Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kayne West i wyłamywanie się spod kontroli szatana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#1

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Czemu ktoś usuwa temat bez wyjaśnienia?!

 

W mediach robi się z niego wariata a jak wiadomo od tego się zaczyna... ośmiesza, podważa wiarygodność. Jestem ciekaw co się z nim teraz dzieje.


  • 2

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gostek ma kilkadziesiat mln dolcow dlugu, muzyk z niego zaden, to sie lapie czegokolwiek, zeby o nim mowili i zeby pod plotem nie skonczyl.
Jak juz zakladasz temat, to napisz o co ci chodzi i jakie masz zdanie, a nie dwa slowa i odnosnik na yt.
  • 0



#3

Dobo.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ważnym faktem jest to że podobno ma kandydować na prezydenta w 2020, więc może to początek kampanii, kolejnym faktem wartym uwagi jest jego żona i rodzina owej żony. Tzw. Kardashianowie, za każdym razem gdy ich widzę to jestem co raz bardziej przekonany o dziwności tej famili. Z tego co mi wiadomo to oni wszyscy razem mieszkają, podróżują. Powodów tego show może być kilka:

-kampania wyborcza

-kampania reklamowa, trzeba sprzedać płytę, ale wtedy po co anulować trasę koncertową. . Masa z amerykanów  ma dosłownego fioła na punkcie Illuminati, masoneri i wszystkich tych teorii spiskowych, którzy teraz mogli by kupić jego nową płytę i zwrócić  uwage na niego.

-po prostu załamanie psychiczne jak mówią media.

-mówi prawdę i jest tylko sługą masonerii, którym nie chce dalej być.

 

Ja stawiam na to że to zwykły celebryta mający mówiąc brzydko właściciela. Ten cały amerykański showbiznes włączając hollywood jest obrzydliwy dosłownie.


  • 1

#4

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciał pociągnąć za sobą tłumy, ale mu nie wyszło. Pewnie się czegoś dowiedział i nie wyrobił nerwowo, to wypalił. Powiedział co myślał. Widocznie źle zagrał i ktoś postanowił zadbać o to, by już nikt więcej mu nie uwierzył.  A jak, to zrobić? Wystarczy zrobić z tej osoby wariata, zamknąć w szpitalu i postarać się, aby na jaw wyszła jego "choroba psychiczna". Proste. Jedynie, co powinni zrobić, to zwrócić pieniądze za bilety, tym biednym ludziom, którzy chcieli dobrego rapu posłuchać. ;)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 10.12.2016 - 11:38

  • 0



#5

Inspektor Lewis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy kto usiłuje się wyrwać z tego polit poprawnego Matrixa zostanie zgnieciony. Najważniejsze to konsumować. Z tych, którzy usiłują się przeciwstawiać Matrixowi robi się wariatów albo po prostu znikają.
  • 3

#6

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gostek ma kilkadziesiat mln dolcow dlugu, muzyk z niego zaden, to sie lapie czegokolwiek, zeby o nim mowili i zeby pod plotem nie skonczyl.
Jak juz zakladasz temat, to napisz o co ci chodzi i jakie masz zdanie, a nie dwa slowa i odnosnik na yt.

 

Tyle, że to już nie pierwszy "Gostek", z którego robi się szaleńca. Słyszałeś o DMX'ie? czy 2pacu? nawet Michael Jackson wkopał się przez to w kłopoty, bo może by jeszcze żył do tej pory. Nic nie wiesz, a udajesz mądrego w temacie.


Użytkownik ๖ۣۜKhan edytował ten post 10.12.2016 - 14:14

  • 1

#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic nie wiesz, a udajesz mądrego w temacie.

Za to Ty wiesz wszystko, tylko nie powiesz, nie?

Z ludzi się nie robi szaleńców, póki sami nie przedstawią tak siebie w jakikolwiek sposób. W kłopoty pakują się zazwyczaj samodzielnie, czy to z powodu bałaganu mózgowego spowodowanego bogactwem albo popularnością, czy też z powodu zwykłej ignorancji. Nikt nikogo w nic nie wrabia.

To nie pierwszy "Gostek", który myśli, że złapał Pana Boga za nogi i jest Bruce'm Wszechmogącym.





#8

Inspektor Lewis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Z ludzi się nie robi szaleńców, póki sami nie przedstawią tak siebie w jakikolwiek sposób. W kłopoty pakują się zazwyczaj samodzielnie, czy to z powodu bałaganu mózgowego spowodowanego bogactwem albo popularnością, czy też z powodu zwykłej ignorancji. Nikt nikogo w nic nie wrabia."

To niezupełnie prawda. Nie sięgając daleko, bo wystarczy wspomnieć tzw. Psychuszki w ZSRR i wsadzanie tam opozycjonistów. W Polsce nawet dzisiaj możesz zostać wsadzony wbrew swojej woli do psychiatryka jeśli znajdzie się odpowiedni biegły.
  • 2

#9

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Inspektor

To niezupełnie prawda. Nie sięgając daleko, bo wystarczy wspomnieć tzw. Psychuszki w ZSRR i wsadzanie tam opozycjonistów. W Polsce nawet dzisiaj możesz zostać wsadzony wbrew swojej woli do psychiatryka jeśli znajdzie się odpowiedni biegły.

Nie. W Polsce, aby trafić na oddział to trzeba wręcz się prosić o wolne miejsce, a żeby w ogóle tam trafić, to jest to długa i skomplikowana procedura sądowa.
 
@Khan
Przytoczyłeś trzy osoby: DMX-a, Tupaca i Michaela.
DMX-a nie znam, nie słucham rapu, ale kojarzę faceta z jakiegoś filmu bodajże.
Tupaca za to znam i z tego co mi wiadomo nikt z niego wariata nie robił, za to o ile mi wiadomo był członkiem gangu i bywały tam różne dziwne sytuacje, gdzie w końcu jedna z nich skończyła się kilkoma kulkami w korpusie.
Michael za to pedofilem nie był, ale do spraw związanych z dziećmi ciągoty miał, miał lekko zwichrowaną psychikę, bo sam dzieciństwa nie posiadał - co wiele razy mówił w wywiadach i czytałem to też w jego biografii, bo swego czasu dużo Michaela słuchałem i do dziś uważam go za króla. Był też ćpunem i w końcu przedawkował. Gdy kiedyś zobaczyłem zestaw jego "dziennej diety" to złapałem się za głowę - konia by to powaliło. No i w końcu Michaela powaliło. Zresztą w showbusinessie wszyscy jadą na prochach i nie jest to żadna wielka tajemnica.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 10.12.2016 - 17:53

  • 1



#10

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Gostek ma kilkadziesiat mln dolcow dlugu, muzyk z niego zaden, to sie lapie czegokolwiek, zeby o nim mowili i zeby pod plotem nie skonczyl.
Jak juz zakladasz temat, to napisz o co ci chodzi i jakie masz zdanie, a nie dwa slowa i odnosnik na yt.

 

Tyle, że to już nie pierwszy "Gostek", z którego robi się szaleńca. Słyszałeś o DMX'ie? czy 2pacu? nawet Michael Jackson wkopał się przez to w kłopoty, bo może by jeszcze żył do tej pory. Nic nie wiesz, a udajesz mądrego w temacie.

 

 

No to powiedz mi czego nie wiem? Obal to co napisałem. Czekam. Tylko konkretami, a nie laniem wody. I nie porównuj 2Paca do jakiegoś chłystka - nie słucham tego rodzaju muzyki, ale jednak to niebo a ziemia.


  • 1



#11

Inspektor Lewis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Szczyglis, to był przykład. Więc nie ma sensu dyskutować tu o procedurach. Chodzi o to, że wariata można zrobić z każdego, kto myśli inaczej a dodatkowo stanowi jakieś zagrożenie dla globalnych interesów. To i tak łagodny wymiar kary, bo mógł np. przedawkować czy popełnić samobójstwo.
  • 2

#12

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niesamowite jest to, że wy od razu zakładacie jakieś totalnie absurdalne teorie - Illuminaci, globalne interesy bla bla bla. Gostek wciągnął sobie przed "koncertem" jedną kreskę za dużo i musiał się wyżalić publicznie, jak to mu ciężko. Narobił sobie kosmicznych długów żyjąc ponad stan, jak większość wokół niego i teraz dobrali mu się do tyłka. A psychicznie jest równie mocny, co muzycznie, więc skończyło się na kozetce u psychiatry. I tyle. Robicie z igły widły.


  • 0



#13

Inspektor Lewis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Kronikarz Przedwiecznych, tylko, że nie wiadomo czy on wogóle wciągał. Proponuję też zapoznać się z życiorysem bo wygląda na to, że to całkiem inteligentny gość, który dzięki kontaktom w show biznesie przejrzał na oczy i się załamał widząc jaki to syf.
  • 0

#14

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Kronikarz Przedwiecznych, tylko, że nie wiadomo czy on wogóle wciągał. Proponuję też zapoznać się z życiorysem bo wygląda na to, że to całkiem inteligentny gość, który dzięki kontaktom w show biznesie przejrzał na oczy i się załamał widząc jaki to syf.

 

Nie rozśmieszaj mnie.

Całkiem inteligentny gość, to jest Donald Trump - miliardy na koncie, kilkaset biznesów na cały świecie, a nie jakiś flejtuchowaty pseudo piosenkarz. Nawet średnio inteligentni ludzie, nie mają 60.000.000 $ długu. Inteligentni faceci, biorą sobie za żonę inteligentne kobiety, a nie plastikowe pustaki. 


  • 0



#15

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A taki Iggy Pop, to Twoim zdaniem został zrobiony idiotą,czy nim został z własnej woli, a może ktoś go zmusił do tego, aby nim był? Nie wiesz? Podpowiem. ten gość, to ikona muzyki punkowej lat siedemdziesiątych. Tworzył min. z Dawidem Bowie. Uważał, że fakt, iż tworzy niesamowitą muzykę stawia go ponad wszystkim. Jednym ze znanych jego "wyczynów", jest częstowanie własnym moczem jednego z producentów muzycznych, czy zmuszanie swojej dziewczyny do oglądania castingu dziewcząt do własnej orgii. Ktoś go zmuszał do bycia głupcem? Nie. Swoją pierwszą działkę hery przyjął od piętnastolatki! Była z illuminati?

Tworzycie legendy, miejskie opowieści, które z prawdą nie mają nic wspólnego, gorzej, koło prawdy nawet nie leżały.

Zastanawiam się czasem, skąd Wy takie bzdury wygrzebujecie? Z Pudelka?






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych