Skocz do zawartości


Dziwne wydarzenie...

duch nawiedzona butelka nietoperz

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam. Ostatnio w nocy przytrafiło mi się coś dziwnego. Położyłem się spać. Jak to zwykle mam w zwyczaju myślałem o tym co się tego dnia przydarzyło. Nic nadzwyczajnego nie było. Nagle gdy tak myślałem usłyszałem coś w rodzaju dźwięku butelki uderzającej o podłogę. Pomyślałem sobie, że to pewnie znowu coś mi się wydaje. Kilka minut później podłoga zatrzeszczała, jakby obok mnie ktoś chodził. Zacząłem się zastanawiać co się dzieje. Z dworu słychać było gwizdanie, takiej jakby smutnej melodii. Zaraz potem nietoperz uderzył w okno dachowe i zaczął wrzeszczeć. Tak się wtedy wystraszyłem, że zapaliłem światło i... butelka, którą wyrzuciłem do śmieci leżała na podłodze. Po prostu słabo mi się zrobiło, poszedłem do kuchni, wypiłem herbatę na uspokojenie i położyłem się spać. Wie ktoś o co tutaj chodziło? Nietoperze rzadko kiedy wpadają na okna dachowe, butelki nie potrafią skakać, a powietrze raczej nie chodzi. Mieszkam daleko od takiego miejsca gdzie ktoś chodzi po nocy i gwiżdże.


  • 0

#2

Brummbär.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie będę kłamal, sądzę, iż twoja historia jest fałszywa. Powody:

 

 

...że zapaliłem światło i... butelka, którą wyrzuciłem do śmieci leżała na podłodze.

Rzeczywiście, tak było.

 

 

Z dworu słychać było gwizdanie, takiej jakby smutnej melodii.

 

Przesłyszało ci się coś najwidoczniej, albo poprostu ktoś gwizdał a ty wyolbrzymiłeś to razy milion aby podniecić dyskusję

 

I znowu historia typu "Dzisiaj wydarzyło się A i B, ale A i B nie mogło się wydarzyć ponieważ C"

 

Kolejny post i kolejny raz popisy. Usunęłam zbędną dekorację tekstu.

3.14 Nie nadużywaj emotikonów, kolorów, wielkich liter, pogrubień i innych dekoracji tekstu.

ostrzezenie.gif

TheToxic


  • 0

#3

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Asriel twój post jest napisany na siłę. Nic tu kompletnie nie trzyma się kupy. 

 

Nie wiem co ma tu być niby takiego wstrząsającego? Gacek który nocą uderzył w okno czy butelka która wypadła z kosza. Naprawdę???? Temat prowokacja





#4 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

@TheToxic

Właśnie o to chodzi, że nic nie trzyma się kupy. Nie rozumiem o co chodziło tamtej nocy.


  • 0

#5

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

butelki uderzającej o podłogę.

Co to była za butelka, bo jak plastikowa, to one czasami "strzelają",w sensie, wydają taki dźwięk, jakby ktoś je zginał. U mnie tak się dzieje.

 

 

Kilka minut później podłoga zatrzeszczała, jakby obok mnie ktoś chodził.

Tylko samo trzeszczenie podłogi, spowodowało to, czy jeszcze coś? W sensie jakieś uczucie czyjejś obecności, otarcie sie o ciebie...czegoś?

Podłoga, rozumiem , jest drewniana, tak? Czy może wykonana z innego materiału? Jeśli tak jest , to z jakiego?

 

 

Z dworu słychać było gwizdanie, takiej jakby smutnej melodii.

To gdzie ty mieszkasz? Moim zdaniem, to akurat paranormalne nie jest, każdy może gwizdać idąc gdziekolwiek. Tym bardziej , że wczoraj była... sobota. A sobota = imprezki. Może ktoś z imprezy wracał.

 

 

Zaraz potem nietoperz uderzył w okno dachowe i zaczął wrzeszczeć

Może to był jakiś chory nietoperz, z zaburzonym aparatem służącym do echolokacji. Czasami nietoperz potrafi się wplątać we włosy, to w szybę przydzwonić też może. ;)


  • 3



#6 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

To już wszystko jasne. Nie chcę drążyć tematu... Dziękuję za odpowiedzi :)


Użytkownik Asriel edytował ten post 23.07.2017 - 21:23

  • 0

#7

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli prowokacja skoro nie potrafisz odpowiedzieć na rzekomą własną historię?

I co w temacie robi dziwny tag "nawiedzona butelka" :facepalm: .

 

Jak masz zakładać same tak głupie tematy to nie zakładaj ich wcale bo tylko się ośmieszasz.





#8 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

@TheToxic

Nie prowokuję. Tyle dziwnych rzeczy stało się w przeciągu 30 minut, że chciałem zobaczyć czy istnieje jakieś logiczne wytłumaczenie.


  • 0

#9

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To odpowiedz @Endi jaka to była butelka, szklana czy plastikowa?





#10

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

closed.gif

Skoro autor sam mówi, że nie chce drążyć tematu, uważam go za zamknięty.


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duch, nawiedzona butelka, nietoperz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych