Skocz do zawartości


Zdjęcie

Technologia III Rzeszy - Horten ho 229


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Rigiel97.
  • Postów: 26
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukałem czy nie ma już o tym tematu pod frazami stealth oraz horten i nic nie znalazłem, także... także o.  :szczerb: 

Do rzeczy, oglądając dokument o technologii STEALTH wspomniano tam o tym, że Amerykanie przejęli te technologię od nazistów - nic do tego nie dodając. Szperając jak to mam w zwyczaju, znalazłem na wikipedii samolot III Rzeszy - Horten Ho 229. 

https://pl.wikipedia...i/Horten_Ho_229

Ciekawe osiągi (szczególnie max. pułap), jak na 72-letnią technologię(!), w linku wyżej jest napisane cytuję:

"nielatająca rekonstrukcja oraz testy elektromagnetyczne na tajnym poligonie fabrycznym Northrop wykazały, że samolot Ho 229 w 1945 byłby wykrywalny przez angielską stację radarową wczesnego wykrywania Chain Home". Testy przeprowadzono w latach 2008-2009  :)) 

Gdy wejdziemy w załącznik do Chain Home przeczytamy, cytuję:

"W czerwcu 1940 Niemiecki Instytut Badań Areonautycznych (DVL) utworzył grupę badawczą pod kierunkiem Professora von Handela i odkrył, że sygnały pochodzą od radarów posadowionych na wybrzeżu Wielkiej Brytanii. Określili oni pozycje wszystkich nadajników Chain Home i określili sposób ich pracy"   :facepalm: 

Zważając na rozmach nazistów, w 5 lat od określenia pozycji i sposobu pracy owych stacji radarowej 'Chain Home' osobiście uważam, że jednak mogli się postarać o to, by był niewykrywalny - na pohybel nielatającej rekonstrukcji.  :...: 

Kontynuując, jeżeli spojrzymy na to świadomie zdamy sobie sprawę jak bardzo technologia może wyprzedzać swoje czasy. Jeszcze bardziej przekonało mnie to w stwierdzeniu, że obserwując nad Polską (nie ja jedyny) dziwne samoloty(?) wcale nie miałem wraz z innymi obserwatorami omamów. Jednocześnie odsyłam do mojego wpisu na ten temat:

http://www.paranormalne.pl/topic/44242-latajace-trojkaty/ 

Pozdrawiam, świecący z Oriona  :papapa: 




 

Załączone grafiki

  • Horten.jpg
  • Horten1.jpg

  • 2



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych