Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka to rasa czy ktoś wie coś?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#16

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ON, znaczy ten drugi co Ci siedzi w głowie? No to jest robota dla psychiatry...

No tak tylko, że on mi powtarza, że nie ma takiego słowa...

(...)

On mówi że ta rasa została poturbowana i prawie zniszczona podczas najazdu takich jednych. 

Pa.

 

Na grupie ufo hejtujecie mnie bo nie jestem z Ziemi i chcę się dowiedzieć o swojej pierwotnej istocie :D Pozdro <3 ego, nienawiść, zawiść, czy co jeszcze? Zajmujcie się tym dalej i nie zwiększycie swoich wibracji a ja już sobie latam na Lirę w nocy podczas snu :D <3 Pa <3


Raczej nie. Chodzi o jakiegoś typa, który pociska mu te kity o gryfoaniołach.

Na grupie ufo hejtujecie mnie bo nie jestem z Ziemi i chcę się dowiedzieć o swojej pierwotnej istocie :D Pozdro <3 ego, nienawiść, zawiść, czy co jeszcze? Zajmujcie się tym dalej i nie zwiększycie swoich wibracji a ja sobie latam na Lirę w nocy podczas snu :D <3 Pa <3 Do 5 nie wejdziesz z takim podejściem i tyle siedź sobie w 3 pełnej konfliktów i wojen ;)


http://kochanezdrowi...iata-opada.html


Już raz zostałem na tej grupie zablokowany bo asurowi ziemianie czy inne rasy asurowe, są dla mnie zbyt wkurzający :D a po co tracić energię na wampirów energetycznych ;) <3


Raczej nie. Chodzi o jakiegoś typa, który pociska mu te kity o gryfoaniołach.

Kolego to się da wyczuć nie umysłem a sercem, ale trzeba go jeszcze używać ;) <3
https://psychotronik...ligencja-serca/


A, chciałem jeszcze przypomnieć że karma wraca ale jak ktoś tak lubi <3

kasacja.gif

 

Zabronione jest reklamowanie innych stron internetowych. 

 

upomnienie.gif

 

3.14 Nie nadużywaj emotikonów, kolorów, wielkich liter, pogrubień i innych dekoracji tekstu.

 

TheToxic


  • 0

#17

akmere.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to trochę offtop (nie gorszy od pozostałych tutaj), ale również nie kumam jak na grupie paranormalne można obrażać ludzi, którzy wierzą w paranormalne rzeczy. Hejtować dla hejtu, bo na prawdę posty typu "To robota dla psychiatry" lub "Kolejny poziom debilizmu" (to sam wymyśliłem, hehe) raczej nie są nakierowane ani merytorycznie ani na jakąkolwiek pomoc. Chyba, że ktoś uważa, że jak kogoś pojedzie najostrzej jak się da, to on nie mogąc tego wytrzymać stanie się normalny. A i czasami się dziwię, czy na tym forum sceptycyzm równoważony jest z hejtem dla hejtu? 

 

offtop.gif

TheToxic


  • 1

#18

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Bo widzicie, Wy szukacie na zewnątrz a ja wewnątrz i co dla Was w tym złego ? Bo ciężko zrozumieć.


  • 0

#19

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na forum szanujemy wolność wypowiedzi. Jeśli ktoś pisze rzeczy dość kontrowersyjne (a tu mamy przecież taki przypadek) to nie ma co się dziwić, że wywołuje to rozmaite reakcje. Proponuję wyhodować sobie nieco grubszą skórę i ewentualnie wypracować nawyk uzasadniania/potwierdzania swoich wypowiedzi. Obie te rzeczy przydają się nie tylko na forum ale i w realnym świecie ;)

 

Osobiście nie mam nic przeciwko temu aby zobaczyć jak sprawa potoczy się dalej i przeczytać "relację".


  • 0



#20

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Na forum szanujemy wolność wypowiedzi. Jeśli ktoś pisze rzeczy dość kontrowersyjne (a tu mamy przecież taki przypadek) to nie ma co się dziwić, że wywołuje to rozmaite reakcje. Proponuję wyhodować sobie nieco grubszą skórę i ewentualnie wypracować nawyk uzasadniania/potwierdzania swoich wypowiedzi. Obie te rzeczy przydają się nie tylko na forum ale i w realnym świecie ;)

 

Osobiście nie mam nic przeciwko temu aby zobaczyć jak sprawa potoczy się dalej i przeczytać "relację".

Dzięki ale wiesz jak to jest mówią, samo przyjdzie, cierpliwości, no tak... Albo podnieść energetykę, mam trochę kryształów, kiedyś miałem 10 tysięcy Bovisów jak piłem jeszcze, teraz mam 14 tysięcy to coś się podniosło. Może tak, z czasem, ale niestety, nie wszystko zawsze przychodzi o tak kiedy sobie chcemy ;) <3 Więc na razie po prostu żyję, a jakby się coś pojawiło, to dam znać <3 :) Bo póki co na rencie siedziałem i trzeba ruszyć bo mam główną "Misję" Rodzina :D Najważniejsze, że już mnie nic zabić nie próbuje bo nie ma dostępu już po za mind control który im wywaliłem z własnej głowy i oddałem kilka dni temu, xD to ich energia więc niech ją zabierają z powrotem ;) ale już mam też bariery mentalne. Do góry <3

Jest tak jak mówisz albo druga opcja "nie rzucać pereł pod wieprze bo podepczą  ;) " <3

Dzięki Wszystkim za wypowiedzi :) <3

 

A co do gruboskórności to właśnie byłem dość  mocno gruboskórny i tego się właśnie mam pozbywać, żeby czuć, bardziej bym był za tym żeby nabierać większego dystansu i nie wpuszczać w siebie albo po prostu opuścić towarzystwo z którym się nie rezonuje ;) <3


Użytkownik Aquila edytował ten post 27.07.2017 - 16:27

  • 0

#21

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Masz słabą pamięć krótkotrwałą. Kilka razy odpowiadasz na ten sam post. <3

 

spam.gif

 

A Ty długotrwałą. Zapomniałeś, że regulamin zabrania wrzucania spamu.

Aquila


  • 0



#22

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Masz słabą pamięć krótkotrwałą. Kilka razy odpowiadasz na ten sam post. <3
 
spam.gif
 
A Ty długotrwałą. Zapomniałeś, że regulamin zabrania wrzucania spamu.
Aquila

Po takich przejściach jak ja to równie dobrze mógłbyś leżeć w szpitalu psychiatrycznym albo nie żyć, bo nie jeden mi mówił że on by nie dał rady, a jeszcze wstałem i żyję, ale łatwo kogoś ocenić jak się go nie zna :) A już nie raz siedziałem w ciemnym astralu i jeszcze kilka dni temu swoje Dziecko wewnętrzne z niego wyjąłem bo się zawiesiło na traumie w wieku 4 lat i do tej pory tam siedziało... Jak zamknąłem oczy to je zobaczyłem ale już jest ze mną i nie boi się już jak wcześniej.

Przykro mi kolego nie trafiłeś, to nie problem z pamięcią, tylko emocjonalność raka, trochę rozregulowana w dodatku przez miejsce w jakim się znajduję, ale do góry :D

Na grupach na fb na których jestem typu Nowe Czasy, Nowa Ziemia, itp. niektórzy by się nie utrzymali jednego dnia, więc na nic Wam ta cała wiedza którą posiadacie jeśli nie spojrzycie wgłąb siebie

13 cech człowieka nowej energii polecam, podstawa jak dla mnie w Nową Ziemię.

Wing Makers też dobre jak dla mnie szczególnie 6 cnót serca, życie z głębi serca, aktywacja itp.

Zapytałem tylko czy ktoś wie co to za rasa i taki jest temat Dziękuję <3 Ras jest sporo i pewnie nie wszystkie i tak poznamy, choć może kiedyś :D Pa <3


Użytkownik TheToxic edytował ten post 27.07.2017 - 17:22

  • 0

#23

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To jak z każdą inną religią. Ktoś wierzy, że we śnie objawia mu się Matka Boska, albo zaczerwienienie po nacieraniu świętymi olejkami to znak od Boga. Tak też pan Kryształ wierzy w gryfy, new age i świętych kosmitów, i ma do tego pełne prawo.

Co do tematu "Nie mam słów w tej formie fizycznej na nazwanie tej istoty". Czyli skoro ów Słowianin, nie jest fizycznie w stanie nazwać tej istoty, to żaden inny człowiek jej nie nazwie. Więc na ludzkim forum znikąd szukać pomocy. To zwyczajnie niema nazwy w ludzkiej mowie i twój Brat już Ci o tym powiedział, więc bez sensu było zakładać ten temat :/

Ps. mówiąc "emocjonalność raka" masz na myśli znak zodiaku, zwierzę, czy nowotwór?


Użytkownik Xotteva edytował ten post 27.07.2017 - 22:34

  • 0

#24

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Rak zodiak,też sie zastanawiałem czy sens zakładać temat skoro powiedział, że nijak nie da się nazwać  :) <3 Ale myślałem, że może ktoś się gdzieś zahaczył o jakiś astral gdzie coś takiego ujrzał, albo gdziekolwiek indziej na jakimś obrazku czy coś. Nic to, Dzięki <3


Użytkownik Aquila edytował ten post 28.07.2017 - 00:07

  • 0

#25

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A co to za straszne przezycia miales, jakis wypadek Ci sie przytrafil czy jak?
  • 0

#26

Mkbewe.

    Poważnie Tajemniczy

  • Postów: 97
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@PiotrKryształ niby ładnie i pięknie, ale nadal nie odpowiedziałeś na pytanie, kim jest On? Skoro On to wszystko Ci mówi, to może pokaż Go? Nagraj rozmowę wideo z Nim. Chcę usłyszeć i widzieć Jego, wtedy Ci może uwierzę. Aha i oczekuję odpowiedzi prostej, nie okrężnej.

Użytkownik Mkbewe edytował ten post 28.07.2017 - 07:16

  • 0

#27

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

@PiotrKryształ niby ładnie i pięknie, ale nadal nie odpowiedziałeś na pytanie, kim jest On? Skoro On to wszystko Ci mówi, to może pokaż Go? Nagraj rozmowę wideo z Nim. Chcę usłyszeć i widzieć Jego, wtedy Ci może uwierzę. Aha i oczekuję odpowiedzi prostej, nie okrężnej.

[Kasacja treści] na fb tak reklamuję Go teraz :) <3


Zapytałem Go ale Ty to widzisz czy tylko Ci się wydaje mówi że widzi pozdejmował mi coś bo od razu czułem się lepiej głosy z głowy poznikały itp bo miałem w polu jakieś pozostałości po upadłych...

 

Proszę nie podawać danych personalnych w internecie.

TheToxic


  • 0

#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skopiował ktoś tego linka? Podeślijcie przez pw.
  • 0



#29

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wbij się na fb popatrz sobie grupy które wymieniłem zechcesz to znajdziesz. Proste.


  • 0

#30

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Typowa śpiewka, jaką tu czytam od niemal 10 lat przebywania na tym forum, jeśli ktoś mówi, że ma jakieś nadprzyrodzone umiejętności. To znaczy, prosisz o jakiś dowód, a i tak nie dostaniesz go. Będziesz miał/a za to wykręcanie kota (pozdrawiam Staniq) ogonem.

 

Takich wyjątkowych i widzących/słyszących więcej było tutaj setki. Do tej pory jednak nikt nie udowodnił tego, tylko paplał. Jak widać, nie masz zamiaru również zrobić wyjątku.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych