Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szepty w nocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Anonimka125.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, dziś w nocy doświadczyłam czegoś dziwnego. Nie wiem czy to nie był sen, bo to nieprawdopodobne żeby było na jawie. A więc byłam w półśnie ( lub śnie) gdy poczułam jak zapada się w łóżko-nicość. Wiedziałam że jest bardzo jasno wokół mimo że nie otwierałam oczu. Po chwili usłyszałam pierwszy szept i tylko ten był zrozumiały dla mnie i tylko jeden zapamiętałam. Brzmiał on " Bóg Cię nie kocha". Głos należał do kobiety, nie był zbyt przyjazny. Mimo to w tamtej chwili się nie bałam. Myślałam, że może być to mój opiekun astralny, ale chyba on nie mówiłby mi takich rzeczy? Głos słyszałam tak jakby ta osoba stała koło mnie. Po skończonych szeptach "wypłynęłam" na powierzchnię łóżka. Otworzyłam oczy i było całkowicie ciemno, myślałam przez chwilę co to było i znów się "zapadłam". Po tym nic nie pamiętam. Czy ktoś miał podobnie? Czy ktoś wie co to mogło być? Duch czy coś innego? Dodam że 7 lat temu na tym łóżku zmarł mój dziadek.
  • 0

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cześć.

To był tylko sen. Łóżko nie mogło odjechać w nicość i powrócić na swoje miejsce, no proszę cię. Po prostu doświadczyłaś realnego snu, wszystko w nim było tak realne, że miałaś wrażenie, ze czuwasz a nie śpisz i stąd wrażenie, że coś ci się przydarzyło. Sny bywają absurdalne i nie warto nimi zaprzątać sobie głowy. Sen zawsze pozostaje snem choćby nie wiem co się nam śniło i nie warto ani ich analizować ani szukać głębszego przesłania.

 

Swoją drogą po śmierci warto by wymienić meble, a łóżko to dość osobisty przedmiot który powinno się wymienić od razu.





#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wpisz w google ,, omamy hipnagogiczne" to znajdziesz wyjaśnienie.
  • 0



#4

Brummbär.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Czytasz za dużo biblii lub o pewnych religiach Abrahamicznych. Twój opis przypomina mi opis piekła z Chrześcijaństwa. Pozdrawiam


  • 0

#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz nawiedzone łóżko  :facepalm: . Wezwij egzorcystę, albo zacznij sprzedawać bilety...





#6

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To był sen, w którym pewne świadome informacje zostały zachowane ( to że  leżysz na łóżku w swoim pokoju). To zapadające się łózko, szepty, to już typowe senne obrazy. :)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 23.07.2017 - 18:55

  • 1



#7

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytasz za dużo biblii lub o pewnych religiach Abrahamicznych. Twój opis przypomina mi opis piekła z Chrześcijaństwa. Pozdrawiam

 

Kiepskie wyjaśnienie. Chrześcijanie stosują raczej nazwę "anioł stróż", dla czegoś co osoby zainteresowane tzw. astralem nazywają "opiekunem astralnym", stąd wnioskuję, że u autorki występuje raczej zainteresowanie tym drugim niż Biblią. Jaki opis? Jedyne co opisała, to głos kobiety mówiący, że Bóg jej nie kocha.

 

Stawiam na realistyczny sen lub, jak zasugerował Wszystko, omamy hipnagogiczne. Zarówno przy jednym jak i drugim można się nie połapać czy się śpi czy nie. Co mogło zdeterminować taką a nie inną treść? Mnóstwo rzeczy. Może miewasz ostatnio jakieś dylematy moralne, zastanawiasz się czy jesteś dobrym człowiekiem, robisz sobie wyrzuty za coś co kiedyś zrobiłaś i tak oto karci Cię Twoja własna podświadomość.


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych