Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktoś próbuje sie skontaktować?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
83 replies to this topic

#1

Chemiczna.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam, niedawno zdarzyły się dziwne incydenty w moim nowym mieszkaniu... jak nocowała u mnie mama, przez sen usłyszała dźwięk domofonu i biegła go odebrać (ja nie spalam, domofon nie dzwonił), po czym sam włączył się faks, ktoś jak by włączył tryb głośnomówiący i nagrał wiadomość z dziwnymi trzaskami, kompletnie nie zrozumiałymi... niestety moja mama była zaspana, faks strasznie hałasował i usunęła tą wiadomość :/ druga sytuacja to jak oglądałyśmy film nagle spadł pilot i włączyło się przypomnienie na moim telefonie: "proszki", jestem przekonana ze nie było żadnej możliwości ze nawet przez przypadek mogłam je ustawić, to było na samym końcu listy, kilka miesięcy temu ustawiałam jak brałam antybiotyk, odrazu wzięłam insulinę i dopilnowałam by rodzice też wzięli leki :) Podobno zmarli potrafią manipulować elektroniką stad moje obawy ze ktoś próbuje się skontaktować z Nami? Straciłam niedawno brata i babcie ale podobno rodzina nie kontaktuje sie w ten sposób... po śmierci brata miałam tzw. sen proroczy w którym uświadomiłam go ze nie żyje, pożegnałam sie z Nim, przytulił mnie tak że po wybudzeniu czułam ciepło jego ciała, odszedł, ale gdzie wchodził tego już nie zobaczyłam ale na pewno nie został tu. Ja nigdy nie miałam styczności z duchami, podobno jak ktoś się boi to ich nie zobaczy? natomiast moja mama w dzieciństwie widziała je często, u wróżki się dowiedziała ze ma w połowie otwarte trzecie oko jednak nic z tym nie zrobiła i ten dar znikł... Z góry dziękuje za każdą odpowiedź :)


  • -2

#2

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moment, w którym przekonałem się, że to kolejna bajka, nastąpił dokładnie tutaj:

 

 

natomiast moja mama w dzieciństwie widziała je często, u wróżki się dowiedziała ze ma w połowie otwarte trzecie oko jednak nic z tym nie zrobiła i ten dar znikł... 

 

 

Oczywiście, nie masz jakichkolwiek dowodów, na prawdziwość tych zdarzeń, i uważasz, że ludzi twoja historyjka, zafascynuje do tego stopnia, że uwierzą ci na słowo? 


Użytkownik Hardy edytował ten post 30.07.2017 - 15:37

  • 0

#3

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Duchy idą z duchem czasu. Na świecie jest obecna powszechnie elektronika i duchy nie mają zamiaru zostać w tyle i komunikują się teraz z jej pomocą.

Skąd masz takie informacje, że duchy manipulują/próbują się kontaktować się za pomocą elektroniki, ale jeśli chodzi o rodzinę, to już nie?


  • 0



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wczoraj w tv na tvn leciał film ,,uwierz w ducha".
Tak zainspirowana tym filmem postanowiłaś wymyślić sobie historię z duchami?

Użytkownik Wszystko edytował ten post 30.07.2017 - 20:32

  • 1



#5

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rzecz w tym, że elektronika, jak każdy sprzęt, od czasu do czasu się psuje, czy wykonuje różne dziwne akcje, czy to przez spięcie, usterkę czy z innych powodów i duchy raczej wolały by się skontaktować w sposób, który nie oznajmi domownikom, że pora wezwać elektryka, czy wymienić to i owo.


  • 0

#6

Mkbewe.

    Poważnie Tajemniczy

  • Postów: 97
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do gramofonu i faksu, sprawdź czy nie masz zwarcia czy czegoś. natomiast jeżeli chodzi o pilot i telefon, Piloty są lekkie więc lekki przeciąg w mieszkaniu jest w stanie zwalić pilot na ziemię, Pewnie przypadkiem spadł Ci na telefon włączając Ci przypomnienie.

 

Co do Twojego wrażenia z duchami. Prawdopodobnie Twoja podświadomość sprawia Ci figle, to normalne. A co do wróżek to proszę, nie idź do nich, to oszustki, zawsze Ci powiedzą to co chciałabyś wiedzieć, a nie prawdę. :)


  • 0

#7

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tym faksem i domofonem, to może być sprawka jakiejś realnej osoby, dowcipnisia. Jeśli chodzi o pilota, to miałam podobny przypadek.  Możliwe, że to jakieś procesy wewnątrz Ziemi, wpływają na to przemieszczanie sie przedmiotów, albo infradźwięki. 

 

Duchy to jeszcze nie udowodniona prawda, ale... informacja zapisana na duszy zmarłej osoby, może wpływać  na otaczającą nas rzeczywistość. Tak uważam, biorąc to wszystko na logikę, bo to co powoduje, że nasze ciała ożywają ( ciało to martwa materia), mogłoby ożywić w jakiś sposób martwą materię, spowodować oddziaływanie, które np. zwaliło pilota.. Tak ja sadzę, ale wiadomo... to tylko moje przypuszczenia. :)


  • 2



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Infradźwięki nie mogą spowodować zrzucenia pilota, bo są na to zbyt słabe.
  • 0



#9

Brummbär.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ale Creepypasty to nie w tym dziale chyba

 

 

Tak uważam, biorąc to wszystko na logikę, bo to co powoduje, że nasze ciała ożywają ( ciało to martwa materia), mogłoby ożywić w jakiś sposób martwą materię...

 

O nie ale straszne, paranormalne.pl to serwis ekspertów od spraw paranormalnych teraz na 100%!!!!!

 

Dobra wystarczy, dałam szansę ale widzę że niepotrzebnie. 

offtop2.gif

ban30.gif

Rozumiem, że ktoś może nie ogarnąć regulaminu ale w tym wypadku jest to czysta złośliwość. W przerwie zapoznaj się po raz enty z regulaminem.

TheToxic


  • 0

#10

AzoPunEkoz113.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Droga Chemiczna

 

Bardzo poruszyla mnie twoja historia. Fascynuje sie zjawiskami paranormalnymi od lat, a wlasciwie od kiedy sama mialam doswiadczenia tego typu (no moze nie dokladnie tego typu, ale bardzo podobne. Chodzi mi o to, ze czesto zmarli przypominali o swoim istnieniu i co ciekawe byly to osoby, ktorych w ogole nie znalam), Jesli chodzi o wrozki sama nigdy nikogo nie oszukalam i wypraszam sobie takie insynuacje jakoby osoby obdarzone tym darem oszukiwaly kogokolwiek i kiedykolwiek i gdziekolwiek. Wybaczcie drodzy panstwo, ale jestem naprawde bardzo poruszona. Postawilam nawet Karty i otrzymalam odpowiedz, ze zdarzenia te mogly byc wywolane dysharmonia czakry, o ktorej wspominalas. Wydaje mi sie zatem, ze dysharmonia tej czakry moze byc u Was rodzinna.

 

Pozdrawiam Cie bardzo czule

Agnes


  • -2

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To interesujące że niematerialny duch potrafi wpływać na elektroniczne urządzenia a żywa, materialna osoba nie potrafi odpisać użytkownikom forum. To jest dopiero niebywałe.
Żadna osoba nie jest obdarzona darem wróżenia. Tacy ludzie dzielą się na dwie kategorie. Pierwsza to ci, którzy w to wierzą i zarabiają na tym, a druga to ci, co nie wierzą i też zarabiają.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 31.07.2017 - 16:41

  • 2



#12

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Droga Chemiczna

 

Bardzo poruszyla mnie twoja historia. Fascynuje sie zjawiskami paranormalnymi od lat, a wlasciwie od kiedy sama mialam doswiadczenia tego typu (no moze nie dokladnie tego typu, ale bardzo podobne. Chodzi mi o to, ze czesto zmarli przypominali o swoim istnieniu i co ciekawe byly to osoby, ktorych w ogole nie znalam), Jesli chodzi o wrozki sama nigdy nikogo nie oszukalam i wypraszam sobie takie insynuacje jakoby osoby obdarzone tym darem oszukiwaly kogokolwiek i kiedykolwiek i gdziekolwiek. Wybaczcie drodzy panstwo, ale jestem naprawde bardzo poruszona. Postawilam nawet Karty i otrzymalam odpowiedz, ze zdarzenia te mogly byc wywolane dysharmonia czakry, o ktorej wspominalas. Wydaje mi sie zatem, ze dysharmonia tej czakry moze byc u Was rodzinna.

 

Pozdrawiam Cie bardzo czule

Agnes

 

 

To nawet jej nie znasz osobiście, a karty powiedziały ci, co to mogło być? Dobre, :D skoro jesteś obdarzona takimi darami, to może, zapytaj karty, co robiłem przedwczoraj, jestem ciekawy, być może, gdzieś obok mnie spadła gwiazda, a ja o tym nie wiedziałem!


  • 0

#13

Anthrox.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akurat dzisiaj przeczytałem pasujący kawał:

 

Do Stalina przyszedł oficer ochrony i nastąpiła taka konwersacja:
 

 

- Towarzyszu Stalin, przyszedł jasnowidz. Wpuścić?
- Do łagru z nim. Jakby był jasnowidzem to by nie przychodził.

 


Użytkownik Anthrox edytował ten post 31.07.2017 - 19:01

  • 4

#14

AzoPunEkoz113.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To nawet jej nie znasz osobiście, a karty powiedziały ci, co to mogło być? Dobre, :D skoro jesteś obdarzona takimi darami, to może, zapytaj karty, co robiłem przedwczoraj, jestem ciekawy, być może, gdzieś obok mnie spadła gwiazda, a ja o tym nie wiedziałem!

 

 

 

Bardzo zabawne. 

 

 

Nie moge stawiac Kart na niepowazne pytania. Chcesz wykpic moc Tarota, ale to nie podwazy Jego potegi...


Użytkownik AzoPunEkoz113 edytował ten post 31.07.2017 - 20:43

  • -2

#15

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1.Ojojojoj, wykpiłem potęgę Tarota, jakaż mnie kara, za to spotka? A potrafisz udowodnić, tę jego moc? 

 

2.Dlaczego nie możesz, stawiać kart na niepoważne pytania? 

 

3.A więc opowieść, przypadkowej osoby z internetu, jest dostatecznie poważna, aby stawiać karty, mimo że może ( i jest) to być ściema?  :facepalm:

 

4.Wracając, do pierwszego pytania, w dzieciństwie, z kart Tarota, układałem domki, czy to też, było karygodne postępowanie i czy może mnie za to, dopaść np. jakaś klątwa?


Użytkownik Hardy edytował ten post 31.07.2017 - 21:03

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych