używasz jakieś srodki pobudzające, leki czy narkotyki?
  • 0



#41

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

"Może w twoim świecie jest era miłości ale na forum jest regulamin którego przestrzegamy. Jeszcze jedno serduszko i nakładam blokadę pisania, także pomyśl zanim napiszesz!j"

To ostro śpisz kolego ;) Prędzej czy później każdy będzie musiał się dostosować.

Tak tylko że jak pisałem nie mam aż takiej mocy przynajmniej teraz. po za tym po jaką cholerę mi Twój pokój potrzebny :D To się u mnie zadziało spontanicznie i byłem na jakiś wysokich wibracjach wtedy. Samo się stało, bez mojego większego udziału. Są tacy co potrafią się znaleźć u mnie w pokoju na zawołanie, a mi ledwo co udało się w chmury polecieć, co podejrzewam zrobiłby każdy gdyby chciał :) Tak samo jak idę spać i się znajduję w pomieszczeniu z reptilianami i czarnymi magami i nie mam pojęcia skąd się tam i po co wziąłem... Nie kontroluję tego ale mówią że to Dusza ma jakiś plan być może nie mam dostępu do tej wiedzy przez zbyt niskie wibracje a jeszcze jestem na etapie oczyszczania się z upadłych i tych co mi próbują przeszkadzać. Serduszka będę wysyłał bo ma nastać Era Miłości chyba że ktoś pomylił planety 

Uziemić mi się pierw polecono nim będę latał bo później właśnie takie problemy że reptilian w pokoju i tym podobne albo jak ktoś zobaczył szpony odbite na ciele astralnym i mówi że nie wie co i nie wnika ale coś mnie poturbowało a ja tym bardziej nie wiedziałem. Jaki sens jest medytować podczas snu jak nie wiadomo z kim medytujesz :D i tym podobne. Trzymam się ciała, skorzystałem z zalecenia, uziemiam się, bo materii wgl nie ogarniam i jak żyć 

Co do zdolności coś tam mi się czasem udało ale nigdzie nie napisałem że je mam ... a że mi się udało to już moja sprawa i moja kwestia. Włączyłem jakąś muzykę w stylu szamańską najlepiej elektroniczną ambient czy coś w tym stylu i się szło. Teraz jak mówię stoję. Bo jaki sens latać jak się nawet ochrony dla siebie nie potrafi zrobić ... Powiedzmy że już potrafię coś tam ale chcę to ustabilizować.

A z drugiej strony nie wiem jaki miałby być pożytek z tego latania skoro jesteśmy tutaj żeby żyć i doświadczać. Jak się trafi komuś okazja to każdy poleci jak będzie miał to zrobić nawet jeśli to będzie jednorazowe.

 

ostrzezenie.gif

Może w twoim świecie jest era miłości ale na forum jest regulamin którego przestrzegamy. Jeszcze jedno serduszko i nakładam blokadę pisania, także pomyśl zanim napiszesz!

TheToxic

"Przypływa Galaktyczna fala boskiego światła i opada na ziemię, podnosząc częstotliwość. Stara rzeczywistość się kończy."

http://kochanezdrowi...iata-opada.html

https://globalneprze...iatego-wymiaru/

https://pieknoumyslu...chowe-przejawy/

"Odkryłeś, że jesteś na świecie po to, by zapalać świece innych, nie gasić
Bycie źródłem światła innych wypełnia Cię bardziej, niż zachwycanie się kimś. Oświetlenie drogi innych osób daje sens Twojemu istnieniu."

http://www.vismaya-m...i_nowa_era.html

 

"Wielkimi krokami z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej otwarcia się tzw. ‘lwiej bramy’ co nastąpi dokładnie 08/08/1+7. Ostatnie dni a nawet tygodnie były dla nas wszystkich okresem bardzo intensywnej pracy – im bardziej nadal przebywaliśmy w umyśle i w jego tak mocno nieaktualnych programach tym trudniej było nam się odnaleźć i ugruntować w otaczającej nas rzeczywistości. Pojawiać się mogły wciąż nierozwiązane sprawy z przeszłości, ludzie z którymi nadal mieliśmy nieodrobione lekcje czy też sytuacje w których odczuwaliśmy ogromny dyskomfort. Wszystko to po to, by ostatecznie Uświadomić sobie, że to, co kiedyś było dla nas dobre na chwilę obecną nie współgra z naszą nową częstotliwością jako nieograniczonych, wielowymiarowych istot. Żeby ostatecznie puścić przeszłość, porzucić strach i w pełni Zaufać procesowi Transformacji oraz własnym zdolnościom Kreacji (mówię tu o Świadomiej Kreacji z poziomu serca, nie z poziomu zachcianek naszego Ego). Innymi słowy każdy, kto Świadomie, lub też nie do końca Świadomie w obecnej inkarnacji zdecydował się doświadczyć Wzniesienia i pracy przy budowie Nowej Ziemi z pewnością niejednokrotnie samodzielnie mógł odczuć czym jest rozwarstwianie się Wymiarów.
Otwarcie się Bramy Lwa będzie wiązało się z coraz wyraźniejszym rozszczepianiem się wymiarów. Ci z nas, którzy operują obecnie na wyższych częstotliwościach zaczną, a wielokrotnie już zaczynają dostrzegać efekty tego procesu. Raz za razem odpada od nas to, co nie jest jeszcze w pełni dostrojone do nowych wibracji, co nie jest w pełni autentyczne, co wciąż ma swoje Źródło w starych programach opartych na zależnościach, manipulacji, kontroli i strachu. Z trójwymiarowej perspektywy może nadal wydawać się to bardzo trudne – jak mam kroczyć drogą ku Wzniesieniu zostawiając za sobą ludzi których znam od tak dawna, z którymi tak wiele mnie łączy lub łączyło, jak mam porzucić to, nad czym tak długo pracowałem, w co zainwestowałem tak dużo swojej Energii?! Za każdym razem odpowiadając sobie na te pytania zauważ, jak często by te wszystkie sytuacje mogły pojawić się na Twojej drodze Ty musiałeś rezygnować z siebie, oddawać swoją Moc do wykorzystania innym, stawiać się w sytuacji bycia zależnym tylko po to, by ktoś kto nie chciał Źródła swoich doświadczeń szukać w sobie mógł przerzucać na Ciebie całą za nie odpowiedzialność, a za każdym razem kiedy mu się to udawało wysyłał z Ciebie Twoją Energię bez najmniejszych skrupułów. Miej więc pełną odwagę pozostać w zgodzie z samym sobą nawet jeżeli wiąże się to z dość radykalnymi krokami w Twoim życiu – pamiętaj, że udział w procesie Transformacji jest dobrowolnym wyborem każdej Duszy – jedni zdecydowali się na uczestniczenie w nim już teraz, inni natomiast wolą pozostawać w świecie Iluzji i mają do tego pełne prawo. Postaraj się w pełni otworzyć swoje serce na Bezwarunkową Miłość i Wdzięczność, Wybacz sobie i innym i pozwól Nowej Energii przepływać przez Siebie jednocząc się tym samym z Gaią i Wielkim Centralnym Słońcem jako Świadomy uczestnik procesu Wzniesienia.
Namaste
Bartek Indygo"

itd. :) Kocham Was :D


Mam jedno, zasadnicze pytanie. Czy używasz jakieś srodki pobudzające, leki czy narkotyki?

Po prostu moja rzeczywistość jest inna niż Twoja. Siedzą na tej grupie i myślą że rozumy pozjadali ale nie jest mi do śmiechu tylko bardziej przykro :)


  • -1

#42

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli zaglądałeś do Watykanu, ale nie podejmiesz się próby "przylotu" w określone miejsce, "bo nie masz obecnie takiej mocy". No cóż, to ja w takim razie w ogóle nie wierzę w to co piszesz. Tym bardziej, że jakiś czas temu rząd USA wydał bodajże 20 milionów dolarów na badania czy istnieją takie moce nadnaturalne które pozwolą szpiegować ZSRR w sposób jaki opisujesz i niestety wyszło im, że po prostu nie ma takich mocy i najzwyczajniej na świecie nie można szpiegować wroga za pomocą takich "umiejętności". Najwyraźniej nikt z osób tak bogato, jak Ty, opisujących swoje "podróże" nie był w stanie zaliczyć tego prostego testu jaki my w tej chwili Tobie proponujemy. Chyba że znasz kogoś, kto podejmie się tego zadania i skierujesz go do nas. Z radością ufunduję nawet nagrodę dla osoby, która test zaliczy.  


  • 0



#43

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja jednak otworzę temat dając autorowi szansę. Prosiłbym tylko bez reklamowania żadnych facebookowych grup. 


  • 0



#44

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No tak tylko pomyśl czy komuś chce się coś takiego robić na pokaz? Podejrzewam że nie i nie wiem też po co zeszliśmy z tematu na loty których i Ja ani inni nie rozumieją. Jest sporo rzeczy do poznania jeszcze a ja pytałem tylko o rasę choć powinienem pytać siebie bo jak proszę by koło mnie staną ktoś z tej rasy to czuję jak stoi jeśli się nastroję na energię o ile to on bo też podróbki są ale może już nie ;) powiedziałem mu tylko "no niestety nie ta energetyka Ja Cię jeszcze nie widzę". We śnie też nie przyszło. A na siłę to wiesz, jest sporo takich pseudo uzdrowicieli którzy mają ostro pod kopułą, ale tak to już jest na Ziemi. Ja tak nie chcę skończyć by się zagubić i jeszcze ktoś przeze mnie zbłądził dlatego się nie pcham a to co pisałem to mi samo przyszło i tyle. Nie wiem co więcej dodać do tego tematu wszyscy jesteśmy kosmitami bo Ziemia też leży w kosmosie a jak ktoś powiedział pierwotnie i tak jesteśmy ze Źródła, i byliśmy takimi kropkami Światła haha. Tak samo jak inkarnacji mieliśmy pewnie multum, ale może jednak jest ta forma pierwotna z której się wyszło ze Źródła. I o to mi tylko chodziło, bo dobrze chyba wiedzieć kim się w istocie jest i jednak jest to ciekawe. No ale jak mówię nic na siłę i tak samo jak Wy mi nie powiecie nie powiem Wam i Ja :) pozostaje nam tylko żyć dalej :D A co przyjdzie to się pokaże :) Bo to nawet nie jest najważniejsze o ile jest ważne, może bardziej dla zaspokojenia własnej ciekawości i nic po za tym. Nie raz z kimś rozmawiałem i mu mówiłem że Ja nie mam tak jak Ty że widzisz aury i tym podobne a on mówi bo nie jest powiedziane że masz widzieć skoro masz srebrną a to jest opiekun Rodzic to może masz tutaj na tą inkarnację założyć Rodzinę a Ja mówię że to się zgadza bo od zawsze tego chcę. Więc to jest jakby ważne co tu robimy a nie gdzie latamy tak prostując już moje loty :) A że samoobrona się przydaje nawet jeśli się nie jest wojownikiem to na pewno. Ważne mieć wysokie wibracje i nie powinno się nic dostać do przestrzeni. Normalnie czy znów odlot? Ale co poradzę jak ja tak normalnie ;)


Użytkownik PiotrKryształ edytował ten post 28.07.2017 - 18:41

  • 0

#45

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie wiem też po co zeszliśmy z tematu na loty których i Ja ani inni nie rozumieją.

Sam zboczyłeś z tematu, nikt inny. 

Nie oburzaj się, że pisząc dość kontrowersyjne przypadki, ludzie domagają się dowodów. Sama bym o nie poprosiła.

 

Z tamtego tematu straciłam całe 21 minut z życia, film możesz tutaj wstawić ale sam film bez linków do konkurencyjnych forum.  Film cuchnie tanią sensacją. Niby jakiś Edek wprowadza przez skype w stan hipnozy młodą Włoszkę i ja mam wierzyć w jego autentyczność? Przecież to wszystko jest tak sfiksowane, że brakuje tam lądującego spodka zza okna. I ty się na tym opierasz, bo uważasz, że to było autentyczne, ponieważ kropka w kropkę potwierdza się to z twoją tezą. 

 

Pytanie: Co powiedział lekarz na twoje zdolności?

              Co na to twoja rodzina?

              Czy czujesz się samotny?

              Od kiedy to trwa?






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych