Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paranormalny konkurs fotograficzny z nagrodami 2017 - komentarze i dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli sprowadza się do jednego wątku to nie widzę przeszkód, z drugiej strony będzie to nie w porządku wobec innych konkursowiczów.

 

Proszę wstawić a nasza komisja orzeknie werdykt ;)





#32

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W takim razie odpuszczę. Jedna fotka to czasem mało na opowiedzenie czegoś. Może następnym razem regulamin dopuści takie formy. W każdym razie dzięki za ten konkurs, bo zmusił mnie do przejrzenia archiwów i porządków :)



#33

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale zdjecie zrobilem!!!1 cos czuje ze nikt takiego czegos tu jeszcze nie widzial, zrzuce na kompa i wjezdzam jak pociag do auschwitz



#34

malylolo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@ malylolo
Skąd to zdjęcie? Wygląda trochę jak podwodne.


Zdjęcie jest zrobione w podziemnym kompleksie na Podkarpaciu. Prowadzimy badania do czego służył i po rozmowach z wieloma osobami doszliśmy do wniosku że prawdopodobnie jest to ośrodek badawczy nad polską bombą atomową, którą Polacy chcieli stworzyć w tajemnicy przed związkiem radzieckim. Jeżeli ktoś jest ciekawy tematu zapraszam na priv lub opiszę to w osobnym poście. Pozdrawiam :)

#35

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy to nie jest aby tajemniczy kompleks, którego lokalizacji nie podano, w którym byli realizatorzy kanału Urbex History? Był tam podobnie wyglądający korytarz. (link)





#36

malylolo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy to nie jest aby tajemniczy kompleks, którego lokalizacji nie podano, w którym byli realizatorzy kanału Urbex History? Był tam podobnie wyglądający korytarz. (link)


Tak jest to ten obiekt tylko w ich filmiku nie ma żadnych konkretów ani informacji historycznych tylko zwykły filmik z chodzenia po opuszczonym obiekcie z nutą grozy i tajemniczości by na nim zarabiać. Jak pisałem im komentarze że obiekt wcale nie jest taki ogromny jak oni to opisują i że tajemniczy tunel po prostu kończy się zawałem to usuwali moje komentarze :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych