Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka to rasa czy ktoś wie coś?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#1

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanie czy komuś coś wiadomo na temat tej rasy?
Wiem że Wszyscy pochodzimy od Boga/Źródła i Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, jednak dostałem taki przekaz od osoby widzącej, Brata Słowianina:

"Pomiędzy gryfem a aniołem . Nie mam słów w tej formie fizycznej na nazwanie tej istoty więc nie wiem jak nazwać :) To nie hybryda. To wysokiej szlachetności rasa o wyjątkowym DNA. W sobie odpowiedzi szukaj :)

Skrzydła to też atrybut istot ,które przybyły tutaj podczas pierwszych zasiedleń. Smoki ,gryfy,feniksy,anioły i inne nie mające swoich odpowiedników w nazewnictwie ziemskim. I tutaj dochodzimy do sedna Twojej opowieści w temacie skrzydła.
Ty byłeś jedną z tych istot skrzydlatych : pokazałeś mi się jako istota ze skrzydłami coś pomiędzy gryfem a aniołem . Łagodna acz potężna istota światła"


Ktoś wie co to za rasa?

 

Tylko proszę nie gasić mojego Światła jeśli kogoś razi w oczka ;) <3

 

Chcę tylko znaleźć coś więcej na temat tych istot po za tym, że będę starał się o to w medytacji.

Dziękuję za jakiekolwiek info co to a istota między gryfem a aniołem.

Wiem, że tych istot jest od groma i jeszcze więcej, ale może akurat ktoś coś wie, albo jak się takie coś nazywa.

Kocham Was Wszystkich :D <3

Pozdrawiam.


  • 0

#2

Brummbär.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Między gryfem a aniołem jest kant stołu o który można ten temat rozbić bo nie ma sensu.

 

offtop2.gif

TheToxic


  • 0

#3

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Anunnaki byli czasem tak przedstawiani:

 

Załączone grafiki

  • Anunnaki eagle helmet wings pine cone.jpg
  • images.jpg
  • 5553_8-marduk-tiamat.jpg
  • Anunnaki.jpg

  • 1

#4

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Anunnaki byli czasem tak przedstawiani:

 

Tak, to widziałem, dopytam, a jeśli to nie to, to trudno, może sam się dowiem i Wam opowiem :D  Zaczynam medytację bo do tej pory tego nie robiłem. Za dużo przejść ziemskich ale wychodzę na prostą. 4 dni temu wyciągnąłem wewnętrzne Dziecko swoje z ciemności bo się zawiesiło i tam siedziało od 4 roku życia po traumie xD Ale już jest. Oczyszczę się i może rozwinę te skrzydła to sam dojdę do tego. Dzięki za odp

 

Usunęłam zbędną dekorację tekstu. Proszę zapoznać się z regulaminem.

TheToxic


  • 0

#5

Mkbewe.

    Poważnie Tajemniczy

  • Postów: 97
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak mocno wierzysz w starożytnych kosmitów, to moim zdaniem gryfy, sfinksy i inne potwory z mitologii są nie tyle co rasą kosmitów, a manipulacją genetyczną dwóch bądź więcej normalnych stworzeń. Przecież nawet mówimy: Minotaur - pół byk pół człowiek, Sfinks - pół człowiek pół lew. Tak samo gryf - pół lew pół orzeł.
  • 0

#6

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak mocno wierzysz w starożytnych kosmitów, to moim zdaniem gryfy, sfinksy i inne potwory z mitologii są nie tyle co rasą kosmitów, a manipulacją genetyczną dwóch bądź więcej normalnych stworzeń. Przecież nawet mówimy: Minotaur - pół byk pół człowiek, Sfinks - pół człowiek pół lew. Tak samo gryf - pół lew pół orzeł.

To już nie chodzi o wiarę w starożytnych kosmitów tylko o odkrycie tej z której rzekomo pochodzę, bo sam napisał mi że to nie jest żadna hybryda ale nie wie jak określić, skoro to są manipulacje genetyczne to raczej nic z tego, tamte mają mieć oryginalne DNA ale tam w kosmosie, na ziemi to już co innego jako człowiek też mam gadzi móżdżek xD którego nie da się ponoć wykasować, ale można skasować z niego kody, ja miałem agresję, nachalne myśli i zamieniłem na Miłość ;) polecam  i Dzięki za odp. Myślałem, że znajdzie się jakaś istota co ma kontakty z podobnymi gdzieś w astralu. Sam tego spróbuję. Dzięki :)


Już mam odp. że to nie annunaki, więc tak jak wyżej napisałem. Pozostaje astral :D  Dzięki.


  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Astral to za mało. Trzeba osiągnąć czwartą gęstość żeby to pojąć. Czyli musisz stać się czystym światłem.
  • 2



#8

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeszcze co mi przychodzi do głowy to Tetramorph:

 

Załączone grafiki

  • Tetramorph_meteora.jpg
  • 5feeafb4220d3706861bbef51c4ed5a0--an-eagle-ancient-aliens.jpg

  • 0

#9

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A co, jeśli ten brat słowianin posługuje się symbolami? Gryf to symbol siły, czujności I odwagi, ale również pychy I zachłanności. Symbolizuje też Chrystusa, a więc jeśli ma coś wspólnego z aniołami, to właśnie to. Pomiędzy Chrystusem, a aniołem umieścił bym ludzi, odpowiedź: ludzie mogą być poszukiwanymi istotami, przynajmniej tak podpowiada mi logika.
  • 1



#10 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Może chodzić o upadłego anioła. Gryfy kojarzą się, z dumą i chciwością. Anioły, które takie cechy posiadają, są nazywane upadłymi, bądź zbuntowanymi.

Bóg "Ra" Też jest w jakimś stopniu połączeniem gryfa i anioła, a jest też istotą kojarzoną ze światłem.


  • 0

#11

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Sporo informacji. Się zobaczy Dzięki <3


Astral to za mało. Trzeba osiągnąć czwartą gęstość żeby to pojąć. Czyli musisz stać się czystym światłem.

Tzn co pojąć? Od Dziecka po astralu latam. Nie wiem co do czego pojmować. Ale Dzięki za radę, codziennie w astralu jestem choć nie wszystko pamiętam. Myślę że podobnie jak Ty i każda inna istota która chodzi spać :D


Użytkownik PiotrKryształ edytował ten post 24.07.2017 - 20:15

  • 0

#12

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tengu, Garuda, Annunaki... 

Biologia dotychczas nie pochwaliła się zwierzęciem posiadającym analogiczną budowę, czyli parę rąk, parę nóg i parę skrzydeł jednocześnie. Prawdopodobnie, skrzydła dodawane takim istotom, to atrybut latania, poruszania się w latającym pojeździe.





#13

PiotrKryształ.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No tak tylko, że on mi powtarza, że nie ma takiego słowa... Czyli coś nieznanego tu na Ziemi. Więc chyba nie ma sensu moje pytanie. Można się pogubić, że są istoty tu na ziemi których nie da się nazwać haha. Bo Ziemia dobra dla doświadczania i wiele istot się wcieliło w człowieka. Beka no cóż jak mi mówił cierpliwości i na spokojnie więc daję mu już i Wam spokój ale Dzięki za ciekawe odpowiedzi :)


Ale może akurat coś z tego co napisaliście ;)

 

Nic z tego, Dzięki za Wszystkie odp pozostaje medytacja. On mówi że ta rasa została poturbowana i prawie zniszczona podczas najazdu takich jednych. Więc może być to coś nieznanego nam tutaj. Jak dojdę to napiszę Wam co to za rasa ale energetykę trzeba podnieść. Dzięki Wszystkim i do Zobaczenia. Pa


  • 0

#14

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak tylko, że on mi powtarza, że nie ma takiego słowa...

(...)

On mówi że ta rasa została poturbowana i prawie zniszczona podczas najazdu takich jednych. 

ON, znaczy ten drugi co Ci siedzi w głowie? No to jest robota dla psychiatry...

Pa.





#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej nie. Chodzi o jakiegoś typa, który pociska mu te kity o gryfoaniołach.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych