Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe zdjęcie

plemię żmijowe

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#1

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Mowa o tych zdjęciach:
 

 
jWeCLai.png
 
 
K7X3uI6.png
 
 
ZzzFIIp.png
 
S3Dxxzy.png
 
 
o25vdJV.png
 
 
Biblia w księdze Daniela daje do zrozumienia, że dziesięciu królów którzy zasiądą wraz z Bestią w czasach ostatecznych są "gliną zmieszaną z żelazem". Dokładnie to samo o czym mówił Harold Wallace Rosenthal w 1976 r. podczas wywiadu, chwaląc się przy okazji, że "Żydzi będą mieć kontrole nad całym światem":
 
R. - White, ja wiem czego Pan poszukuje. Ja wiedziałem od początku, ale to jest w porządku. Wy i my jesteśmy tak odmienni. Wy jesteście z innej gliny. Wy nie jesteście z naszego rodzaju. Nie jest tajemnicą, że my nie poważamy Was i Waszego rodzaju.
W. - Odnosi się Pan po prostu do naszego rodzaju jako do chrześcijan?
R. - Nie, do Was jako do nie-Żydów - wszyscy jesteście naszymi wrogami.

 
Chodzi o ten fragment z ks Daniela:
 
 
(40): "Czwarte zaś królestwo okaże się mocne niczym żelazo. Jak bowiem żelazo miażdży i kruszy wszystko inne, tak niczym druzgoczące żelazo zmiażdży ono i zdruzgocze te wszystkie. (41): "A że widziałeś stopy oraz palce po części z uformowanej gliny garncarskiej i po części z żelaza, królestwo to okaże się podzielone, lecz będzie w nim coś z twardości żelaza; widziałeś bowiem żelazo zmieszane z wilgotną gliną. (42): A że palce u stóp były częściowo z żelaza, a częściowo z uformowanej gliny, królestwo to okaże się po części mocne, a po części okaże się kruche. (43): To zaś, że widziałeś żelazo zmieszane z wilgotną gliną – zmieszają się z potomstwem ludzkim; nie będą się jednak trzymać razem, jedno z drugim, tak jak żelazo nie miesza się z uformowaną gliną. (44): "A za dni tych królów Bóg nieba ustanowi królestwo, które nigdy nie zostanie obrócone wniwecz. I to królestwo nie przejdzie na żaden inny lud. Zmiażdży ono wszystkie owe królestwa i położy im kres, lecz samo będzie trwać po czasy niezmierzone;
 
 
Aniołowie się mieszali z potomstwem ludzkim wg Biblii.
Plemię żmijowe. Właśnie. Co Jezus miał na myśli nazywając siebie samego "Synem Człowieczym", a inną grupę osób uważających siebie za Żydów "Plemię żmijowe"?
 
Edycja tematu: Zdjęcia osób publicznych zostały usunięte
TheToxic


  • -6

#2

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prostu te zdjęcia zostały zrobione, gdy ruszała gałką oczną. Zwykłe rozmazanie, tak jak i się rozmazują na zdjęciach inne rzeczy, jeśli się poruszają.


  • 0



#3 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Troche jak diabel, ale autor zdjecia chyba taki mial zamiar.. ;) Zwroccie uwage na zrenice, na ten temat najlepiej wypowie sie pan Zaciekawony, tutejszy expert od fotografii.


  • 1

#4

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czyli sugerujesz, że Żydzi to Reptilianie? Odważnie.

 

Te oczy wyglądają interesująco, ale czy to jak wyglądają, nie może być po prostu winą światła? Po zmienie kierunku patrzenia, wyglądają normalnie, więc to bardzo możliwe wytłumaczenie.


Użytkownik dziewięć edytował ten post 08.07.2017 - 12:01

  • 0



#5

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Po prostu te zdjęcia zostały zrobione, gdy ruszał gałką oczną. Zwykłe rozmazanie, tak jak i się rozmazują na zdjęciach inne rzeczy, jeśli się poruszają.

 

Widzę że profesjonalnie podchodzisz do tematu skoro takie wnioski w takim czasie wyciągnąłeś.

 

Mógłbyś udowodnić te teorie? Zrób komuś zdjęcie (sprawdź sobie najpierw dane m.in. ekspozycji itp.) w EXIF i zrób zdjęcie z takimi samymi ustawieniami aparatu jakie miał fotograf.


Użytkownik gryninG edytował ten post 08.07.2017 - 12:05

  • -1

#6

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widzę że profesjonalnie podchodzisz do tematu skoro takie wnioski w takim czasie wyciągnąłeś.

A jakie inne wnioski można tu wyciągnąć? Na zdjęciach Nicki Minaj bardzo dobrze widać, że zostały zrobione gdy ruszała oczami i obraz po prostu się rozmazał. Naprawdę aż taka posucha jest w teoriach spiskowych, że takie "sensacje" trzeba tworzyć?

 

Mógłbyś udowodnić te teorie?

A ty możesz udowodnić swoje teorie?


Użytkownik TheToxic edytował ten post 08.07.2017 - 15:35

  • 1



#7

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Skoro się bawicie w sceptyków to spróbujcie uzyskać podobny efekt. Macie przecież dane zdjęcia. W czym problem, w chęciach?

Ja nie obalam tego zdjęcia tylko wy. Więc do roboty a nie próbujecie coś ośmieszać bo brak argumentów (naukowych)  o których tu się tyle gada w odniesieniu do zjawisk niewyjaśnionych. Jak przyszło do do czego to nagle wystarczy zwykły tekst żeby coś obalić i teoretyzowanie o rozmazywaniu gałek ocznych, które nijak się ma do faktów, bo trudno uzyskać taki efekt przy takich ustawieniach aparatu. Ogólnie nie sądzę, żeby się dało uzyskać taki efekt, bo gałka oczna musiałaby powędrować najpierw w lewo a później prawo i to bardzo szybko. Życze powodzenia w próbowaniu pozyskania  takiego zdjęcia, ale najpierw spróbuj poruszyć gałką oczną najpierw w prawo później lewo, bo spojrzeć to co innego, spojrzeć można bez poruszania. Powodzenia.

 

Nicki Minaj bardzo dobrze widać, że zostały zrobione gdy ruszała oczami i obraz po prostu się rozmazał.

  • -4

#8

Mkbewe.

    Poważnie Tajemniczy

  • Postów: 97
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z poprzednikami. Te oczy są normalnie.

Ale luknijcie na ten filmik od 2 min 25 sek. Zobaczycie gościa który nawet stara się zakryć, tzn wiedział co się za chwilę stanie. Sorry ze tak wstawiam, ale jestem na tel.

https://youtu.be/U2Ol7HkNXBo
  • 0

#9

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro się bawicie w sceptyków to spróbujcie uzyskać podobny efekt. Macie przecież dane zdjęcia. W czym problem, w chęciach?

Ja nie obalam tego zdjęcia tylko wy. Więc do roboty a nie próbujecie coś ośmieszać bo brak argumentów (naukowych)  o których tu się tyle gada w odniesieniu do zjawisk niewyjaśnionych. Jak przyszło do do czego to nagle wystarczy zwykły tekst żeby coś obalić i teoretyzowanie o rozmazywaniu gałek ocznych, które nijak się ma do faktów, bo trudno uzyskać taki efekt przy takich ustawieniach aparatu .

Ty jesteś poważny? :D To ty się bawisz w wymyślanie teorii spiskowych, więc przedstaw jakieś dowody, że są choć odrobinę prawdopodobne.

Ja też mogę sobie wymyślić, że wokół nas chodzą sobie niewidzialne jednorożce, a teraz wy, głupi sceptole, szukajcie dowodów, że tak nie jest. Zdajesz sobie sprawę, jak dziecinne jest takie podejście?


  • 0



#10 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Na tej stronie redakja uzyla tego samego zdjecia

 

http://www.parlament...oecd,10836.html


  • 0

#11

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

To zjawisko nazywa się w języku fachowym motion blur - rozmazanie ruchu. Jak sobie ustawisz wolną migawkę (dłuższy czas naświetlania), to nie tylko oczy mogą być rozmazane, ale cały człowiek wręcz. Szczególnie jak fotografujesz "z ręki" i masz drgawki. temat (i autor) do kosza...
  • 1



#12

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ty jesteś poważny? :D To ty się bawisz w wymyślanie teorii spiskowych, więc przedstaw jakieś dowody, że są choć odrobinę prawdopodobne.

Ja też mogę sobie wymyślić, że wokół nas chodzą sobie niewidzialne jednorożce, a teraz wy, głupi sceptole, szukajcie dowodów, że tak nie jest. Zdajesz sobie sprawę, jak dziecinne jest takie podejście?

 

@Lupus28

Nie ja jestem autorem Biblii. Przestawiłem pewne przesłanki, dowody w pierwszym poście, to teraz ty przestaw swoje, że takie zdjęcie można wykonać w podobnych warunkach z podobnymi ustawieniami aparatu, a piłka znajdzie się po mojej stronie. Macie okazje się wykazać jak mało kiedy. Wszystkie dane w jakich było wykonywane zdjęcia dostępne od reki. He he he, najlepsze jest to, że przy tych ustawieniach aparatu nawet  biegnący człowiek by się nie rozmazał, a co dopiero gałka oczna. Znawcy fotografii się znaleźli... kompromitujecie się ludzi jawnie i mi minusy sypiecie z rękawa jak leci.

 

   

Jeśli nie widziałeś nagrania tylko same zdjęcia, to nie możesz wiedzieć co się działo w momencie ich wykonywania.

Akurat ze zdjęcia twarzy drugiej osoby można często wywnioskować niejedną rzecz, a znając okoliczności w których było wykonane - jeszcze więcej.


  • -2

#13

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może tutaj znajdziesz rozwiązanie?

 

http://stayfly.pl/20...orowe-soczewki/

 

Zamiast tworzyć następną teorię spiskową :D





#14

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taki efekt daje szybkie poruszenie okiem podczas naświetlenia klatki. Obraz tęczówki rozmywa się wtedy na bokach i powstaje taki pasek:

KwvDthW.png


  • 3



#15

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Zaciekawiony - Twoja wypowiedź (poparta rysunkiem), wydaje mi się najbardziej przekonująca. Wyjaśnia nie tylko tę fotkę, ale i wiele innych, oraz masę filmów na YT.

Chociaż... przyznam, że byłbym zachwycony, gdyby nasi specjaliści wzięli sprzęt i pstryknęli parę podobnych zdjęć, niczym Pogromcy Mitów, pozwalając bez wątpliwości postawić wielką pieczęć Obalony na tej teorii. :)


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych