Skocz do zawartości


Zdjęcie

U babci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ekoplazma na kamerach przemysłowych? W 90% na tych filmach widać owady, a reszta z nagrań to fejki.
Poza tym ektoplazma nie istnieje. To jest coś wymyślonego w czasie mody na spirytyzm. Tak naprawdę to były materiały takie ja piana z białek, lignina, przeżuty papier.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 01.08.2017 - 06:35

  • 0



#17

miczkey.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poważnie - nie przypisujcie wszystkiego duchom, demonom i innym sratatatom. Zakładam, że drzwi były stare - jako, że babunia tam już pewnie mieszka parę ładnych lat. Może to oświetlenie na klatce jakieś wadliwe jest?

 

 

...a może to byli widmo-jehowi? :szczerb:


  • 1

#18

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Od razu mowie, histoira jest autentyczna

 

Przekonało mnie to, zakładam, że to sama Śmierć pukała do drzwi.


  • 0

#19

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od siebie tylko dodam, że mieszkałem w budynkach, gdzie na klatce (na piętrze) włącznik-detektor ruchu włączał światło na korytarzu, gdy mijałem drzwi wejściowe w domu, będąc w środku. Co mam na myśli- drzwi dzieliły mnie od czujnika, ale on i tak włączał światło, gdy przechodziłem koło nic. Tu może być tak samo. A stukanie? Może jacyś zartownisie? Może ktoś zapukał i się rozmyślił... a żeby wstydu nie było - szybko uciekł ;d? Nie ma co się bać i posądzać duchy o takie harce ;)


  • 0

#20

asot.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak mnie denerwuje ze wiekszosc forum neguje kazda opowiesc. Do cgolery jasnej skoro w nic nie wierzysz i kazda opisana tu historia jest dla Was zmyslona to po xo zakladaliscie konto na paranormalnym forum.

Hipokryci.
  • -1

#21

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A po co ludzie którzy nie wierzą w zeusa i herkulesa interesują się mitologią grecką?
Hipokryci.
  • 0



#22

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

i kazda opisana tu historia jest dla Was zmyslona to po xo zakladaliscie konto na paranormalnym forum.

Nie każda. Ale niestety 99% takich historii idzie według jednego schematu:

 

1-Olaboga duch,

2- masz jakieś zdjęcia?

3- nie mam aparatu, albo wkleję jutro.

4- proszę o pomoc

5- sprecyzuj co się dzieje.

6- kot paczy....

7-Koty czasem się gapią.

8 O wy hipokryty......to forum paranormalne, nie wierzysz to wypad.  


  • 1



#23

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie denerwują tacy których denerwuję to że sceptycy wypowiadają się na forum. 


  • 0



#24

luk3Z.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo jeśli założyć, że coś takiego jak "duch" istnieje, to jest to po prostu zmarły człowiek, a jako  że żywi ludzie dzielą się na dobrych i złych (wiadomo, nic nie jest czarno-białe, ale trochę to uogólnijmy), to duchy też muszą się na takie i takie dzielić.

 

 

Człowiek nieraz potrzebuje pomocy innych, zwłaszcza znajomych i bliskich, więc po kopnięciu w kalendarz, też tak powinno być.

Tak na logikę ;p

 

Dobrze kolego rozumujesz. Ja chciałbym tylko przypomnieć słowa mojego kolegi, który jest medium - dusze to świecące kule, które mogą przybrać postać i się "zmaterializować". Część tych dusz zostaje na Ziemi (nie wiadomo dlaczego).

Czasami można je zobaczyć w "realu" lub w odbiciu tj. lustrze lub szybie oraz usłyszeć (poltergeist).


  • 0

#25

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No dobra @luk3Z bo tak promujesz tego kolegę lepiej niż Chajzer Vizir więc mam pytanie. Jak wygląda poltegreist? Nie pisz proszę, że to kula światła, bo kulki światła to orby które wiadomo czym są, nie będziemy pisać w pięciu tematach o tym samym.

 

Następnie chciałabym się dowiedzieć czy uczestniczyłeś chociaż w jednym seansie czy po prostu piszesz co Ci ślina na język przyniesie opierając się o elaboraty kolegi o mrocznym świecie dusz. Jakie jest stanowisko Twoje w tej sprawie? Kolega założył firmę/blog i masz za zadanie lekką reklamę czy może faktycznie interesujesz się tematem? Widziałeś na własne oczy te kule czy tylko opierasz się na opowieści kolegi?





#26

luk3Z.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra @luk3Z bo tak promujesz tego kolegę lepiej niż Chajzer Vizir więc mam pytanie. Jak wygląda poltegreist? Nie pisz proszę, że to kula światła, bo kulki światła to orby które wiadomo czym są, nie będziemy pisać w pięciu tematach o tym samym.

 

Następnie chciałabym się dowiedzieć czy uczestniczyłeś chociaż w jednym seansie czy po prostu piszesz co Ci ślina na język przyniesie opierając się o elaboraty kolegi o mrocznym świecie dusz. Jakie jest stanowisko Twoje w tej sprawie? Kolega założył firmę/blog i masz za zadanie lekką reklamę czy może faktycznie interesujesz się tematem? Widziałeś na własne oczy te kule czy tylko opierasz się na opowieści kolegi?

 

Nie wiem jak wygląda poltegreist, zmora, orby, kule, bo nigdy ich nie widziałem. Wiem (od kogoś z rodziny), że zmora wygląda jak mgła.

Kolega, który jest medium nie zajmuje się tym zawodowo ma taki dar, że to widzi i tyle (pracuje w innej branży). Mówił, że widzi kule, raz w lustrze widział mgłę.

W żadne seanse się nie bawi. Mówi, że widzi to co mu kule pokazują (czasami rozmawia z nimi a one albo go pociągną za ubranie albo przesuwają jakieś przedmioty).

Ja w to wierzę, bo coś tam kiedyś słyszałem choć nigdy nie widziałem.


Użytkownik luk3Z edytował ten post 09.11.2018 - 22:12

  • 0

#27

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ten kolega mógłby nagrać krótki film jak te kule się z nim kontaktują, pytam poważnie bo byłby to fantastyczny dokument do tego forum.





#28

luk3Z.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ten kolega mógłby nagrać krótki film jak te kule się z nim kontaktują, pytam poważnie bo byłby to fantastyczny dokument do tego forum.

Mogę się go zapytać ale pewnie się nie zgodzi, bo mi o tym powiedział w tajemnicy (inni z pracy się śmiali z tego i potem już o tym nie mówił, bo mu nie wierzyli).

Ale faktem jest, że coś się tam w pracy zawsze działo, szczególnie w szatni (obecni pracownicy nie chcą mówić aby nie straszyć nowych).

Ja mu wierzę, bo u mnie w rodzinie też dziwne sytuacje się zdarzały. Z tego co mówił to widział obrazy jako myśli przekazywane przez ducha.

Czytałem gdzieś, że w nocy podczas snu mózg pracuje inaczej i duchy się mogą z nami kontaktować, a on to miał na żywo musiał tylko pogasić światła i czekać w pustym pomieszczeniu paląc papierosa. Sam przyznał, że się nie boi i gada jak z człowiekiem...


  • 0

#29

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

musiał tylko pogasić światła i czekać w pustym pomieszczeniu paląc papierosa. Sam przyznał, że się nie boi i gada jak z człowiekiem...

 

A czemu nie moga byc zapalone swiatla, pomieszczenie gdzie sa inni (jakos w seansach spirytystycznych XIX/XX w. duchy odzywaly sie przy publice) i palac ziolo albo nic?


  • 0

#30

piotr2221.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę się go zapytać ale pewnie się nie zgodzi, bo mi o tym powiedział w tajemnicy (inni z pracy się śmiali z tego i potem już o tym nie mówił, bo mu nie wierzyli).

 

 

Ale faktem jest, że coś się tam w pracy zawsze działo, szczególnie w szatni (obecni pracownicy nie chcą mówić aby nie straszyć nowych).

Ja mu wierzę, bo u mnie w rodzinie też dziwne sytuacje się zdarzały. Z tego co mówił to widział obrazy jako myśli przekazywane przez ducha.

Czytałem gdzieś, że w nocy podczas snu mózg pracuje inaczej i duchy się mogą z nami kontaktować, a on to miał na żywo musiał tylko pogasić światła i czekać w pustym pomieszczeniu paląc papierosa. Sam przyznał, że się nie boi i gada jak z człowiekiem...

Twój kolega ma z ciebie niezłą beczkę, a Ty to wszystko łykasz.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych