Skocz do zawartości


Zdjęcie

nocne odwiedziny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31

marika331.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałaś, że od 20 lat zajmujesz się bioenergoterapią. Próbowałaś się w ten sposób ,,leczyć" te dolegliwości jakie nam tutaj opisałaś? Albo byłaś u jakiegoś bioenergoterapeuty?

Nie będę odpisywać na bezsensowne pytania....


  • 0

#32

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Miałem kiedyś coś podobnego. Już kiedyś o tym pisałem więc po prostu przekleję tamtą wypowiedź:

 

Miałem w życiu taki epizod, gdy niemal każdej nocy w ciemności zdawało mi się, że coś tam łazi, coś się rusza. "Widziałem" dwóch jegomościów, jeden przebywał na roślince doniczkowej, a drugi wychylał się z między desek sufitu. Nie bałem się tego, bo miałem świadomość, że to tylko zwidy. Jakoś nawet się nad tym nie zastanawiałem, a i tak po kilku miesiącach minęło. To było w czasie, gdy pewne zmiany zachodziły w moim życiu. Powróciło znowu, gdy zacząłem brać leki na depresję, ale też ustąpiło po kilku miesiącach. Temu nawrotowi towarzyszyły bardzo realistyczne sny, które piez pierwsze minuty po przebudzeniu zlewały się z rzeczywistością. Też ustąpiły. Tak więc tego typu zjawiska wiązał bym ze wzmożoną aktywnością mózgu.

 

Jak powyżej, nie powodowało to u mnie strachu, traktowałem to po prostu jako część życia. Dodam, że gdy się takiemu czemuś przyglądałem, chwile się to poruszało po czym jakby się rozpłynęło. Więc i Tobie radzę stanąć oko w oko ze zwidami. Przełamiesz się, przyzwyczaisz i może "zjawy" w końcu ustąpią ;)


  • 1

#33

marika331.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję za optymistyczne słowa! :)


  • 1

#34

ewea.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie ;) musisz się przełamać.. też mi się kiedyś tak zdarzyło zza pierwszym razem okropnie się bałam ale następnego dnia na spokojnie to przetrawiłam, a gdy za jakiś czas znowu zjawy się pojawiły podeszłam bliżej bez strachu i tak oto mi odpuściło 


  • 0

#35

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ewea

 

Jakie zjawy? Możesz opisać dokładniej? 





#36

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczytajcie sobie jak się bronić http://e-psychotroni...rona-psychiczna
  • 0



#37

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poczytajcie sobie jak się bronić http://e-psychotroni...rona-psychiczna

Na szczęście poradziłem sobie bez tego. Jak to czytam, to dla mnie czarna magia (w przenośni) :o


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych