Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Doser


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
541 odpowiedzi w tym temacie

#541

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 
 

 

Dźwięki te mają wpływ na nasze półkule mózgowe, jak i pewne rejony mózgu - toż to fizyka na poziomie szkoły średniej!

 

Ignorancją lub niedouctwem jest sądzenie, że owe dźwięki nie mają wpływu na mózgi/układ nerwowy istot żywych. Sowieci już dawno eksperymentowali najpierw z pojedynczymi falami, a potem Binaural Beats, Isochronic Tones, w efekcie czego dzisiaj używamy tego w wojsku.

Sluchajcie go on ma racje.

Faktycznie te fale i sluchanie tego ma spory wplyw na dzialanie mozgu i organizmu. Tak jak wspominalem w poprzednim poscie zapuscilem sobie ta maryhuanine sluchowa i podobnie jak u Toxic rozbolala mnie glowa i zbieralo na wymioty oraz przez jeszcze jakis czas po wysluchaniu tego czegos piszczalo mi w uszach. Nie da sie zakwestionowac tego, ze jakis wplyw te dzwieki maja, ale twierdzenie, ze w jakikolwiek sposob imituja narkotyki i odczucia po ich spozyciu czy, ze - moje ulubione - powoduja rosniecie (czegokolwiek) to juz troszke kpina. :) Nigdy nie spotkalem nikogo kto naprawde odczuwalby cos takiego, a bawilismy sie tym sporo ze znajomymi z 10 lat temu juz.


  • 3

#542

Dawoxx.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć wszystkim :D Chciałbym na nowo odświeżyć temat programu I-Doser :D

 

Dla nowych co to jest za program?

- I-Doser jest programem służącym do synchronizacji półkul mózgowych.

Pozwala stymulować nastrój, poprawiać samopoczucie oraz symulować odczucia narkotyczne.
Od podobnego programu – BrainWave Generator różni się tym, że I-Doser posiada możliwość symulowania odczuć narkotycznych.
Został opracowany przez „I-Doser Labs” (Laboratorium I-Doser) i jest powszechnie uważany za zaawansowaną i bezpieczną metodę synchronizacji półkul mózgowych.
Był testowany na dużej grupie osób, które potwierdziły jego działanie.
Każdy nowy „dose” / „drag” (tak nazywane sią pliki obsługiwane przez program) zanim zostanie oficjalnie opublikowany i dopuszczony do powszechnego użytku musi przejść pozytywnie test na sporej grupie ludzi o dużej rozpiętości wiekowej.

 

 

Dziękuje za uwagę :D I powodzenia w używaniu I-Dosera 

 

Temat istnieje więc połączyłam, na przyszłość proszę korzystać z naszej wyszukiwarki zanim napisze się temat. Linki do pobrań zostały usunięte.

TheToxic


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych