Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsjańskie miasto duchów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#31

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem są to pozostałości po wielkiej cywilizacji na Marsie jaka istniała za czasów atlantydów a widoczne na zdjęciach zarysy budowli to resztki miast po wojnie termojądrowej która odbyła się w układzie słonecznym w tamtym okresie :smile:
  • 0

#32

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie zgadzam sie, to byla wojna hiperkwarkowo-fotonowa.
  • 0

#33

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

moim zdaniem są to pozostałości po wielkiej cywilizacji na Marsie jaka istniała za czasów atlantydów a widoczne na zdjęciach zarysy budowli to resztki miast po wojnie termojądrowej która odbyła się w układzie słonecznym w tamtym okresie


Myślę, że masz rację, ale czy masz może jakieś wiadomości, tytuły książek itd. gdzie jest to już opisane?

[ Dodano: 2006-11-03, 14:06 ]

Oczywiście, że FAKE. Nie przewidziałeś tego??? :lol :


Nie, za to przewidziałem , że ty, lub inni sceptycy pojawią się w tym temacie.
  • 0

#34

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

E tam, nie znacie sie na technologiach obcych...
To były psychiczne wojny psychotroniczne, prowadzone siłą umysłów przeciwko innym umysłom. Odpowiednie zaawansowanie w stosowaniu tego rodzaju broni pozwalało na anihilowanie całych galaktyk, a może i Wszechświatów. Oczywiscie wszystko na poziomie siódmej gęstości świadomości. ;-)
  • 0



#35

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie, za to przewidziałem , że ty, lub inni sceptycy pojawią się w tym temacie.


Masz do nas pretensje ze to fake ?
  • 0

#36

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Masz do nas pretensje ze to fake ?


Nie. Za to nie lubię prób natychmiastowego zdeptania i zrównania z glebą każdego tematu, który się nie podoba sceptykom. ;-)
  • 0

#37

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem. To szukasz prawdy czy wolisz zyc w pieknym swiecie fantazji ? zawsze mnie zastanawial sposob myslenia takich ludzi. Tu nie chodzi o niepodobanie sie tematu, tylko o szczerosc i obiektywna prawde. Zaraz pewnie ktos mi napisze, ze to przeciez forum paranormalne, wiec co ja tu robie. Ale czy paranormalnosc polega na szerzeniu sciem i bajek i swiadomym zawierzaniu w nie ? czy szukaniu paranormalnej prawdy ? Radze sie nad tym zastanowic, bo niektorzy szerza pseudoparanormalizm :D
  • 0

#38

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w tej chwili nie pamiętam gdzie to było ale tą informacje znalazłem poszukując informacji na temat Atlantydy i jej zagłady oraz dawnych wojen bogów z tamtego okresu :smile:
  • 0

#39

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem. To szukasz prawdy czy wolisz zyc w pieknym swiecie fantazji ?


Nie chodziło mi o to.

Chciałem powiedzieć, że jak sceptycy nie mogą w naukowy sposób obalić jakichś dowodów np. w postaci zdjęć, filmów , to twierdzą, że np. zostały spreparowane, albo to usterka techniczna - zaprzeczali by dalej, nawet, gdyby osobiście widzieli dane zjawisko na własne oczy (tłumaczyli by to zmęczeniem, fatamorganą, grą świateł itd.).

[ Dodano: 2006-11-03, 17:10 ]

w tej chwili nie pamiętam gdzie to było ale tą informacje znalazłem poszukując informacji na temat Atlantydy i jej zagłady oraz dawnych wojen bogów z tamtego okresu :smile:


Będziemy bardzo wdzięczni. Jeśli sobie przypomnisz, daj znać.
  • 0

#40

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Teraz to juz nadinterpretujkesz i za bardzo operujesz skrajnosciami, zareczam Cie ze nikt by sie tak nie zachowal, bo wiekszosc sceptykow tutaj nie prowadzi zadnej walki na przekór, tylko jest poprostu obiektywna. A nie trzeba byc naukowcem zeby stwierdzic ze ta sonda to fake, wystarczy miec mozg i myslec.
  • 0

#41

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nadinterpretujkesz


Nadinterpretujesz.

[ Dodano: 2006-11-03, 17:17 ]

A nie trzeba byc naukowcem zeby stwierdzic ze ta sonda to fake, wystarczy miec mozg i myslec.


Masz rację. Zdjęcie jest Fake. Ale nadal poszukuję żródła informacji o obcych obiektach orbitujących w przestrzeni kosmicznej.
  • 0

#42

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nadinterpretujkesz


Nadinpretetujesz.


NADINTERPRETUJESZ

moim zdaniem te zdjecia z sondą to fake, co do tych pierwszych wykonane w podczerwieni i obrobione graficznie to poprostu szum, zakłocenia etc - ludzie szukają sensacji we wszystkim czym się da...
gdyby naprawde był kataklizm i cos wybuchlo to albo by zdmuchnęlo wszystko albo by pozostały wystające gruzy, sądze ze nie ma o co się spierać, a co do sondy krążącej wokół Marsa to musi być fake bo gdyby NASA naprawde cos znalazlo to by to zatuszowalo wiec mnei dziwi ze takie informacje wyszly na jaw - ktoś robi sobie zarty
  • 0

#43

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:rotfl: Normalnie wymiękam.
W temacie o marsjańskiej twarzy wysokościomierz MOLA został totalnie skrytykowany za swoją prymitywność, a tu proszę jest już DOSKONAŁYM urządzeniem...


O co Ci chodzi? Mola to instrument to pomiarow wysokosciowych i tu sprawdzil sie doskonale

Miernik laserowy, wykonał doskonały test naszego "podziemnego miasta". Instrument o nazwie "MOLA" operuje na fali o długości 10,6 mikrona. Miernik nie ma możliwości penetrowania litej skały jednak bez problemu przenika przez drobny pył i lód.

I nie pisze, ze MOLA jest DOSKONALYM urzadzeniem, tylko TEST wypadl doskonale.
  • 0



#44

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niesamowite:) i jak tu teraz w to nie wiezyc i szukac obalajacych tez... wszystko przemawia za tym zee jednak Mars jest dziwne.......a czego sie jeszcze o nim dowiemy w przyszlosci hohohoh:)
  • 0

#45

Frost.
  • Postów: 104
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to te "dowody" są tyle warte co, np. przesłanki istnienia tajnych rosyjskich ośrodków ukrytych w głębinach syberyjskich jezior ;-) . Patrz poniższe zdjęcie satelitarne.
Dołączona grafika


i wszystko jasne :ufo:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych