Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrafie przewracać ludzi siłą swojego umysłu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich dawno nic nie pisałem, ale ostatnio miałem ciekawe zdarzenie, które sprawiło, że zacząłem dostrzegać pewien schemat więc trzeba o tym napisać, więc czas na konkrety ebe ebe

 

Pierwsza taka sytuacja jak tak sięgam pamięcia miała miejsce jak miałem z 12 lat i łaziłem po osiedlu a tu idzie taki typek z osiedla, starszy ode mnie z 4 lata ale taka troche mameja był chłop, szczególnie na tle jego rówieśników z których z kolegami braliśmy przykład hehe. No i idzie on z jakimiś laskami to chcąc się popisać zacząłem krzyczeć bodajże tak to brzmiało: "Mateusz menelu rodzine masz w Izraelu" wtedy to strasznie zabawne było haha no i patrze a chłop leci za mną zapewne chcąc mnie skopać, to ja w długą jak Usain Bolt. Obracam się patrze, a on już za mną!!! Pamiętam że pomyślałem coś w stylu wywróć się błagam, patrząc na niego i w tym momencie coś jakby się we mnie skumulowało, poczułem jak jakaś ogromna energia krąży po moim ciele i nagle jakby skupiła się na nim, ja patrze a ten leci do przodu na ryj jakby się o coś potknął jak laski z młodzieżowych horrorów podczas ucieczki przed psycholem hahaha, nawet te jego koleżaneczki się śmiały, no a ja wróciłem cały i zdrowy do domciu na kolacje :)

 

Drugie zdarzenie miało miejsce w gimnazjum, miałem 15 czy 16 lat nie pamiętam anwet, ale motyw był taki: byłem wtedy zakochany strasznie w takiej lasce z innej klasy, to było takie pierwsze chodzenie na powaznie wiecie o co chodzi he, no i był to też ten moment gdy miałem pierwszy poważny zawód miłosny, bo laska znalazła sobie jakiegoś frajera i walnęła mnie po rogach, życie. No i jakiś czas później siedzimy se w takim pubie którego już nie ma zresztą i gramy sobie w bilarda i pokrótce trzeba bylo wyjść na papierosa przed pub i stoimy palimy ja patrze a tam stoi ta latawica z koleżankami cieszą coś ryje, drą japy do siebie, ja tak patrze na nią i znowu to samo uczucie: gniew i jakby energia krążyła mi po całym ciele. Patrzę, a ta się tak zaciesza że aż ją wykręca (dodam że nie widziała mnie) i wtedy pomyślałem żebyś się tak wy...wrócił na glebe szlaufie brudny. I nagle ona leci w bok tak jakby ktoś ją popchnął i w błoto hahaha poczułem że ta energia jakby ze mnie zeszła a ja widząc to zacząłem tak się głośno śmiać, że dopiero wtedy mnie zauważyła haha wtedy też pomyślałem że sprawiedliwość jednak istnieje he

 

Ostatnia sytuacja miała miejsce wczoraj. Idę sobie miastem jakoś pod wieczór wracając z biedronki i niosac cole original i reklamówkę a tam konkretnie gastra miałem, z 3 paczki chrupek pierniczki jakieś konkretnie jeść mi się chciało hehe a tu nagle ktoś mnie złapał nagle za kaptur i pociągnął mocno do tyłu. Ja poleciałem na glebe razem z zakupami, na szczęście nic się nie uszkodziło, podnoszę wzrok a tu tu Miecio (pseudonim zamieniony żeby bez pucy było hehe) . Nie powiem w tym momencie się konkretnie wydygałem. Miecio to chłop ze to jeden z tych gości na których praktycznie nie ma kozaka, chłop strasznie kumaty. Jakiś czas temu poszedł garować za jakieś sztrymsy a tak się składa że niefartem wchodziłem mu troche kwitu zanim poszedł garować i w tym okresie zanim trafił na puche nie mieliśmy najlepszych relacji. No a on teraz wyszedł dwa razy większy i tak stoi nade mną i mówi co na pierniczki masz koke kole to dawaj dla mnie siano bo odzyskuje ja mowie ze wlasnie rozwalilem caly sos i nie mam dla niego pieniedzy. Wtedy zaczelo powracac to uczucie, ja patrze a on wkurzony bierze mnie za szmaty i podnosi na nogi i mówi wyciagaj co masz z kieszeni bo bede bil z piesci, a w jego przypadku to konkretne uderzenie bo w  lapie ma z 40 a uderzeniem piachy to on chyba niedzwiedzie zabija wtedy tak pomyslalem pamietam i patrze on sie cofa do tylu pare krokow i nie czekajac na moja reakcje bierze rozped i wyskakuje w powietrze by sciac mnie ciosem z gory ja patrze on juz przelecial metr i ma mnie trafic a kumulacja osiagnela maksimum i skupiajac wzrok na nim pomyslalem nie mozesz mnie trafic bo glowe mi oderwiesz przewroc sie tak moze i patrze chlop juz mial mnie sciac poteznym panczem a tu jakby cos go odrzucilo do tylu i polecial na plecy z ogromnym hukiem i lezy ogluszony ja patrze zszokowany co wlasnie mialo miejsce a on jakos po minucie sie podniosl popatrzyl na mnie jak na demona haha autentycznie i po prostu odszedl w druga strone. Widzac to nie dowierzalem myslalem ze typa predzej rzadowy czolg zatrzyma niz moja głowa a tu jednak  hehe podnioslem zakupy i poszlem sobie cos wszamac w chatce happy end.

 

No i takie to historie, napiszcie czy można wg. was specjaliści od psi mówić o jakichś zdolnościach, czy to prawa fizyki pomogły mi nie wiadomo czemu może z sympatii do mnie, albo też czy mieliście takie przeżycia i jeśli jest to zdolność to jaka bo nie pirokineza np. ogółem zapraszam do dysputy hej


  • -3



#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ty znowu jarasz ziomek to nie wiem ale daj se troche przerwy. Wiem że są wakacje ale potem czeka cie kolejny rok w budzie.
  • 3



#3

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ej Wszystko, prawdą w moim pierwszym poście jest wszystko, nic nie wymyśliłem, bo nie mam powodów ku temu, a do budy mi się nie śpieszy, bo mam spoko prace z dobrymi zarobkami, wcale bym się też nie zdziwił jakbym miał większe zarobki od ciebie haha 


  • -4



#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chłopie ty zacznij pisać powieści fantasy lub SF bo ty się marnujesz tu na forum :D Leżę :D


  • 2



#5 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdyby nie "hehe" to może dałoby się przeczytać bez śmiechu. Zacznij prowadzić dziennik, bo może być ciekawie.

 

Czasem potrafię wyłapać myśli innej osoby, ale o przewracaniu nie słyszałem.


Użytkownik Asriel edytował ten post 19.07.2017 - 15:29

  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ma bujną wyobraźnię, przeżył już więcej cudownych przygód niż alicja w krainie czarów.
  • 1



#7

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za dużo palisz. Nie pomaga to ani w interpretowaniu rzeczywistości, skoro według ciebie ludzie odbijają się od powietrza. Ani w pisowni, bo z tego slangu to ciężko cokolwiek zrozumieć. I mówi ci to typowo "osiedlowy" chłop z "łapą 40", tylko bez "garowania".


  • 0



#8

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko - jakbyś się czasem ruszył z domu a nie walczył o nagrody sceptyka roku to też byś może pare cudownych przygód przeżył hAHA 

 

Alucard - powiedz o co konkretnie chodzi to ci napiszę co jaki zwrot oznacza, wiem może być nie zrozumiałę któreś słowo ale naprzyklad jak pisze na forum to zapominam że np. dla kogośjakiś zwrot może być niezrozumiały


  • -1



#9

Marcello.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze ktoś mógł stracić równowagę i upaść. Często można zobaczyć takie wydarzenia.


  • 0

#10

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to skumaj Marcello sytuacje z 3 historyjki, przecież typ chciał mnie ściąć z supermena (to taki cios jak wyskakujesz w powietrze i w locie typa ścinasz pięścią, wpisz sobie superman punch na yt latwiej ci bedzie to sobie wyobrazic) i juz wyprowadzał cios a tu go odrzuciło do tyłu po prostu jakby podmuch wiatru potężny, co jest niemożliwe, dodam że chłop wagowo koło 100 kg jest, to jak mógł stracić równowagę w locie ? :D


Użytkownik Billy Kid edytował ten post 19.07.2017 - 15:47

  • -1



#11

Marcello.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uwierz mi, ciężko można sobie takie coś wyobrazić. Na pewno Ci się nie przyśniło?


  • 0

#12

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Billy Kid

Wiesz, może źle się wyraziłem. Wszystko rozumiem, jednak posługując się takim slangiem automatycznie zmniejszasz liczbę osób, które przeczytają i w pełni zrozumieją twoją wypowiedź. Nie każdy ją może zrozumieć/chcieć przeczytać, właśnie przez slang.

 

@Marcello

Stracić równowagę, a w rozpędzie nagle zmienić swój kierunek o 180 stopni to jednak różnica.


  • 0



#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Marcello przejrzyj sobie jego tematy. 
1.Tutaj opisuje jak był w piwnicy i usłyszał jakiś głos mówiący po niemiecku http://www.paranorma...kiej-kamienicy/ 

2. W tym temacie pisał, że widział ufo http://www.paranorma...iwne-zdarzenie/

 3. Tu też opisuje jakąś niezwykłą historię http://www.paranorma...innym-wymiarze/ 

4. W tym temacie opisał że auto przejechało samo na ręcznym http://www.paranorma...28-duch-mocarz/

 

 

Niezwykłość tych historii może prowokować do takich postów, jednak proszę wypowiadać się na temat.

Alucard


  • 1



#14 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Po tym co napisał Wszystko mogę stwierdzić, że Billy jest trollem.

 

Jak wyżej.

Alucard


  • 0

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak konkretniej, nikt nie potrafi przewrócić kogoś siłą umysłu. Można użyć sugestii lub hipnozy żeby coś takiego osiągnąć. Ale trzeba mieć z kimś kontakt wzrokowy albo przynajmniej słuchowy. Jak podejdzie do was napakowany typ o wrzoście 2 metry i z groźnym spojrzeniem zapyta czy macie jakiś problem, to miękko zrobi się w kolanach.
Jest taki film dokumentalny o energii chi z national geographic. Pokazują tam jakiegoś mistrza, który przewraca swoich uczniów tą niby energią. Okazuje się że to nie działa na inne osoby. Film jest pewnie na youtube.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych