Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paraliż senny w ujęciu naukowym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
373 odpowiedzi w tym temacie

#16

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Poczytałem więcej na temat oobe. Postaram się wprowadzić w ten stan. Za każdym razem jestem o krok od tego lub po prostu zasypiam ;/ Teraz gdy myśle co mnie omineło to mnie krew zalewa :argue: Może sie komuś udało ?
  • 0

#17

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

niestety, ja nie moge juz dotrzec do tego stanu jaki zazwyczaj osiagalem, musze sie pozadnie skoncentrowac i dojsc do tego co tak bardzo mnie irytuje
  • 0



#18

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, ostatnio też mam problemy spowodowane nawałem informacji...heh
  • 0



#19

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj ściągałem z http://www.bwgen.com/inx_oobe_dat.htm preset do bwg o nazwie Feel free to OOBE. Położyłem się i odpaliłem. Dzwięki z nadmorza i słychać mewy. Wyobraziłem sobie, że leże na plaży i sie opalam. Potem, że latam z tymi mewami. Nic sie nie działo, ale po czasie coś jednak zaczęło się dziać. Poczułem kołysanie raz na lewo raz na prawo jak na statku. W końcu tak mnie rozkołysało że sie przewróciłem. Otworzyłem oczy i byłem w takiej samej pozycji jak wczęsniej (?). Po tym poszedłem coś popić do kuchni.
Dalsze próby były już gorsze. Czułem tylko jak mi krew płynie po ciele (czy coś podobnego) i bardzo mocno serce mi biło jak bym się czegoś przestraszył. Byłem spokojny i nic szczegulnego sie nie działo i zupełnie nie rozumiem dlaczego serce tak reagowało. Potem zdjęłem słuchawki bo mnie już uszy bolały i zasnąłem.

Wie może ktoś gdzie jeszcze można ściągnąc sety do BWG nie mówiąc tu już o oficjalnej stronie programu ?
  • 0

#20

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jakbyś dalej poczekał jak się kolysasz to być prawopodobnie miał OOBE.
  • 0



#21

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze witam wszystkich-jestem tu nowy :lol :

Chciałem opisac swoj przypadek,ktory mial miejsce kilka miesiecy temu.

Poszedlem spac z wlaczonym kompem no i jakos usnalem.W srodku nocy obudzilo mnie stukanie klawiatury-bardzo sie przestraszylem,spojrzalem na krzeslo,ktore bylo odsuniete i chcialem je przystawic blizej do kompa tylko byl jeden problem...gdy dotknalem krzesla(nikogo na nim nie widzialem) bylo ono tak ciezkie jakby ktos na nim siedzial i nagle cos zaczelo mnie dusic,dostalem tego paralizu ale po jakims czasie bardzo powoli zaczalem ruszac reka,skrzyzowalem ramiona i 3 razy krzyknalem "akysz"(co najsmieszniejsze-krzyczalem to w spowolnionym tempie :surprised: ) i czucie w rekach odzyskalem.
Gdyby nie jeden fakt to pewnie bym ze strachu zawalu dostal,mianowicie-w tym "snie"(ktory byl IDEALNIE realny) komputer stal na swoim starym miejscu,od kilku miechow stoi gdzie indziej :P Gdyby stal tam gdzie zawsze to nie wiem czy bym po tym spokojnie poszedl spac. :-D
  • 0

#22

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Glupi temat, nie ma o czym pisac taki sam paraliz jest w stanie wibracji lub przed (jak bylo w moim przypadku).
  • 0

#23

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Paraliż Senny:
(Katapleksja). Umysł się budzi, ale ciało nadal śni - mięśnie nie reagują na sygnały wysyłane z mózgu, oddychanie jest utrudnione (jest też wrazenie ucisku na klatce piersiowej), często pojawia się też podniecenie seksualne. Te objawy stworzyły u ludzi wiarę w zmorę, dusiołka (pisze o nim Leśmian) itd.

:)
  • 0

#24

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hmm jakbym skads to znal
  • 0



#25

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz na myśli definicję, czy to co opisuje :)
  • 0

#26

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to co opisujesz, teraz sie zastanawiam czy czegos takiego nie mialem i czy mi sie to nie pomylilo z OOBE
  • 0



#27

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie raz jak mialem koszmar :P i przed czymś uciekałem to nie szło biec


W dziecinstwie czesto miewalem rozne koszmary w ktorych przejawial sie desen z goniaca mnie istota a ja mimo wszystko nie moglem sie ruszyc. Dziwne a zarazem nie przyjemne uczucie.
  • 0

#28

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, ja chyba wczoraj mialem paraliz senny :smile:

Polozylem sie spac, dlugo nie moglem zasnac i nagle sie zaczelo:
Uslyszalem glosny pisk w uszach i w tym samym momencie moje cialo wpadlo w mocne drgania (byly niezwykle szybkie ale bardzej odczuwalne w "astralu", mysle ze moje cialo moglo sie wogole nie poruszac)- mimo ze sie staralem to nie moglem otworzyc oczu ani poruszyc reka. W koncu z ogromnym wysilkiem poruszylem palcami i wtedy momentalnie pisk i drgawki ustaly. Okropne to bylo. Brrr :spadaj:

Mam tylko takie pytanie: to bardziej podchodzi pod paraliz senny czy pod poczatkowa faze oobe?
  • 0

#29

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

turrkus, tak faktycznie to był to paraliż, ale od niego do OOBE już tylko kroczek :) Gdybyś "czuł", czy też wizualizował mocno swoje ciało astralne jak się wyrywa z fizycznego, wyjście miałbyś jak w banku.
  • 0

#30

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

turrkus, tak faktycznie to był to paraliż, ale od niego do OOBE już tylko kroczek :) Gdybyś "czuł", czy też wizualizował mocno swoje ciało astralne jak się wyrywa z fizycznego, wyjście miałbyś jak w banku.

no to sie prawie o oobe otarłem :-D
Nastepnym razem jak mnie cos takiego w nocy spotka to nie bede reagowal tak nerwowo.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych